320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      No vene laulu kõlamine laulupeol oli ju eelmine aasta meedias täiesti läbi käinud mõte? Siin on lihtsalt põhimõtteline otsus, kas laulupidu on Eesti või eestlaste pidu. Esimesel juhul on mõistlik kaasata siia ka teine siin elav suurem rahvusrühm. Kui eestlaste pidu, siis tasub vähemalt kaaluda vene kultuuri ettekandmist eesti keeles. Ignoreerimine pole lahendus.

      Mis puudutab e200 siis ma olen ju juba varem ka maininud, et olen nendega seotud ja liige. Siin pole mingit saladust. Ehk siis üks nendest nn tavainimestest, keda keegi ei tea.
      https://www.youtube.com/watch?v=hjZvP15bzIc Ma arvan, et kui see pandaks laulupeo kavva, siis see oleks ülivõimas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Post84
        [ATTACH=CONFIG]6165[/ATTACH]

        Terav.
        Jah jääme elu lõpuni põdema seda, et meil on suur hulk nimesi, kes vene propaganda peale on nõus mässama tulema tänavatele. Ärme kunagi sellest teemast räägi on nii jah. Kogu kriitikast on see kõige tobedam kui aus olla.
        Ekre loomingust on neil järgmiseks 5ks aastaks anyways piisavalt materiali? Või kuidas nad suhtuvad ideesse nõuda Venemaalt Petserimaa tagasi? Venemaal pole vaja mingit ühte plakatit, et kaost põhjustada, kui nad väga tahaks võiks nad seda kohe teha, suur hulk venelastest elab ju hoopis teises inforuumis.

        Kommentaar


          Põeme?

          Mu arust E200 ei räägi, vaid raiub õigust. Mina tean, nii on ja sina ei tea. Allu ja kuuletu. Ühest teisest foorumist tuttav lähenemine asjadele.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Jah jääme elu lõpuni põdema seda, et meil on suur hulk nimesi, kes vene propaganda peale on nõus mässama tulema tänavatele. Ärme kunagi sellest teemast räägi on nii jah. Kogu kriitikast on see kõige tobedam kui aus olla.
            Ekre loomingust on neil järgmiseks 5ks aastaks anyways piisavalt materiali? Või kuidas nad suhtuvad ideesse nõuda Venemaalt Petserimaa tagasi? Venemaal pole vaja mingit ühte plakatit, et kaost põhjustada, kui nad väga tahaks võiks nad seda kohe teha, suur hulk venelastest elab ju hoopis teises inforuumis.
            See, et venelane sitaga meie maja loobib on nagunii fakt. Peaks nüüd majaelanik veel minema ja ühe priske ja aurava loopijale käpa peale laskma, et "püha üritust" omaltpoolt toetada on minumeelest veidi ...naa.
            Olgu algse ideega kuidas on välja kukkus ikka väga viletsalt. See, et parteil vähe sulli on ja miinimumiga taheti teha maksimum, ei õigusta paraku seda asja kuidagi ära.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Ja see E200 pidi olema sõõm värsket õhku Eesti poliitikas.
              Tegelikuses pigem vist üks korralik hunnik pohmakas*tta.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Palun määrata juubelilaulupeo uueks kunstiliseks juhiks Hendrik Aguri.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Põeme?

                  Mu arust E200 ei räägi, vaid raiub õigust. Mina tean, nii on ja sina ei tea. Allu ja kuuletu. Ühest teisest foorumist tuttav lähenemine asjadele.
                  Uh? millest sa nüüd räägid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

                    Mis puudutab e200 siis ma olen ju juba varem ka maininud, et olen nendega seotud ja liige. Siin pole mingit saladust. Ehk siis üks nendest nn tavainimestest, keda keegi ei tea.
                    Ja sa endiselt usud vankumatult erakonna valitud suunda?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Uh? millest sa nüüd räägid?
                      Sattusin hommikul Ringvaate kordust vaatama, kus KK selgitusi jagas.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kanakari vs LeeRomeno.

                        Kommentaar


                          Naeratavaid molle oskavad kõik seinale kleepida. Konnasilmale vajutamine on kampaanias tavatum ja siit ka nii valulik reaktsioon vanade erakondade poolt. E200 saab pikki pead nende plakatite puhul nüüd nii venelaste diskrimineerimise kui toetamise eest. Eemalt vaadates tundub naljakas kui põlema nende plakatite pärast on mindud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kyps Vaata postitust
                            Naeratavaid molle oskavad kõik seinale kleepida. Konnasilmale vajutamine on kampaanias tavatum ja siit ka nii valulik reaktsioon vanade erakondade poolt. E200 saab pikki pead nende plakatite puhul nüüd nii venelaste diskrimineerimise kui toetamise eest. Eemalt vaadates tundub naljakas kui põlema nende plakatite pärast on mindud.
                            Ma mõtlesin ka, et võiks teha topi, et kes avaliku elu tegelastest kõige hüsteerilisemalt solvus, aga internet sai täis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              No vene laulu kõlamine laulupeol oli ju eelmine aasta meedias täiesti läbi käinud mõte? Siin on lihtsalt põhimõtteline otsus, kas laulupidu on Eesti või eestlaste pidu. Esimesel juhul on mõistlik kaasata siia ka teine siin elav suurem rahvusrühm. Kui eestlaste pidu, siis tasub vähemalt kaaluda vene kultuuri ettekandmist eesti keeles. Ignoreerimine pole lahendus.

                              Mis puudutab e200 siis ma olen ju juba varem ka maininud, et olen nendega seotud ja liige. Siin pole mingit saladust. Ehk siis üks nendest nn tavainimestest, keda keegi ei tea.
                              Olgem ausad, see oli kõigest sm Mihhail Kõlvarti idee.

                              Aga mul isiklikult oleks väga hea meel, kui te ka valismiskampaania ja-debattide käigus teataksite, et kavatsete muuhulgas laulupidude kallale minna. Ütle Kristinale edasi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Post84 Vaata postitust
                                Ja sa endiselt usud vankumatult erakonna valitud suunda?
                                Olen lugenud läbi väga põhjaliku erakonna visiooni tutvustatava programmi, see läheb väga suures osa minu ideedega kokku. Erakonna suund on olnud kogu aeg sama, mis praegu juhtus oli viraalkampaania eskaleerumine ja nati läbimõtlemata aktsioon.
                                Põhjust erakonnas kahelda oleks siis, kui oleks äkki avastanud, et tegutsetakse mingi teise varjatud eesmärgi nimel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X