Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

Comment

Siin kedagi, kes valimas ka ei käi? Või teab nyyd kindlalt, et ei lähe? Hakkas huvitama kes ja miks on, kes ei vali. Nii lihtsaks asi tehtud tänapäeval. Pluss panin bette ka suurema aktiivsuse peale

Comment

Algselt postitas käbi Vaata postitust
        Pluss panin bette ka suurema aktiivsuse peale
        a siis ei saa minna enam rsk

Comment

Algselt postitas käbi Vaata postitust
          Siin kedagi, kes valimas ka ei käi? Või teab nyyd kindlalt, et ei lähe? Hakkas huvitama kes ja miks on, kes ei vali. Nii lihtsaks asi tehtud tänapäeval. Pluss panin bette ka suurema aktiivsuse peale
          Mina vist reaalsuses ei vali seeaasta KOV. Mu valimispiirkond on Kohtla-Järve ja võivad kõik vittu käia oma jutuga, et iga hääl loeb. Absoluutselt ei huvita, kas Keskerakond ja tema mutter valimisliit saavad kokku 83% v 84% häältest. s

Comment

Ma ei ole mitte kunagi valimas käinud. Samas mu hääl on kahe Westonsi eest müügis. Kel huvi, kirjutage privasse..

Comment

Tartus kandideerib Asko Paade!

Comment

Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Ma ei ole mitte kunagi valimas käinud. Samas mu hääl on kahe Westonsi eest müügis. Kel huvi, kirjutage privasse..
                Suitsetamine tapab.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Comment

Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Suitsetamine tapab.
                  Ei tapa

Comment

Ma ei ole varem Eesti200 väga tõsiselt võtnud, aga pressivad end pilti ja mulje neist on, et nad selline ülbuse, üleoleku ja madalamatele ühiskonnagruppidele pealelaskva reformierakonna julmem upgrade või ma eksin?

Comment

Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Ma ei ole varem Eesti200 väga tõsiselt võtnud, aga pressivad end pilti ja mulje neist on, et nad selline ülbuse, üleoleku ja madalamatele ühiskonnagruppidele pealelaskva reformierakonna julmem upgrade või ma eksin?
                      Keegi sealt jutustas et oldaks valmis ka Ekrega koostööd tegema seega tavaline natsipartei
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Comment

Miks sa peaksid oma muljes eksima?

Comment

Näe ekre sõprusparteil läheb ka hästi

https://www.theguardian.com/world/20...uncil-election

Comment

Ei tapa
                            Oled sa näinud, et kõik kimujad on ellu jäänud?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Comment

Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                              Näe ekre sõprusparteil läheb ka hästi

https://www.theguardian.com/world/20...uncil-election
                              Mis asi see "paremäärmuslus" siis lõppudelõpuks on? Kõik peavoolu ajakirjaniukud sildistavad kõikke millest nad aru ei saa sellega. Et keegi seletaks või miskit?
                              DON'T FORGET KIDS ... THE MORE POSTS YOU HAVE, THE LONGER YOUR PENIS IS

Comment

The Superhero Lasna needs

Comment

Working...
                                X