320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ma arvan, et iga inimese isikuvastane kuritegu vajab tähelepanu. Selline selekteerimine ja info riiulisse panemine on kole. Nõrgemaid peaks kaitsma ja aitama.
    Kui keskmiselt on toimetuses 10 inimest, kes peavad lehe ära täitma, siis kõike pole võimalik alati töösse panna. Minu bonnieri toonud materjal seisis ka riiulil pool aastat. Seda esiteks seepärast, et kohe ei jagatud toimetuses lahti, et kui tundlik see lugu on ja teiseks polnud ka aeg õige.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Ammu on selge, et Mõnu esindab süvariiki... mõnu(vihje analsele sügavusele)+AGENT.... halloooooo sheeple, ärgake!
      Küll "Objektiiv" ja "Uued Uudised" oma materjali varsti letti löövad, sest seal ülakorrusel on veel vingem raskekahurivägi, küll siis need suuorganid suurest häbist pärani ka vajuvad. EKRE pole nii hambutu (va nende naisliikmed), et sellele provokatsioonile mitte vastata, oskavad ka nemad käsi väänata.

      K(u)usikust saab märter, sest mida see naine üldse ronis köögist eemale ja tegelikult ükski lugupeetud naisterahvas ei viibi ilma abikaasata (Abielu on püha!) õues. Ja kui see ei kõla usutavalt, siis saab alati väita, et pagulased ründasid.
      this was good. naerupisarad on korralikud hetkel.
      ma olen nõus, varsti tehakse kuusikust märter ja kõiges on süüdi liberaalid ja sotsid. ekspressist rohkem usaldaks ma naiste tugikeskuse tegelasi ainult, kui juba selle asjaga võidlevad inimesed räägivad, et kuusiku näitleb sama hästi, kui ott sepp, siis ei tohiks olla siin üldse mingeid küsimusi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Ma arvan, et iga inimese isikuvastane kuritegu vajab tähelepanu. Selline selekteerimine ja info riiulisse panemine on kole. Nõrgemaid peaks kaitsma ja aitama.
        Kuidagi tuleb ju materjale selekteerida, nii julmalt kui see ka ei kõla, seega ma mõistan täiesti neid valikuid.
        Arvestades, kui tihti politsei saab vastavaid väljakutseid, siis Mõnu enam muust ei jõuakski kirjutada ju.
        "Eesti Ekspress" ja "Postimees" tuleks vastavalt sisule siis ümbernimetada "Eesti Ekspeks" ja "Peksumees".

        Kommentaar


          Ja, näiteks, ma kirjutasin ka jõulude paiku lugu, mida ma valmistasin ette mingi aasta. Tõsi, polnud seotud mingi väärteoga, aga et lihtsalt lugu pädev oleks. Sain esimese viite umbes märtsis, siis käisin ja jahusin seda toimetuses ringi, keegi ei tõmmanud silma särama, lõpuks tegin ise ära, kui olin mingi kümnekonnalt inimeselt infot saanud muude vestluste käigus.

          Kommentaar


            Ja veel, et põhiraskust kandis Ekspressi uurimise pool ajakirjanik, kes on väga suure tõenäosusega EKRE valija. Seda enda vaadetes homoabieludele ja pereväärtustele. Samas on ta kindlasti inimene, kes ei tolereeri perevägivalda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ja veel, et põhiraskust kandis Ekspressi uurimise pool ajakirjanik, kes on väga suure tõenäosusega EKRE valija. Seda enda vaadetes homoabieludele ja pereväärtustele. Samas on ta kindlasti inimene, kes ei tolereeri perevägivalda.
              Kui ta tolereeriks, kas te sunniksite ta Ekspressi töölt tagasi astuma?

