320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Tee seal peaksite sõnasõjas olema, et selgeks teha, kuidas trollidega käituda, mitte neid väetama, kastma ja laikima lüüa.
    Selles sõnasõda oligi, et mida teha, kas teha ja kuidas teha. Kui toimetuse sisu on indiviididest lähtudes konservatiivsetest ultraliberaalideni välja, siis sellised olukorrad ongi üsna debateeritavad.

    Kommentaar


      Ruubeni teekond riigikokku oligi ju otsast otsani üks suur trolli triumf. "Bert Valter" peaks olema aasta turundustegu vms. Kogu meedia läks liimile. EKRE ei pidanud midagi maksma. Ja kui enne teadsid Ruubenit vähesed, siis pärast seda teadsid kõik.

      Kommentaar


        Vaatasin selle Brexiti filmi järgi, mis laupäeval ETVs oli. Soovitan.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Selles sõnasõda oligi, et mida teha, kas teha ja kuidas teha. Kui toimetuse sisu on indiviididest lähtudes konservatiivsetest ultraliberaalideni välja, siis sellised olukorrad ongi üsna debateeritavad.
          Õppige siis jalgpallist - parem targalt seista.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Tore on lugeda erinevatest kommentaariumitest mingisuguste inimeste tõsimeelseid kraaksatusi, et uus loodav valitsus teeb selle riigi korda, roogib sitast puhtaks ja mida kõike veel. Ma ei hakkagi end vaevama sellega, mida üks või teine inimene seal täpsemalt mõtleb. Noh, tegelikult ma ilmselt siiski võin aimata, millised need vastused oleks. Pigem on aga küsimus selles, milline ja kui suur saab olema see pettumus ja kui kaua läheb aega selleks, et eelnevalt mainitud viisil arvajad saavad aru, et nad peavad endiselt enda tööd edasi tegema, mille eest oluliselt rohkem maksma ei hakata, et poes on toit ikka kallis, et kütus ei lähe odavamaks, et keegi ei värvi ta välipeldikut üle jne. Ehk kas loodav valitsus saab mängida pikemalt kaardiga, et REF ongi riigi varasemalt nii perse keeranud, et mõne aastaga pole seda võimalik remontida, mistõttu inimesed usuvad siiralt edasi, et nende elu läheb paremaks või jõuab see arusaam siiski üsna peatselt kohale, et tegelikult eriti midagi ei muutu.

            Kommentaar


              Mind isiklikult huvitab kõige rohkem paar uut indiviidi ja nende edasipidine roll.
              Baruto
              Üllar Saaremäe
              Šmigun Vähi
              Siim Pohlak
              Raivo Tamm
              Moonika Helme
              Leo Kunnas
              Kaalep ei vääri tähelepanu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                No siis oleme ühes paadis, sest ma ka ei arva, et 100.000 inimese otsust võiks naeruvääristada või neid kõiki valimatult sõimata.
                Küll on mulle vastumeelne EKRE poliitikute käitumine, lausvaled ja ähvardamine. Nii nagu mulle ei meeldinud kunagi roppusi pilduv Michal, üleolev Saar, keskmist eestlast lolliks pidav Ergma või end puutumatuna tundev Ligi. Kurb kui inetult käituvad poliitikud saavad ennast erakonna taha peita teadmisega, et valijad pimesi neid õigustada püüavad, sest just sellise kultuuri on nad oma vastandamistega loonud.
                Tähendab nende ülbus on talutav, võimu seni mitteomanud EKRE puhul teeme järeldusi valitsemiseelse ajaga? Pole nagu ühesugune suhtumine, mida siiski eeldaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Mind isiklikult huvitab kõige rohkem paar uut indiviidi ja nende edasipidine roll.
                  Baruto
                  Üllar Saaremäe
                  Šmigun Vähi
                  Siim Pohlak
                  Raivo Tamm
                  Moonika Helme
                  Leo Kunnas
                  Kaalep ei vääri tähelepanu.
                  Hääletamistel osaleda, nagu ülejäänud 94 saadikut
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Meenub et Kallasele anti korraldus valitsus koostada Kaljulaidi poolt. Reform vist vaatab ainult pealt ja ootab EKREIKE tulemust?

                    nüüd lõpuks tõesti anti
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Võtaks sõnad eesti rahvale tagasi, ainult 100 tuhat neist võiks ennast täna maha lasta ja maailm oleks parem paik. Kahjuks vasakpoolsete hulgas ekstremiste väga vist pole, keegi võiks ratase maha lasta.
                      Minule isiklikult käib ka tugevalt vastukarva hetkeline situatsioon.
                      Aga sinuga peaksid tegelema jõustruktuurid. Sa oled täpselt samasugune nagu need inimesed keda sõimad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas VaatanEtte Vaata postitust
                        Minule isiklikult käib ka tugevalt vastukarva hetkeline situatsioon.
                        Aga sinuga peaksid tegelema jõustruktuurid. Sa oled täpselt samasugune nagu need inimesed keda sõimad.
                        Eksisin, olen nõus, paar jooki plus väga tugev pettumus ühiskonnas ei ole hea kombo. Vähemalt erinevalt enamusest foorumikeskkonnast olen seda nõus tunnistama. Vabandan kõigi ees kes said häiritud.

                        Ehk on mu viga selles, et mina isiklikult arvan, et need samad 100 000 valijat ainult itsitavad selle peale kui üks ekre poliitik vande ajal white poweri märki lehvitab.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Eksisin, olen nõus, paar jooki plus väga tugev pettumus ühiskonnas ei ole hea kombo. Vähemalt erinevalt enamusest foorumikeskkonnast olen seda nõus tunnistama.

                          Ehk on mu viga selles, et mina isiklikult arvan, et need samad 100 000 valijat ainult itsitavad selle peale kui üks ekre poliitik vande ajal white poweri märki lehvitab.
                          Juba parem.
                          Nii jätkata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Eksisin, olen nõus, paar jooki plus väga tugev pettumus ühiskonnas ei ole hea kombo. Vähemalt erinevalt enamusest foorumikeskkonnast olen seda nõus tunnistama. Vabandan kõigi ees kes said häiritud.

                            Ehk on mu viga selles, et mina isiklikult arvan, et need samad 100 000 valijat ainult itsitavad selle peale kui üks ekre poliitik vande ajal white poweri märki lehvitab.
                            no nii perses ka meie ühiskond ei ole veel, et sellepärast peaks ennast täis jooma

                            Kommentaar


                              Raimond siis lännu Keskist.

                              BTW, palju on vaja saada üksikkandidaadil Eurovalimistel hääli, et Brüsselisse saada?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Raimond siis lännu Keskist.

                                BTW, palju on vaja saada üksikkandidaadil Eurovalimistel hääli, et Brüsselisse saada?
                                Vähemalt mõni munadega poliitik siin Eestis.
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X