320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ok, HTM-is libastuti, kas teised tõmbavad selle taustal normiks/ettevaatlikumaks?

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Ei ütleks, pigem suht huvitav sissevaade kogu selle protsessi sisse - Reps pole loll ja Taavi on hea ajakirjanik.
      ütleks just, et classic Mailis “savikakool” Repsi jutt. Alustas inimeste härdaks tegemisega, lebomatele asjadele hämas midagi vastu ja päris asjadele isegi ei viitsinud väga hämada.

      Kommentaar


        Kui Repsi kirjeldus EKRE-ga koalitsiooni tegemisest vastab tõele siis jääb EKRE esimene koalitsioon neile pikemaks ajaks ka viimaseks.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Hea huumor see Raua saade. ven fond ja kremlimeelsus ja vanad rauad tules. Nagu naisega tülitsemine, igakord vôtab vanad asjad ülesse

          Kommentaar


            Algselt postitas nimastain Vaata postitust
            ütleks just, et classic Mailis “savikakool” Repsi jutt. Alustas inimeste härdaks tegemisega, lebomatele asjadele hämas midagi vastu ja päris asjadele isegi ei viitsinud väga hämada.
            See kõik mis sa ütlesid läks kategooriasse, ega Mailis loll ei ole. Kõik mis oli oluline sai käsitletud ja omades natukene taustinfot ka oma Riigiteaduste teadmisi, siis oli see igati õnnestunud intekas.

            Kommentaar


              Milles täpselt see intervjuu õnnestumine seisnes? Olles nüüd järgi vaadanud, siis täiesti süüdimatu inimene ja mingit õnnestumist sealt küll välja ei loe. Tõsi, selles osas küll õnnestunud, et kõik hirmud riigi juhtimise probleemide osas said suhtkoht 100% kinnitust.

              Alustades sellest, et "ahh ega see koalitsioonilepe muud ei ole kui saadakse kokku, võetakse paar arengukava ette ja jagatakse ministeeriumites asjad ära"; "aga siis tuli mingi erakond, kujutad sa ette, kes actually tahtis teha seda, mida ta lubas, can you believe it, mida sa sellisega peale hakkad nah", lõpetades täiesti süüdimatute eneseõigustuste ja süüdimatute sissevaadetega poliitika argiellu - justkui see oleks kõik ülimalt normaalne.

              Kommentaar


                intekas Mailis "MaEiJooKohvi" Repsiga on loetav siit

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  See kõik mis sa ütlesid läks kategooriasse, ega Mailis loll ei ole. Kõik mis oli oluline sai käsitletud ja omades natukene taustinfot ka oma Riigiteaduste teadmisi, siis oli see igati õnnestunud intekas.
                  Loll ilmselt pole aga ntervjuud heaks nimetada on veits teised kriteeriumid kui see, et üks kõrge poliitik vassib ja hämab. Noh võiks öelda siis ju, et Savisaare kunagised esinemised linnavolikogus olid igati õnnestunud ja head(jah omajagu humoorikas oli küll). Aga üldiselt platsics pani päris ok vastuse, ma vist poleks osanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Milles täpselt see intervjuu õnnestumine seisnes? Olles nüüd järgi vaadanud, siis täiesti süüdimatu inimene ja mingit õnnestumist sealt küll välja ei loe. Tõsi, selles osas küll õnnestunud, et kõik hirmud riigi juhtimise probleemide osas said suhtkoht 100% kinnitust.

                    Alustades sellest, et "ahh ega see koalitsioonilepe muud ei ole kui saadakse kokku, võetakse paar arengukava ette ja jagatakse ministeeriumites asjad ära"; "aga siis tuli mingi erakond, kujutad sa ette, kes actually tahtis teha seda, mida ta lubas, can you believe it, mida sa sellisega peale hakkad nah", lõpetades täiesti süüdimatute eneseõigustuste ja süüdimatute sissevaadetega poliitika argiellu - justkui see oleks kõik ülimalt normaalne.
                    Ma pean alustuseks tunnistama, et pole veel intervjuuga tutvumiseks aega leidnud, seega järgnev jutt on puhtalt siinsete(ja mõningate mitte-siinsete) repliikide pealt kirjutatud.

