320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Sugulane võiks siis ikka ju olla ?
    Väga kahtlen selles. Kristina Kallas on Ida-Virumaa taustaga ja ehk isegi kakskeelne. Pole muidugi 100% kindel selles.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar




      See video põhjustas omal ajal delfi rus keskkonnas suure viha.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Kas Kristiina Kallas peab ennast naiseks? Mul kerge segadus tänapäeva sootrendidega.

        Kommentaar


          Nii vabaduse tunne on kohe peal.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vask Vaata postitust
            Kas Kristiina Kallas peab ennast naiseks? Mul kerge segadus tänapäeva sootrendidega.
            Vot kui kurb lugu, mis asjad on sootrendid muuseas?

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Väga kahtlen selles. Kristina Kallas on Ida-Virumaa taustaga ja ehk isegi kakskeelne. Pole muidugi 100% kindel selles.
              2021. aasta 1. jaanuari seisuga on perekonnanimi Kallas 723 mehel ja 828 naisel. Perekonnanimede levikult on Kallas meeste puhul 28. ja naiste puhul 24. kohal.

              Tõenäosus, et nii levinud perekonnanimega inimesed on sugulased on üpris väike.

              Kommentaar


                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                Kas Kristiina Kallas peab ennast naiseks? Mul kerge segadus tänapäeva sootrendidega.
                Kas foorumikasutaja Vask peab ennast metalliks? Mul kerge segadus tänapäeva metallitrendidega.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Aitäh Tofoa ja Leeromeno. Olen nüüd jälle targem.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


                    See video põhjustas omal ajal delfi rus keskkonnas suure viha.
                    Paraku ei räägi ma üldse vene keelt. Seega mis skandaalset ta siin videos siis rääkis?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                      Paraku ei räägi ma üldse vene keelt. Seega mis skandaalset ta siin videos siis rääkis?
                      Ma ei tea, kas midagi on skandaalset või mitte, aga tema sõnad 9. mai tähistamisest tekitasid suure kommenteerimisevajaduse.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Natuke naljakas on vaadata, kuidas kõik püüavad vältida selle otse välja ütlemist, et Kersti Kaljulaid jäi OECD juhivalimistel tõsiseltvõetavatest kandidaatidest viimaseks. Selle asemel on igal pool alla neelatud pressiteate konks, et Kaljulaid loobus ise kandideerimast. Reaalsuses siis igas voorus väikseima toetusega kandidaat “loobubki vabatahtlikult”.

                        Kommentaar


                          Et ta siis valetas, kui ütles, et tööajad ei sobi?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Et ta siis valetas, kui ütles, et tööajad ei sobi?
                            See võis olla üks põhjuseid, miks ta jäi viimatises hääletusvoorus väikseima toetusega kandidaadiks. Aga, noh, minu isiklik arvamus on, et OECD juhtimine on võrreldes Eesti presidendiga niivõrd prestiižne ametikoht, et kui see oleks jäänud ainsaks takistuseks, siis küll ta oleks ka olnud valmis paar kuud varem presidendiameti maha panema. Samas täpselt ei tea muidugi keegi peale nende, kes päriselt otsuse tegemise juures on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              See võis olla üks põhjuseid, miks ta jäi viimatises hääletusvoorus väikseima toetusega kandidaadiks. Aga, noh, minu isiklik arvamus on, et OECD juhtimine on võrreldes Eesti presidendiga niivõrd prestii˛ne ametikoht, et kui see oleks jäänud ainsaks takistuseks, siis küll ta oleks ka olnud valmis paar kuud varem presidendiameti maha panema. Samas täpselt ei tea muidugi keegi peale nende, kes päriselt otsuse tegemise juures on.
                              Spekulatiivselt mõeldes oli ehk kergem Kerstil sellist otsust (loe avaldust) teha nähes , et selle koalitsiooniga pluss sotsid on võimalus ka teiseks ametiajaks.
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Ekspress väidab, et kesk on tema uuele ametiajale väga vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X