320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina valin rohelised! Elagu Anu!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      keegi proff võiks poll'i teha siin teemas ka, et mida keegi valib. Siis saaks teada kas koonukaid või rahvaliidufänne ka siin foorumis käib.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Selle nädala jooksul avalikustatakse põhjalik programm, võin hea meelega sulle teema täpsemaks lugemiseks siis linkida. Pole ühelgi kaitseteemat puudutaval arutelul osalenud ja ei oska selle kohta suurt midagi öelda.
        https://eesti200.ee/erakond-eesti-200/programm/ kas see on nüüd see "Põhjalik programm"?

        Kommentaar


          kohe teine rida algas valega pihta: "Me usaldame Eesti ettevõtjaid. Nad on ausad". krt pea hakkas ringi käima, üle 5 minuti ei suuda sirge molliga lugeda ju sellist teksti.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            https://eesti200.ee/erakond-eesti-200/programm/ kas see on nüüd see "Põhjalik programm"?
            Ei, programmi leiab siit https://eesti200.ee/wp-content/uploa...programm-1.pdf
            Veebilahendus on veel tegemisel

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Ei, programmi leiab siit https://eesti200.ee/wp-content/uploa...programm-1.pdf
              Veebilahendus on veel tegemisel
              wtf nad ei oska isegi pdf-s sisukorras teemasid linkida õige kohani tekstis? täielik komöödiatrupp ikka. kuidas sa usaldad selliseid valitsemise juurde? eriti siis kui nad lubavad, et teevad kodaniku elu lihtsamaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                wtf nad ei oska isegi pdf-s sisukorras teemasid linkida õige kohani tekstis? täielik komöödiatrupp ikka
                Eieieie ole komöödiatrupp nad on elujaatavad optimistid. Lol.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  wtf nad ei oska isegi pdf-s sisukorras teemasid linkida õige kohani tekstis? täielik komöödiatrupp ikka. kuidas sa usaldad selliseid valitsemise juurde? eriti siis kui nad lubavad, et teevad kodaniku elu lihtsamaks.
                  Vot see on tõesti põhjapanev kriitika. Eks juhtimisoskuse peamine kriteerium on jah pdfide valmistamise oskus.
                  Nagu ma ütlesin, veebirakendus linkidega ei ole veel valmis, senimaani on sisule fookus olnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Vot see on tõesti põhjapanev kriitika. Eks juhtimisoskuse peamine kriteerium on jah pdfide valmistamise oskus.
                    Nagu ma ütlesin, veebirakendus linkidega ei ole veel valmis, senimaani on sisule fookus olnud.
                    vaata, sinu jaoks ei ole, sest sa oled juba saba ja kõrvadega poliitik valmis. tavaline tööinimene näeb sitta tööd, mõtleb seejärel omaette, et "aga see peaks ju olema nende tähtsaim dokument" ning siis teeb järelduse, et kui pdfi juba teha ei oska, siis mida üldse?

                    Juhtimise tõekriteerium väljendub juhitavate töötajate töö tulemis muidu, et selles osas ka... istu, kaks.

                    Kui nüüd sinu jaoks asjast rääkida, siis lugesin ühte 10st valdkonnast, kus pean ennast pädevaks. Ma kirjutaks samasuguse ila valmis umbes poole tunniga, sest see ei ole raketiteadus mitte ühelegi sektori liikmele, kes natukenegi väljaspool kasti mõelda suudab ning tuleviku üle muret tunneb. Senimaani on olnud küsimus, et kust raha saada. konkreetne süsteem (kui me võtame näiteks euroopas ühe parima näitega riigi) läheks eestis aastas maksma juurde umbes 1 miljard eurot. nii give or take. hästi, ärimehed võibolla saavad odavamalt hakkama. but still. Ja selle tõttu ei olegi mul päeva lõpuks usku E200. samasugune mõttetu ila nagu kõikidel teistelgi. Ja lõpuks ei ole nad kuidagi erinevad, sest iga uus erakond on saanud alguse osaliselt sellest, et mingisugusel ärieliidil on sitt ventikas. võiks selle üle ka viisakamalt ja pikemalt rääkida, aga nagu ma ütlesin, siis ilmselt sa oled juba saba ja kõrvadega ära ostetud, seega pole vast mõtet.

