320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks üliokei artikkel, mida täna avaldati. Mina teadsin T. Aare meie seast lahkumist läbi selle, et olid suured skandaalid, ühe suure esilehe pealkiri toona oli ühe leicesteri ja leedsi fänni kodulehel: "AMETLIK KÄIK! Tõnu Aare lähedased soovivad mehe surma asjaolude välja selgitamist"

    Praegu siin loen nimetete fännide kodulehe esilehe pealkirju hetkel: "Mart Aare kaotas kahe kuuga kaks venda: „Nii Tõnu kui Juhani minekuga sain ma ikka kui puuga pähe...“

    Ja ma ausalt, lihtsa kodanikuna nagu eeldan, et täitsa ulme keiss ju! Kuidas saab nii? AMETLIKU KÄIGU tulemus ei olnud ju varasemalt caps lockis esilehe uudis? Ju siis... on ju lappes midagi? Aa... saan aru, see lihtsalt intervjuu lähedasega... ja-ja. Infot muidugi täpset ei anna siiski veel ning olen segaduses...

    Ja siis login tellijana sisse ja loen päris artikli läbi ja saan aru, et Mart Aare tegelikult räägib sellest, et oligi kahjuks Tõnul ka enne raske. Googledan Tõnu Aaret ning näen ka kroonika väga jõulisi pealkirju varasemast.

    Ja siis mõtlen uuesti ühe Leicesteri ja Leedsi fänni kunagise mõtte üle, mida ma parafraseerides, ilma tahtliku viiteta neile, võtan isiklikult kokku kui: "meie, neljanda võimuna ei anna kunagi hinnanguid, vaid kaitseme lihtsa inimese hüve ja vajadusi olla informeeritud asjadest, mille kohta keegi teine peale meie ei oska taustsüsteemi teadmata seisukohta võtta". Eksole? Super töö.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Üks üliokei artikkel, mida täna avaldati. Mina teadsin T. Aare meie seast lahkumist läbi selle, et olid suured skandaalid, ühe suure esilehe pealkiri toona oli ühe leicesteri ja leedsi fänni kodulehel: "AMETLIK KÄIK! Tõnu Aare lähedased soovivad mehe surma asjaolude välja selgitamist"

      Praegu siin loen nimetete fännide kodulehe esilehe pealkirju hetkel: "Mart Aare kaotas kahe kuuga kaks venda: „Nii Tõnu kui Juhani minekuga sain ma ikka kui puuga pähe...“

      Ja ma ausalt, lihtsa kodanikuna nagu eeldan, et täitsa ulme keiss ju! Kuidas saab nii? AMETLIKU KÄIGU tulemus ei olnud ju caps lockis esilehe uudis? Ju siis... on ju lappes midagi?

      Ja siis login sisse ja loen päris artikli läbi ja saan aru, et Mart Aare tegelikult räägib sellest, et oligi kahjuks Tõnul ka enne raske. Googledan Tõnu Aaret ning näen ka kroonika väga jõulisi pealkirju varasemast.

      Ja siis mõtlen uuesti ühe Leicesteri ja Leedsi fänni kunagise mõtte üle, mida ma parafraseerides, ilma tahtliku viiteta neile, võtan isiklikult kokku kui: "meie, neljanda võimuna ei anna kunagi hinnanguid, vaid kaitseme lihtsa inimese hüve ja vajadusi olla informeeritud asjadest, mille kohta keegi teine peale meie ei oska taustsüsteemi teadmata seisukohta võtta". Eksole? Super töö.
      Ma olen täis, aga ma pole kindel, kas kaine peaga ka aru saaks.... Mida vittu sa öelda tahad?

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Ma olen täis, aga ma pole kindel, kas kaine peaga ka aru saaks.... Mida vittu sa öelda tahad?
        aga loe siis kainelt

        ja täispeaga LaRabBlale vihjeks ja kui hakkame siis ropendama ka - vitupead peava ennast vittus kuningateks ja alati on vittus vabandus olemas igale asjale, sest... vittu, rahvas tahab ju teada... Samas, vittu, meie olemegi koos Saagimiga kõige kõige kõvemad rahva vittude tahtjate esindajad. Ja siis vittu... kui sitt on ühiskonnas reaalselt vittus, siis paneme hoopis teistpidi vittus analüüse, kuidas mitte vittugi kunagi avalik sektor teha ei oska, sest nad ei suuda vittus ühiskonnale normaalset sõnumit edasi viia. Miks küll, major surprise! Vittu!

