320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mille alusel me rikkust möödame üleüldse?
    GDP per capita ma arvestaks ikka. Vaata mispidi tahad 5 hulka kuidagi ei mahu. Undress Unzipil on muidugi omad valemid
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      GDP per capita ma arvestaks ikka. Vaata mispidi tahad 5 hulka kuidagi ei mahu. Undress Unzipil on muidugi omad valemid
      Samas oleme teinud ikkagi päris soliidse tõusu ja seis on hea. Erinevalt paljudest teistest sarnast saatust jaganud Ida-Euroopa riikidega.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Samas oleme teinud ikkagi päris soliidse tõusu ja seis on hea. Erinevalt paljudest teistest sarnast saatust jaganud Ida-Euroopa riikidega.
        Ratas valitsuse ajal on soliidne töus olnud töesti.

        Tabel ka siis sellest ajast kui oravad lubasid rikkurite toppi viia:

        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Ratas valitsuse ajal on soliidne töus olnud töesti.

          Tabel ka siis sellest ajast kui oravad lubasid rikkurite toppi viia:

          Ma nii palju tark olen, et ma ei jätka sel teemal arutlemist.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Venemaal on ka munitsipaalvalimised see sügis. Internetis ringleb häid videosid küll nagu see, kus tüüp tuleb kabiinist välja terve pakiga. See on nii suur, et ei mahu isegi august läbi.

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Keegi odavamat elektrit polegi lubanud veel? Ekrele hea teema ju
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                täna postimehe karikatuur tõstatamas küsimust eesti e-valimiste legitiimsuse üle. Julge samm nende poolt

                Kommentaar


                  Igast namiiblaste, mongolite, venetsueelakate ja kirgiislastega samas pundis olla on ju lahe, vöibolla India ja Brasiilia lisab legitiimsust juurde hehe. Ah, USA kah....
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                    täna postimehe karikatuur tõstatamas küsimust eesti e-valimiste legitiimsuse üle. Julge samm nende poolt
                    Pigem loll samm, see kõne peale selle Twitterisse jõudmist oli ikka väga kiire

                    Kommentaar


                      Üsna habras on me Erik.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kes valimised vöidab?
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          täna postimehe karikatuur tõstatamas küsimust eesti e-valimiste legitiimsuse üle. Julge samm nende poolt
                          Nädalavahetusel KUKU eetris olnud Välismääraja saates tegi Kalev Stoicescu seda, et võrdles e-valimisi ja märkis, et tegi nalja. Suht kindel, et sellest ka karikatuur.

                          Kommentaar


                            Karikatuur ikka sellest, et Nemvalts on tükk aega full-ekrestumas. Viimased pool aastat on koomuskis aktiivne vaktsiinivastane võitlus käimas näiteks.

                            Kommentaar


                              ma ei saa kohe vaadata, aga kas pealtnägijas käib mingi eepilisel tasemel Repsi puhtakspesemine koos südantlõhestava sissevaatega ühe üksikvanema raskesse argiellu?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                ma ei saa kohe vaadata, aga kas pealtnägijas käib mingi eepilisel tasemel Repsi puhtakspesemine koos südantlõhestava sissevaatega ühe üksikvanema raskesse argiellu?
                                Ei ütleks, pigem suht huvitav sissevaade kogu selle protsessi sisse - Reps pole loll ja Taavi on hea ajakirjanik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X