                    Kas intervjuu, kus intervjueeritav end rumala jutuga lolliks teeb on ilmtingimata halb? Ehk oligi mõte lasta Repsil end auku rääkida? Sellise stiili juures on muidugi kõige suurem oht, et lugeja/vaataja ei saa sellest tagamõttest aru ning arvab tõsimeeli, et lugu on sisuliselt PR-tekst. Kaks näidet päriselust:

                    1) Üks rongifirma saatis eriti napaka pressiteate. Sellise, mis teeks Põhja-Korea propagandateenistusele ka au. Sisaldas muuhulgas kellegi Mari(35) tsitaate, kes kiitis, kuidas rongifirma otsus oli jube hea. Ilmselt olid need tsitaadid mõnelt rongifirma töötajalt või tuimalt välja mõeldud. Sellise pressiteatega on kaks varianti: seda tuleb metsikult kärpida või just täies mahus eetrisse lasta ning rõhutada, et just rongifirma pressiteade sisaldas selliseid anonüümseid tsitaate. Tol hetkel päevatoimetaja valis esimese variandi. Mina oleks päevatoimetajana teise variandi valinud, sest rahvas justkui võiks teada, milliseid jaburusi riiklik ettevõte produtseerib.
                    2) Ühe lennufirma juht rääkis intekas eriti napakat juttu. Üks variant on hakata vastulauseid otsima ja lugu pikemaks teha. Teine variant on intekas üsna muutmata kujul üles panna. Toona sai valitud teine variant, kuid tagantjärgi valiks vist esimese. Paljudele jäi arusaamatuks, et kogu jutu avaldamise eesmärk oligi näidata kui napakat juttu ühe ettevõtte juht toota suudab.

                    Kommentaar


                      Ma julgeks isegi öelda, et Reps ei rääkinud ennast otseselt auku, samas polnud ka mingi hullu ettevalmistusega ennast päästa intekas. Minu jaoks, vb mõnel veel on huvitav kuulata intekaid kus sa saad uusi teadmisi, avatakse mingi teema uusi tahke jne. Eilne intervjuu oli selle kohapealt 0 lisaväärtusega. Kallis Mailis tuli telekasse, ütles pm et elu on raske ja ma pole midagi halba teinud, naeratas kenasti ja lisas et eks 7 aasta pärast näeme kui kohtud on jahvatanud.

                      edit Eilati puhul mind häirivad need vahepealsed natuke lapsikud emotsioonipursked. Kui ei oska küsimustega teist nurka ajada ja ei saa vastuseid, siis turtsuda “see on ju naljanumber” ja nägusid teha. Pole päris minu maitse. Intekale juurde ka ei anna.

                      Kommentaar


                        Ma pole pealtnägijat aastaid vaadanud, aga hooti seal laiemalt lendu läinud teemadet jääbki mulje, et kui sa keerad mingi ilge sita ja pasa kokku, siis saad minna pealtnägijasse ja rääkida: natuke-tsipa-tsipa-tsipa sai eksitud küll, vabandan kui see kedagi riivas. rohkem sellel teema ei räägiks üldse, sest asjad selguvad kohtus ja pole asjadega tutvunud veel ise, AGA samas mul eraelus oli toona väga-väga raske periood ja muidugi üleüldse eluaeg teinud iga päev hommikust ööni tööd ja väga raske oli kõik ja suht vapper inimene olen. siis lisab sul mõni tuttav, et "suht äge vend on tegelt see eika" ikka ning inteka lõppu lisad ise, et eks kõigil tuleb eluga edasi minna.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Ma pean alustuseks tunnistama, et pole veel intervjuuga tutvumiseks aega leidnud, seega järgnev jutt on puhtalt siinsete(ja mõningate mitte-siinsete) repliikide pealt kirjutatud.

                          Kas intervjuu, kus intervjueeritav end rumala jutuga lolliks teeb on ilmtingimata halb? Ehk oligi mõte lasta Repsil end auku rääkida? Sellise stiili juures on muidugi kõige suurem oht, et lugeja/vaataja ei saa sellest tagamõttest aru ning arvab tõsimeeli, et lugu on sisuliselt PR-tekst. Kaks näidet päriselust:
                          Siin väikene segadus nüüd. Mu eilne esimene küsimus asja nägemata oli tingitud sellest, et pealtnägija on viimased 10 a olnud mingi Kuuuurija ja selle Ingrid Veidenbergi veider kombo, kus võetud halvim mõlemast.