        2 a hiljem nüüd "uiiiii, me blokime kommentaariumi" - suur aitäh! Vittu!

        Kommentaar


          AI ütles seda muidugi mõned postitused tagasi viisakamalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Kuskandis sa elad? Meie nimekiri on jah kahjuks suhteliselt suuremate linnade keskne. Mingit rolli mängib siin fakt, et meil puudub nn poliitturism ja inimesed kandideerivad seal, kus nad tegelikult ka elavad ja paljudes kohtades pole lihtsalt asjalikke liikmeid ja siis jäävadki kogemuseta noored. Mõnel pool on käed löödud ka mõne kohaliku valimisliiduga. Oleme vaatamata heale kasvule endiselt ikkagi väikeerakond ja nii on ka kujunenud et suurem toetus on ka pigem linnades.
            Elan Tallinnas, aga sissekirjutus on Viljandi vallas.
            Tood vabanduseks, et teil puudub poliitturism. Seda, kui te ei suuda 13 500 inimese hulgast leida kas või ühte talunikku, väikeettevõtjat või muidu toredat inimest, kellele häält anda, on päris ajuvaba.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Elan Tallinnas, aga sissekirjutus on Viljandi vallas.
              Tood vabanduseks, et teil puudub poliitturism. Seda, kui te ei suuda 13 500 inimese hulgast leida kas või ühte talunikku, väikeettevõtjat või muidu toredat inimest, kellele häält anda, on päris ajuvaba.
              Me ei vali kedagi, inimesed liituvad vabatahtlikkuse alusel. Poliitturism polnud mingi vabandus, lihtsalt fakt, et kuna E200 valijad on peamiselt linnainimesed, siis need vähesed liikmed kes meil on, elavad ja kandideerivad ka peamiselt suuremates linnades.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Me ei vali kedagi, inimesed liituvad vabatahtlikkuse alusel. Poliitturism polnud mingi vabandus, lihtsalt fakt, et kuna E200 valijad on peamiselt linnainimesed, siis need vähesed liikmed kes meil on, elavad ja kandideerivad ka peamiselt suuremates linnades.
                Pärnu E200 nimekiri jääb ka kuidagi... suvaliseks?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Pärnu E200 nimekiri jääb ka kuidagi... suvaliseks?
                  E200 Pärnu volikokku pääsemine olevat umbes sama suur üllatus kui Roheliste puhul Tallinnas vms.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Pärnu E200 nimekiri jääb ka kuidagi... suvaliseks?
                    No suures osas ongi meie liikmed suvalised inimesed, keda erakonna idee kõnetas. Pärnu nimekirja vaadates ei tule endalgi kedagi tuttavat ette, aga vähemalt on seal inimesed esindatud.

                    Kommentaar


                      Kui Tallinna debati võitjaks tulevad Kõlvart ja Zuzu, siis on teistel asjad tiba pekkis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Karl54?
                        Corka poolt võite hääletada küll.

                        Kommentaar


                          Käisin lõpuks valimas. Eile sain enda käsutusse paari erakonna valimisbrošüürid ja sealt vaatas vastu mingite hallide mollide armee. Ühesõnaga mu põhimõtteks on siiski see, et valida tuleb naiste poolt, sest aitab neist keskealistest töllidest küll. Samas võiksid need naised olla hotid ja kui neid toetada, siis tuleb ka tulevikus rohkem hotte naisi poliitikasse ja see on hea. Ses osas olen ma sitaks woke.

                          Ühesõnaga olin siis üsna mitme kandidaadi vahel, aga kuna ma hommikul tulin Mustamäelt - noh, mul pidas korteris õde sünnipäeva ja pidin öömaja leidma, siis märkasin bussis, et seal oli sitaks mingeid kuradi nahktagide ja pundunud näoga vaeseid tölle. Umbes selliseid, et näitad neile mobiili ja saad automaatselt nuga. See on sisuliselt alatine selline Mustamäe kontingent ja ausalt öeldes üsna hirmus. Lasnamäel päris selliseid näiteks ei näe.