                    Kommentaar




                      Sellist listi võib lubada endale meie natsipartei.
                      Aga partei kes lubab uusi tuuli tuua.

                      Tegevjuhi vend khmmm.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        vaata, sinu jaoks ei ole, sest sa oled juba saba ja kõrvadega poliitik valmis. tavaline tööinimene näeb sitta tööd, mõtleb seejärel omaette, et "aga see peaks ju olema nende tähtsaim dokument" ning siis teeb järelduse, et kui pdfi juba teha ei oska, siis mida üldse?

                        Juhtimise tõekriteerium väljendub juhitavate töötajate töö tulemis muidu, et selles osas ka... istu, kaks.

                        Kui nüüd sinu jaoks asjast rääkida, siis lugesin ühte 10st valdkonnast, kus pean ennast pädevaks. Ma kirjutaks samasuguse ila valmis umbes poole tunniga, sest see ei ole raketiteadus mitte ühelegi sektori liikmele, kes natukenegi väljaspool kasti mõelda suudab ning tuleviku üle muret tunneb. Senimaani on olnud küsimus, et kust raha saada. konkreetne süsteem (kui me võtame näiteks euroopas ühe parima näitega riigi) läheks eestis aastas maksma juurde umbes 1 miljard eurot. nii give or take. hästi, ärimehed võibolla saavad odavamalt hakkama. but still. Ja selle tõttu ei olegi mul päeva lõpuks usku E200. samasugune mõttetu ila nagu kõikidel teistelgi. Ja lõpuks ei ole nad kuidagi erinevad, sest iga uus erakond on saanud alguse osaliselt sellest, et mingisugusel ärieliidil on sitt ventikas. võiks selle üle ka viisakamalt ja pikemalt rääkida, aga nagu ma ütlesin, siis ilmselt sa oled juba saba ja kõrvadega ära ostetud, seega pole vast mõtet.
                        Sa ikka ei saa aru, et see pdf ei ole ju töö lõplik vorming...
                        Ma olen poliitikust ikka väga kaugel. Järgmine esmaspäev näiteks asun uues kohas tööle väikse agentuuri juhina. Olen mitu korda öelnud ja jätkan selle ütlemist: poliitikud on üks kõige vähem lisandväärtust loov ametikoht ja minu unistus on see, et riigi valitsemise juures oleks võimalikult vähe poliitikuid. Sellepärast olen ka Eesti200s, sest sellel erakonnal on täpselt sama visioon.

                        Mis valdkonnast jutt käib? Tundud ikka supervõimekas vend olevat, miks sa ise kuskil siis arvamust ei avalda kui kogu maailma probleemid lahendatud.

                        Kommentaar


                          Eesti 200 tahtis täiesti puhtalt lehelt alustada ja peletas alustuseks oma plakatiga eemale nii eestlased kui venelased. Aga nimekirjas tegijaid jätkub, küllap saavad ikka 5% kätte.

                          Kuigi isiklikult ei saa aru, miks pärast seda plakatijama keegi neid toetama peaks?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Sa ikka ei saa aru, et see pdf ei ole ju töö lõplik vorming...
                            Ma olen poliitikust ikka väga kaugel. Järgmine esmaspäev näiteks asun uues kohas tööle väikse agentuuri juhina. Olen mitu korda öelnud ja jätkan selle ütlemist: poliitikud on üks kõige vähem lisandväärtust loov ametikoht ja minu unistus on see, et riigi valitsemise juures oleks võimalikult vähe poliitikuid. Sellepärast olen ka Eesti200s, sest sellel erakonnal on täpselt sama visioon.

                            Mis valdkonnast jutt käib? Tundud ikka supervõimekas vend olevat, miks sa ise kuskil siis arvamust ei avalda kui kogu maailma probleemid lahendatud.
                            ma nüüd tõmban selles osas veidi tuure maha, et ma ise kirjutan vähemalt sulle läbi sellise noriva ja pilava võtme veidi meelega, kuid päris konkreetset positsiooni see ei esinda.