                          Nüüd intekat näinuna lugesin JuriM mõttest välja, et just MaiLisR vaatest oli tegemist õnnestunud intekaga. Seda teps mitte. Intervjueerija poolt oli täitsa hästi ja maksumaksja raha õigesti kulutatud seekord. Kuigi isiklikult oleks seal ikka vähe robustsemalt vajutanud ja surunud, aga saan täitsa aru, miks seda päris nii teha ei saa.

                          Noh, et... mis kuradi mõttes sul on mingi nõunik sinu enda "kodukontoris" - kus on ametijuhend, palun nimekiri tööalastest tegevustest, saavutustest, dokumentidest, kus tema nimi all jne jne.

                          Ainukene koht, kus ma Mailisest võin aru saada on see, et see rinnal oleva lapse kaasavedamine võiks olla seaduse silmis ok kulu nii erasektoris kui avalikus sektoris. Noh, et töötavate väikelaste emade empowerment ja värki-särki.

                          Kommentaar


                            Hehe, ma tahatsin sama Ingrid Tähismaa võrdlust tuua. Aga! Seal on see konks, et sellised intekad, kus inimene pole miljon aastat end näole andnud, sünnivad tihtilugu eelkokkulepetega, et inimene üleüldse rääkima tuleks. Ja siis seepärast on nad veidi sellised nurgelised tihti. Üks eelmainitud daam andis näiteks kunagi selliselt platvormi, et lubas isegi kõik mittesobivad küsimused loost välja võtta. See käis sitaks närvidele, kui siin üks, ee, tuttav kirjutas kunangi hiljem bonnieri võitnud loo ja siis LP-s ilmus kohe seepeale blondi naispoliitiku intekas, kus ta umbes illuminaatide käsilaseks mind tembeldas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Ma pole pealtnägijat aastaid vaadanud, aga hooti seal laiemalt lendu läinud teemadet jääbki mulje, et kui sa keerad mingi ilge sita ja pasa kokku, siis saad minna pealtnägijasse ja rääkida: natuke-tsipa-tsipa-tsipa sai eksitud küll, vabandan kui see kedagi riivas. rohkem sellel teema ei räägiks üldse, sest asjad selguvad kohtus ja pole asjadega tutvunud veel ise, AGA samas mul eraelus oli toona väga-väga raske periood ja muidugi üleüldse eluaeg teinud iga päev hommikust ööni tööd ja väga raske oli kõik ja suht vapper inimene olen. siis lisab sul mõni tuttav, et "suht äge vend on tegelt see eika" ikka ning inteka lõppu lisad ise, et eks kõigil tuleb eluga edasi minna.
                              Sellega saab 100% nõustuda. Ja just seepärast endal see ootus tekkis, mis osaliselt ka täideti, aga mitte päris sellises ulatuses nagu eeldatud.

                              Aa ja ma tegelt saan aru, et "ajakirjandus" ei ole üks indiviid ja seal töötab palju erinevaid inimesi aga natukene naljakas on näha seda, et ühe katuse all 2 aastat tambitakse ühtede kolleegide poolt a la Kaddai, Jesse või Priske nii maapõhja kui vähegi veel saab ja siis veetakse sõnnik ka peale.

                              Ja siis 2 päeva pärast lahkumist tehakse mingi südantlõhestav niretav persoonilugu, kus inimene oma õunaaias helgelt minevikku peegeldamas ja tulevikku vaatamas, 2 labradori kõrval lamamas ja lapselaps selja taga mulle puhumas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                                Ma julgeks isegi öelda, et Reps ei rääkinud ennast otseselt auku, samas polnud ka mingi hullu ettevalmistusega ennast päästa intekas. Minu jaoks, vb mõnel veel on huvitav kuulata intekaid kus sa saad uusi teadmisi, avatakse mingi teema uusi tahke jne. Eilne intervjuu oli selle kohapealt 0 lisaväärtusega.
                                Sina oled siis üks kolmest Repsi lähikondlasest? Või koguni see tema lapsehoidja/nõunik?
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X