                          Ühesõnaga sellest lähtuvalt sedastasin ma ära enda jaoks kõige olulisema probleemi kohalikus poliitikas - need kuradi vaesed peaks ikka hoida Mustamäel ja kuskil Õismäel ja Viimsis ja et nad ei tuleks kesklinna. Selleks oleks vaja, et linna oleks saada võimalikult keeruline. Keeruliseks muudab mõistagi rattateede eelistamine, sest vaesel inimesel on pidevalt vaja autoga sõita ja seepärast nad undavad aktsiisi üle. Vaestel pole ka rattaid, sest need viivad nad üldiselt pandimajja ja joovad maha või siis varastavad teised vaesed neilt rattad Mustamäe keldris ära. Ergo autodel peab olema raske ja rattateed peaksid seetõttu olema võimalikult laiad. Seega läksid pigem loosi sotsid ja rohelised. Reformi juures viskas kettasse see, et topitakse nimekirja mingeid ministreid, kes nagunii ministrikohast ei loobu. Veits retakas. Isamaas on üksikisikuna palju toredaid inimesi, aga see Seeder on vähe metsapoole. EKREs olid ainult vanamoorid ja nad lubavad vaestele sitaks asju. Sotse vaesed ei koti, kuna neid huvitab võrdsus. Rohelisi kotivad ainult puud, seega ei koti neid ka vaesed.

                          Ühesõnaga haarasin ID-kaardi ja läksin Tallinna ülikooli poole hääletama. Selle ukse ees oli õnnetu moega Riho Terras, kes andis kohe enda šokolaadi. Kuna ma üldiselt üritan inimestega rääkida, siis küsisin: "Kuidas läheb?"
                          Tema: "Huh, õudne..."
                          Ta tundus olevat tõesti õnnetu, aga käisin sees ära ja hääletasin ikka mingit naist. Seal oli valik lõpuks selle vahel, et kaks sõelale jäänud daami ajavad mõlemad avalikkuse ees totaalselt ogarat ja sego teksti, aga üks ajab sellist juttu ka päriselus. Seega võtsin selle, kes päriselus on enamvähem okei. Lisaks on veel ka mu klassivenna naine.

                          Tulin välja ja rääkisin Terrasega veel. Ta pakkus, et heal juhul saab Isamaa linnas kuus prossa. Seitse, kui sitaks hästi läheb. Kurtsime mõlemad Eesti 200 üle, et kui tema poeg on juba mingi 8. number ja seda ilma mingisuguse taustata, siis on veidi halvasti. Kahjuks läks mul meelest öelda, et "õu, ma olin ju see djüüd, kes su templirüütlusest kirjutas!"

                          Muidu oli Terras ka ilgelt tore inimene. Ses osas ongi viimasel ajal nõme, et valimiste ajal peavad inimesed ikka totaalpaska välja ajama, Facebookis jaurama, kiitma korvpallureid ilusate väravate eest ja ujujaid ilusa klassikastiili eest, mõni muudab ka sünnipäeva valimiste päevaks. Ehk muidu on ju poliitikud jummala nerm kujud, aga siis tõmbavad valimiste ajaks end mingiks full retakaks.

                          Ühesõnaga elu tundub jälle lill ja koduteel mõtlesin, et Kalle Grünthal näeb ikka vapsee Kerdo Mölder välja. Ei oska täpselt öelda, et kumb enda segmendis hullem on.

                          Kommentaar


                            Eelvalimised lubasid oodata üsna head valimisaktiivsust, aga praegused numbrid näivad küll üsna nutused. Rohkem püsivalijaid on hakanud mugavust eelistama.

                            Kommentaar


                              Terrase poeg on väga norm ja asjalik veli. Kunagi olime koos TÜÜEs, a meil vist oli natuke hõõrumist ka. Kaks alfat ikkagi ja värki. Igatahes. Ma usaldaks teda küll.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Eelvalimised lubasid oodata üsna head valimisaktiivsust, aga praegused numbrid näivad küll üsna nutused. Rohkem püsivalijaid on hakanud mugavust eelistama.
                                Suhteliselt talutav, et üldse tõusis KOV valimiste aktiivsus, eriti märkimisväärne oli see Tartus, ainult I-Virumaa jääb I-Virumaaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X