320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kopeerib kellegi teise ideed, KOV puhul ei koti üldse mingid raadiosaated Helgi Salloga ning KOV tasandil LGBT+- õigused ei oma tähtsust. Ärge valige 488.
    Ma just mõtlesin, et see on nii totter, et ma äkki hääletan tema poolt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Fc. Vaata postitust
      Kallas ei välistanud koostööd ekrega.
      Kui seda ütleks kaja kallas siis kulm ei kerkiks. Aga kui seda ütleb nn progresiivse erakonna esinaine. Siis on minul küll probleem.
      Ekre 200.
      täis tsitaati või viidet?

      Kommentaar


        Eelmine nädal libistasin kolmap.ennast varem töölt ära ja Väisasin Mustamäed. Magistrali keskuse juures kutsus mind valima üksik rohelises jopes sell ja toppis pihku ka paki ürditeed. Tuttav nägu tundus-oligi Jüri Ratas.Oli täitsa üksi, ilma igasugu satelliitideta!
        Aga valin vist Yoko,tema isa teenete eest eesti muusikasse!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          täis tsitaati või viidet?
          Kristina Kallas: Eesti 200 on valmis koostööks nii Keskerakonna kui EKREga

          Kommentaar


            LeeRomeno, kuidas sa põhjendad, et kuidas selline sellout siis seda värsket tuult toob?

            Kommentaar


              Huh, vaatasin nüüd ka veidi Tallinnas kandideerivad inimesi ja KOV valimiste ajal on tõesti latt nii madalal, et ikka täielikke psühhe on sisuliselt kõik nimekirjad täis.

              Vaatan siinkohal otse Eesti 200 suunas...

              Kommentaar


                No eks see on üleüldine, et inimesed kes KOV kandideerivad, peavadki väikest viisi (või täielikud) psühhid olema....

                Ereda näitena see, et mu lapse lasteaia FB gruppi otsustas üks KOV-išnik valimisreklaami edastuskanalina kasutada....nagu WTF eksole

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Huh, vaatasin nüüd ka veidi Tallinnas kandideerivad inimesi ja KOV valimiste ajal on tõesti latt nii madalal, et ikka täielikke psühhe on sisuliselt kõik nimekirjad täis.

                  Vaatan siinkohal otse Eesti 200 suunas...
                  kes need psühhid on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    kes need psühhid on?
                    Ma ei saa siin öelda, kuna Robert Sarv ja asjad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                      No eks see on üleüldine, et inimesed kes KOV kandideerivad, peavadki väikest viisi (või täielikud) psühhid olema....

                      Ereda näitena see, et mu lapse lasteaia FB gruppi otsustas üks KOV-išnik valimisreklaami edastuskanalina kasutada....nagu WTF eksole
                      Ma rääkisin last eelkoolist oodates koolihoovis Riina Sikkutiga. Ei maininud kordagi valimisi. Respekt!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma rääkisin last eelkoolist oodates koolihoovis Riina Sikkutiga. Ei maininud kordagi valimisi. Respekt!
                        No ta ju teab et sa ajakirjanik, ja et sul on pohhui, ja sa pole sihtgrupp. Oleks sa suva pereisa, oleks ta ilmselt flaieri pihku suranud ja pastakaga rünnanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                          No ta ju teab et sa ajakirjanik, ja et sul on pohhui, ja sa pole sihtgrupp. Oleks sa suva pereisa, oleks ta ilmselt flaieri pihku suranud ja Pika peetriga rünnanud.
                          Pigem ikkagi enda firmamärgiga

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Pigem ikkagi enda firmamärgiga
                            ikkagi valimiste aeg, isegi Sikkut ei saa lubada endale sellist vulgaarsust

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Heameelega ootaks näiteid kus E200 ühiskonda üritab lõhestada, eriti huvitav on muidugi võrdlus EKREga, ma ise ei näe küll mingit seost peale selle, et mõlemad erakonnad saavad täitsa arvestatava osa nn protestihäältest.
                              Fyi, sattusin üks päev Kristinaga rääkima endale huvitavate teemade asjus, väga suurt vastust ei saanud. Üritasin viisakalt nagu teele aidata teatud sektorite kontekstis, aga siis toodi välja huvitava viitena, et ega praegu ei tea, aga valitsus on teinud kõik, et EKRE nii ja EKRE naa.

                              Mitte, et ma sellele üldse vastu vaidleks, et REFid on EKRE loojad. Aga kui noh, tänaval valijale ikka suht noh, spetsiifilise arutelu käigus tuuakse kohe see "kaks putkat edasi olev EKRE on saatanast" kaart, siis mul isiklikult ei tekkinud kuidagi usaldust või usku selle vastu, et "this time its different".

                              Ja hoiame meeles, et see ei ole mingi suvaline minu hoiakuline hinnang ja kokkuvõte mingist meedia exposurest vaid otsene käitumisstrateegia (aga vaata neid, nemad on süüdi tolles) erakonna enda juhi poolt.

                              Infokild ei olnud suunatud ega hinnanguna sulle, vaid vastus su esitatud küsimusele.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                LeeRomeno, kuidas sa põhjendad, et kuidas selline sellout siis seda värsket tuult toob?
                                Kohaliku omavalitsuse tasandil oleks ju nii E200 kui ka EKRE mõlemad värske tuul? Või ei? Seda siis suuremaid linnu ja valdu vaadates.
                                Arvestades Tallinna situatsiooni, on minu arust praktiliselt kõik juba ju toredalt väljendanud, et EKREl pole häda midagi.
                                nt https://www.delfi.ee/artikkel/948136...ood-ei-valista

                                Kommentaar

                                Working...
                                X