                            Mis puudutab, et riigi valitsemise juures oleks võimalikult vähe poliitikuid. Siis mis väide see on? See on ju täielik face value rumalus. Kui palju meil täna on neid "poliitikuid"? Rõivas? Politics - the activities associated with the governance of a country or area, especially the debate between parties having power. Puhtterminoloogiliselt saavad sinu valitud inimestest ka poliitikud. Küsimus on nende taustas ja varasemas kogemuses. Kui sa võtad täna ette REF või teised pundid, siis mitmete inimeste taust, haridus ja varasem töökogemus on mittepoliitiline. Isegi kõige imelikematel liikmetel erinevatest erakondadest (a la Aunaste). Seega on väga raske su juttu praegu tõsiselt võtta. Ma täitsa usun, et oled tark mees ja oma põhitegevusalal edukas. Olen seda su suunas ka korduvalt väljendanud, aga siin lihtsalt läheb minu jaoks su soov ja tees lappama.

                            mis puudutab mind - kust ma ütlesin, et probleemid lahendatud on? Sa süüdistad mind ja teisi kontekstist välja rebimistest ning siis kui jutt läheb *reaalseks* hakkad samamoodi inimest ründama? Ma ei ole kuskil öelnud, et mul on mingi probleem lahendatud. Ma ütlesin konkreetselt, et tegemist on kalli lahendusega millele ei saa kuidagi panna Kristina Kallase nime autorina alla.

                            nt Ennetus ja järelravi, patient empowerment on tervishoius fundamentaalsed küsimused, millele täna ei ole tervishoiusektoris raha. Raha kulub tulekahju põletamistele eriarstiabis. Ennetus ja järelravi kulud ei saa aga täna tulla oluliselt süsteemist seest, sest seal pole selle jaoks piisavalt ressursse (loe: u 3% skp-st lisanduvalt tänasele), sest Eesti on täna oma tervishoiusektori kogukulutustest u 2,5% alla OECD keskmise ja OECD nimekirja lõpus. Kui arvata, et siin on mingeid sisemisi ressursse mida protsesse efektiivsemaks muutes mujale suunata, siis karm reaalsus on, et nii see ei ole. Jah, 1,2 miljardi eurolises süsteemis on kindlasti kadu, kuid see kadu on ka kõige ideaalsemates süsteemides maailmas. See on igas organisatsioonis ja süsteemis nii. Ka sinu loovagentuuris on kindlasti kulusid ja protsesse mida saaks teha efektiivsemalt.. Olgu see rahastusmudel DRG (sealjuures on sitaks erinevaid DRG mudeleid) või mingi muu. Olgu patsiendi empowermendi tase milline tahes.

                            Kui me räägime kaost ja rahastusmudelist, siis mul on täna hard data, millest võib püstitada hüpoteese raha kao kohta, sa ei kata sellest ära eksisteerivaid probleeme. See kadu on tihtipeale ka fiktiivne, sest see süsteemis tähendab mingite valdkondade ülerahastamist, mille kaudu omakorda rahastatakse süsteemis sees (siis kui rahastaja juurest raha juba läinud) alarahastatud valdkondi. Ma võiks selles teemast kilomeetreid rääkida ilma arvamata, et mul maailma probleemid lahendatud vaid lihtsalt juba sellepärast, et ma tean neid probleeme. Loodan, et ei ole raske mõista, et ei pea siinkohal ennast teistest "paremaks" ja "võimekamaks".

                            Ja seetõttu mul on raske arvata, et E200 on mingi taevamanna. Eesti on saanud mingi 4 korda viimase 15 aasta jooksul pmst persest uute erakondadega, kes tulevad erinevaid "uusi tuuli" presenteeriva scriptiga, kuid same shit different day. Ja E200 ei ole mitte kuidagi tõestanud ära, et nad oleksid siinkohal erandid. Alustades tsahknast, peatudes vahepealsetel skandaalidel ning lõpetades haiglaselt suurte lubadustega, millel ei ole täna eelarves katet.

                            Kommentaar


                              Khmm...

                              Tegevjuhi vend.
                              Süüdi mõistetud suures koguses narkootikumide omamise eest.
                              (on lahkunud parteist)

                              Kommentaar


                                Täielik hullumaja ju. E200 registreeriti juba ammu, selleks oli aga vaja 500 + liiget, sest täpselt 500 võib suvalisel hetkel alla miinimumi langeda. Esinaine kinnitas paar päeva tagasi, et neil lisandub pidevalt uusi liikmeid, aga hetkel on kirjas vaid 564. Jällegi kergelt vassib?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X