320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • orbitaaljaam
    replied
    Naeri prokuratuuri üks kord, narrib prokuratuur üheksa korda vastu- iidne Kentmanni tn vanasõna

    Leave a comment:


  • lenc
    replied
    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    hakka või süvariiki uskuma (Laaneti keiss). miks see asi just nüüd suure kella külge pandi?
    Vaadates kuidas see Parmase ja Laaneti asi on juba pikemalt vindunud, siis pigem on too korteriüürimine värskelt välja uuritud asi, mitte midagi sellist mis sahtlipõhjast välja võeti. Muidu oleks see juba mitu nädalat tagasi avaldatud.

    Leave a comment:


  • Intertoto
    replied
    hakka või süvariiki uskuma (Laaneti keiss). miks see asi just nüüd suure kella külge pandi?

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Algselt postitas plastic Vaata postitust

    Su loogika on matemaatiliselt umbes sama, et “alustuseks võiks plastic kirja panna oma kulud piimale”

    täielik hülgemōla on see, mida sa ajad. Meie eelarve on miinuses ja investeeringud on tehtud teiste, mitte meid enda rahade eest. Ja siis Sina, lohh, tuled nõudma ebaolulise kuluartikli lahti selgitamist? Kui oleks selgitatud, siis kohe maksaksid onju?

    mis sitta sa ajad? Tegelt ka
    Magamatus on vaimu matus.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Mul on kerge mida fakki ka see olukord, et peaprokurör salvestab mingil moel vestlusi ministriga. Nagu how lame is that? Mikker kikilipsus v?

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas plastic Vaata postitust
    Ssorry, aga ei ole viimasel ajal ükski muu teema nii närvi ajanud. Ei tunne ega tea seda lemberit. Aga putsi mingu need jorsid ja null usaldust tekitab see õigusüsteem kui lohh parmas menetleb 8 a juukselõikust ja lindistab vestlusi ministriga.
    Nii palju ma võin öelda, et seal oli tunduvalt rohkem kui juukselõikus mis selle alustas, küll aga siis ei saadud õigel ajal mingeid tõendeid esitatud jne. Ning mingid asjad langesid ära ja lõpuks oldi nii ummikus, et mitte keegi sellest ei võitnud.

    Aga prokuratuuri töö on super wtf olnud ikkagi juba pikemalt.

    Leave a comment:


  • plastic
    replied
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Alustuseks võiks võtta mingi uue maksu. Näiteks magustatud jookide oma. Sellest peaks lisatulu aastas olema 25m. Nüüd võiks lahti joonistada, kuhu seda raha rakendada, et tatilapakate tervist parendada. Mis ajaks võiks mingiks ajaks teatavat tulemust oodata? Mis võivad seatud eesmärki nurjata? Jne.

    Midagi sarnast võiks teha ka (elektri)energiaga. Seda saaks küll vast excelis "joonistada".

    Sellist asja isegi võiks personaalseks riigiks nimetada. Sisend-väljund.
    Etteruttavalt mainin ära, et on mõned üksikud tahud, mis vajavad täpsemat raamistikku. Suures plaanis võiks inimene, kodanik siiski jääda vabaks... liberaalseks(?).

    Hetkel jääb mulje, et riigi juhtimine ja mõttelaad on midagi sellist, kus inimene läheb panka ja küsib tagatiseta ning vaba graafikuga laenu. Kui küsitakse, et millepärast, siis ütleb, et maja on vaja ehitada. Nii ja siis? Nuh, siis on meil kusagil olla. Okei, aga seda on vaja üleval pidada ja tegelikult tahaks laenu ka tagasi ja... Aga meil on vaja, kus olla, sest siis meil on, kus olla, sest meil on vaja olla ja... küll ma oskan juba uuesti tulla raha küsima, halloo!.! Ja kui ma siin juba olen, siis tegelikult on vaja veel seda, seda, seda ja tegelikult, mida kauem sa jokutad, seda enam energiat sa kulutad ja vesti tõuseb ja mul on vaja veel rannikule inseneridele suvilakomplekse ehitada.
    Oh-hoo, mis insenerid? Kas me hakkame... ära vingu, anna nüüd raha!
    Su loogika on matemaatiliselt umbes sama, et “alustuseks võiks plastic kirja panna oma kulud piimale”

    täielik hülgemōla on see, mida sa ajad. Meie eelarve on miinuses ja investeeringud on tehtud teiste, mitte meid enda rahade eest. Ja siis Sina, lohh, tuled nõudma ebaolulise kuluartikli lahti selgitamist? Kui oleks selgitatud, siis kohe maksaksid onju?

    mis sitta sa ajad? Tegelt ka

    Leave a comment:


  • plastic
    replied
    Ssorry, aga ei ole viimasel ajal ükski muu teema nii närvi ajanud. Ei tunne ega tea seda lemberit. Aga putsi mingu need jorsid ja null usaldust tekitab see õigusüsteem kui lohh parmas menetleb 8 a juukselõikust ja lindistab vestlusi ministriga.