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Kui ta tolereeriks, kas te sunniksite ta Ekspressi töölt tagasi astuma?
                Taaskord teine toimetus. Endal pole, ptüi-ptüi, sellist olukorda lehes olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Kuidagi tuleb ju materjale selekteerida, nii julmalt kui see ka ei kõla, seega ma mõistan täiesti neid valikuid.
                  Arvestades, kui tihti politsei saab vastavaid väljakutseid, siis Mõnu enam muust ei jõuakski kirjutada ju.
                  "Eesti Ekspress" ja "Postimees" tuleks vastavalt sisule siis ümbernimetada "Eesti Ekspeks" ja "Peksumees".
                  Leht ei peagi kõike ise uurima, aga politseile tuleks ehk ikka teatada, kui arvatakse, et endal resurssi ja motiivi uurida ei ole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Leht ei peagi kõike ise uurima, aga politseile tuleks ehk ikka teatada, kui arvatakse, et endal resurssi ja motiivi uurida ei ole.
                    Kui tuleb vihje, et mingi minister on naisele kolakat andnud, siis mida me sellest politseile teada anname? Selliseid asju tuleb politseisse ka ilmselt kümneid, aga ega ka nemad ei saa tuult põllul alati taga ajama minna.

                    Kommentaar


                      Ja neid väiteid on igasuguseid olnud. Näiteks spinnitakse hoogsalt ühe juhtiva poliitiku koduvägivallast. Siis ühe teise poliitiku kohta on väidetud, et räägib küll pereväärtustest, aga tõmbab robustselt ringi. Sama ühe endise parlamendiliikme kohta, kelle kohta ma tean isegi, et tüüp on täielik sex-predator ehk paneb kõike, mis liigub. Või siis seda, kuidas üks tuntud munitsipaalpoliitik kippuvat noori neide ja noormehi saunakatele kutsuma. Või üks endine poliitik olevat reformierakonna spinni kohaselt vinge liputaja jne. jne. Kõik ei vasta tõele, kõigele ei saa küüsi taha jne. Aga kui kellegi kohta miskit veel juurde tuleb, siis saab ka öelda, et oli teada juba aasta-kaks tagasi.

                      Kommentaar


                        Või kui mullu loobus üks minister ootamatult oma ametist. Sealt tuli ikka selliseid spinne, kuulujutte ja väiteid, et anna olla.

                        Kommentaar


                          mõnnar, ma nagu mõistan, et sa tahad meile selgeks teha, kuidas see töö käib ja enamus saab sinust ka aru. aga noh, äkki?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ja neid väiteid on igasuguseid olnud. Näiteks spinnitakse hoogsalt ühe juhtiva poliitiku koduvägivallast. Siis ühe teise poliitiku kohta on väidetud, et räägib küll pereväärtustest, aga tõmbab robustselt ringi. Sama ühe endise parlamendiliikme kohta, kelle kohta ma tean isegi, et tüüp on täielik sex-predator ehk paneb kõike, mis liigub. Või siis seda, kuidas üks tuntud munitsipaalpoliitik kippuvat noori neide ja noormehi saunakatele kutsuma. Või üks endine poliitik olevat reformierakonna spinni kohaselt vinge liputaja jne. jne. Kõik ei vasta tõele, kõigele ei saa küüsi taha jne. Aga kui kellegi kohta miskit veel juurde tuleb, siis saab ka öelda, et oli teada juba aasta-kaks tagasi.
                            mida räägitakse nende kohta (sa ei pea inimeste osas konkreetselt vastama):

                            Heidy
                            Yoko
                            Kadri
                            Kaja
                            Liina
                            Siret
                            Kristina

                            informatsioonivahetuse mõttes ning sooviga ka ka diskussiooni panustada ütlen, et üks neist on selle sex-predatoriga (99,99% mõtled MT initsiaalidega inimest) 1st baseni jõudnud ning ehk isegi kaugemale!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              mõnnar, ma nagu mõistan, et sa tahad meile selgeks teha, kuidas see töö käib ja enamus saab sinust ka aru. aga noh, äkki?
                              Kõik ongi chill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                mõnnar, ma nagu mõistan, et sa tahad meile selgeks teha, kuidas see töö käib ja enamus saab sinust ka aru. aga noh, äkki?
                                kle tõmba tuult!!!! lõpuks läx siin teemas jälle huvitavaks.
                                smail ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X