    Leave a comment:


  • plastic
    replied
    Ma pärast loen järgi, et millest teil siin juttu olnud..

    Aga me üsna kiirelt muutumas ameerikaks, kus teada lause aint no justice for a single digit millionaire.

    Et see Tartu abilinnapea. Ehk lohh, ehk mitte, aga 8 a nussida mingi juukselõikusega? Tsiteerige mind või mitte, aga Parmas ja co võiks lõuga saada sellise asja eest.

    Need lohhid ja ülbikud proksis unustavad ära, et seal on päris inimene taga. Nagu siiralt… päris inimene. Kellel on üks elu elada ja uut ei saa.

    Aga siis mingi türapea otsustab seda elu rikkuda lausa 8 aastat.

    Ausalt òeldes jumala kama kaks, kas see va Lember oli korruptant või mitte. Aga kui sul proxi debiilikul on süüdistus juukselõikuses, mis leiab lahenduse 8 a hiljem… sa oled ebaadekvaatne rumal lohh, kellel ei tohiks olla õigust teemaga tegeleda

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Algselt postitas Fc.
    Keegi lubas mõnedele ametnikele uued aifõunid välja teha ja tuli roheline tuli. Odavad litsid, iga ärimehe luftitada.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Zuzu vs E200 = popcorn

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Rahandusmin andis eelmisel aastal juba välja kâsulauad, et investeeringuid, eksporti ja asju suurendada. MKM tegi siis mingi kummalise majandusdokumendi, kus seda teemat puudutas riigi riskivalmiduse peatükk. Selle peale teatas sisemin, et nemad ei kooskõlasta, kuna moslemid tuleksid ja rahandusmin teatas ka, et nemad seda ei kooskõlasta.

    Sisuliselt on senised ideed "riskime ja toome raha" lõppenud ka selliselt:

    Tero Taskila räägib suure suu ja ilusate pdfidega keerulist juttu ja poliitikud teevad jee. Pärast kõik putsis.

    Sandor Liive ja co võtavad meeletu riski, et müüa pōlevkiviõli know howd ja teha tehaseid. Kuradi ameeriklased leidsid kildagaasi vms ja kõik investeeringud putsis. Lisaks lasti EEst lahti asja eest vastutanud tüüp, kuna tegi ühe moraalselt küsitava eraelulise otsuse.

    Nordica - fakkjee.


    Ehk poliitikud ei julge midagi teha. Kaua sa ikka juhte süüdistad, kui ise nõukogus istud nagu.
    Nojah, kui segi kohalikud ettevõtjad pigem lätti investeerivad...

    Leave a comment:


  • diver
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

    See konkreetne küsimus?


    Kui sa oma küsimuse esitad stiilis, kus kõik on vingatsid, kes kohe pole nõus astmelise tulumaksuga, siis ole valmis, et saad ka samaväärse vastuse. Ja 2K teeniv inimene pole ammu mingi ülemäärav teeniv inimene, keda peab kõrgemalt maksustama. Tule sellesse kümnendisse.Ma olen oma arvamuse numbri osas ka juba mõned päevad varem välja kirjutanud.



    1. ​Aitab sellest sildistamisest? Äkki aitab sellest kiibitsemisest nende suunas, kes sinust rohkem teenivad ja mõtled kuidas enda teenistust suurendada? 2. Mugav.

    ​​

    Kuidas pole võimalik, sa võid lihtsalt enda nägemuse anda. Nagu on sinu nägemus, et 2K teeniv inimene on juba piisavalt palju teeniv, et peaks suuremat maksu maksma.

    Ja selle mõnikümmend eurot ma tõesti pigem suunas heategevusse kui astmetesse. Vähemalt ma tean, et sellest on kellelegi kasu. Mitte ei lähe... mdea, Grünthali kuluhüvitusteks.


    -e- ahjaa. Ja "lühinägalikud hoiakud". Riik peaks mõtlema, kuidas saada riiki raha juurde (eksport, tööstus, konkurentsivõime jne) enne seda, kui hakatakse inimeste maksukoormust tõstma. Hetkel on see esimene samm ikka täiesti olematu.
    Argumentatsiooni sisu on põhjus, miks ma suurt osa AT suunas siin tehtud kriitikat vingumiseks pean, mitte paljas minuga mitte nõustumine. Sest enamik neid argumente põhineb hoiakul, et riik on mingi võõras entiteet ning maksud karistus edukuse eest. Mina näen riiki kui ühiskonna sisemise elu ja välissuhtluse iseseisvaks korraldamiseks loodud juriidilist keha ning selles valguses on maksud oma olemuselt investeering sellesse samasse ühiskonda, mille osa ma ise olen . Seetõttu on minu jaoks ka riigi ja üksikisiku vastandamine maksudest rääkides niivõrd naeruväärne ning enamik siin AT vastu toodud argumente ei oma jalgu, millel püsti seista.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Rahandusmin andis eelmisel aastal juba välja kâsulauad, et investeeringuid, eksporti ja asju suurendada. MKM tegi siis mingi kummalise majandusdokumendi, kus seda teemat puudutas riigi riskivalmiduse peatükk. Selle peale teatas sisemin, et nemad ei kooskõlasta, kuna moslemid tuleksid ja rahandusmin teatas ka, et nemad seda ei kooskõlasta.

    Sisuliselt on senised ideed "riskime ja toome raha" lõppenud ka selliselt:

    Tero Taskila räägib suure suu ja ilusate pdfidega keerulist juttu ja poliitikud teevad jee. Pärast kõik putsis.

    Sandor Liive ja co võtavad meeletu riski, et müüa pōlevkiviõli know howd ja teha tehaseid. Kuradi ameeriklased leidsid kildagaasi vms ja kõik investeeringud putsis. Lisaks lasti EEst lahti asja eest vastutanud tüüp, kuna tegi ühe moraalselt küsitava eraelulise otsuse.

    Nordica - fakkjee.


    Ehk poliitikud ei julge midagi teha. Kaua sa ikka juhte süüdistad, kui ise nõukogus istud nagu.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied

    Algselt postitas diver Vaata postitust

    Ma eile hommikul käisin välja konkreetsed arvud ja küsisin konkreetse küsimuse.
    See konkreetne küsimus?
    Algselt postitas diver Vaata postitust
    Kui sedasama 28% määra rakendada esimese astmena alates 2000 EUR-ist siis näiteks 2500 EUR-i teeniv inimene peaks maksma kuus 40 EUR-i senisest rohkem. On see summa, mille peale sellise sissetuleku juures on kohane vinguma hakata ?
    Kui sa oma küsimuse esitad stiilis, kus kõik on vingatsid, kes kohe pole nõus astmelise tulumaksuga, siis ole valmis, et saad ka samaväärse vastuse. Ja 2K teeniv inimene pole ammu mingi ülemäärav teeniv inimene, keda peab kõrgemalt maksustama. Tule sellesse kümnendisse.Ma olen oma arvamuse numbri osas ka juba mõned päevad varem välja kirjutanud.

    Algselt postitas diver Vaata postitust
    Sinu soov mingit täpset arvu saada, mille piiresse jäädes oma ihnuse üle piinlikkust ei pea tundma, on aga puhas demagoogia.
    1. ​Aitab sellest sildistamisest? Äkki aitab sellest kiibitsemisest nende suunas, kes sinust rohkem teenivad ja mõtled kuidas enda teenistust suurendada? 2. Mugav.

    ​​
    Algselt postitas diver Vaata postitust

    Iga vähegi mõtlemisvõimeline inimene saab aru, et sellist lahendust anda pole võimalik, ei mingi funktsiooni ega veel vähem ühe konkreetse arvu kujul.
    Kuidas pole võimalik, sa võid lihtsalt enda nägemuse anda. Nagu on sinu nägemus, et 2K teeniv inimene on juba piisavalt palju teeniv, et peaks suuremat maksu maksma.

    Ja selle mõnikümmend eurot ma tõesti pigem suunas heategevusse kui astmetesse. Vähemalt ma tean, et sellest on kellelegi kasu. Mitte ei lähe... mdea, Grünthali kuluhüvitusteks.


    -e- ahjaa. Ja "lühinägalikud hoiakud". Riik peaks mõtlema, kuidas saada riiki raha juurde (eksport, tööstus, konkurentsivõime jne) enne seda, kui hakatakse inimeste maksukoormust tõstma. Hetkel on see esimene samm ikka täiesti olematu.

    Leave a comment:

Working...
X