320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis Martin Helmega juhtunud on? Valimised said läbi või endal käis mingi klõps, et täna enamvähem juttu räägib ja küsimusi esitab.

    Kommentaar


      Ivermektiini propaganda läheb ka sinna enamvähem jutu alla või?

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        Mis Martin Helmega juhtunud on? Valimised said läbi või endal käis mingi klõps, et täna enamvähem juttu räägib ja küsimusi esitab.
        Kašatsoki-Jüri matkiv kiljumine Vabaduse väljakul on enamvähem? 😃

        Kommentaar


          Mõtlesin tänast riigikogu infotundi, et nv ja valimise valguses oli nagu teine inimene.

          Kommentaar


            Ma arvasin ka, et üks erakond jookseb kohe liikmetest tühjaks enne kui seda tabelit nägin
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Ühe päevaga on igatahes -7
              20 LEGEND

              Kommentaar


                see, et EKRE on viimastel aastatel liikmeskonda kasvatanud, ei üllata;

                pigem huvitab, kes on need ~8000, kes seal juba 2016 olid. nt avastasin ükspäev, et üks mu 95-aastane sugulane, kes oli viimased 10+ aastat, noh, juurvili, kuulus surmani EKRE ridadesse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                  see, et EKRE on viimastel aastatel liikmeskonda kasvatanud, ei üllata;

                  pigem huvitab, kes on need ~8000, kes seal juba 2016 olid. nt avastasin ükspäev, et üks mu 95-aastane sugulane, kes oli viimased 10+ aastat, noh, juurvili, kuulus surmani EKRE ridadesse.
                  Rahvaliidus oli, kui nüüd peenelt väljenduda, ikka sitaks liikmeid kuni lõpuni välja.

                  Kommentaar


                    Kaala, kas sa valid reaalselt EKREt või sa oled lihtsalt konservatiivsete vaadetega inimene?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Kaala, kas sa valid reaalselt EKREt või sa oled lihtsalt konservatiivsete vaadetega inimene?
                      Praegu ei oska küll öelda keda, eks siis spontaanselt vaatan kes köige vähem kelbast ajab kui moment käes.
                      Niimoodi ma kindlasti ei ütleks, Konservatiivsus oleneb ikka teemast
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Praegu ei oska küll öelda keda, eks siis spontaanselt vaatan kes köige vähem kelbast ajab kui moment käes.
                        Niimoodi ma kindlasti ei ütleks, Konservatiivsus oleneb ikka teemast
                        Miks seda küsisin oli see, et ega tegelt see teatav annus kriitikameelt on täitsa tore. Ja ega sa rumal poiss ei ole ning seetõttu on reaalselt huvitav kuulata/lugeda su mõtteid.

                        Samas vahepeal nagu need mõtted jooksevad rappa selles osas, et mõtted ja näited kaotavad oma sellise "intellectual contrarian" sisu. Sest need ei ole nagu intellektuaalselt huvitavad vaid kannavad sellist jubedalt sarnast vaibi nagu just EKRE esindab - cliffs ivermictinist või mingist tõestamisest, et EKRE-l läheb tegelt jube hästi. Et see ei ole enam see intellektuaalselt huvitav vaatenurk, vaid on suhteliselt sarnane sellele emotsionaalselt laetud kelpale, mida Martin vabakal ajas. Sa ju ometi reaalselt ei arva, et tal on õigus?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Sa ju ometi reaalselt ei arva, et tal on õigus?
                          Hehehehe see on selline classic Kaala sa oled tore vend ja ma repsektin sind siiralt ning see, et mu pumppüss su näoees on ei puutu üldse teemasse, aga ega sa ju ometi reaalselt ei arva, et tal on õigus. Kaala oma tervise ja heaolu nimel choose your words.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Hehehehe see on selline classic Kaala sa oled tore vend ja ma repsektin sind siiralt ning see, et mu pumppüss su näoees on ei puutu üldse teemasse, aga ega sa ju ometi reaalselt ei arva, et tal on õigus. Kaala oma tervise ja heaolu nimel choose your words.
                            Kaala on oma poiss. Mul tema vastu ei ole erinevalt teistest siin küll kunagi vist mingit beefi olnud. Kuigi mina olen viimased ma-ei-tea 10 aastat valinud sotse Või siis olen absoluutselt vastupidist arvanud tema arvamusele.

                            Sest ta on üks väheseid vendi siin, kellel tegelikult pulss väga ei tõuse. Ajab oma juttu, jagab omi mõtteid, avaldab oma arvamust ning lisab sinna juurde ka vähemalt mingigi argumentatsiooni ja vahel ka viite.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Kaala on oma poiss. Mul tema vastu ei ole erinevalt teistest siin küll kunagi vist mingit beefi olnud. Kuigi mina olen viimased ma-ei-tea 10 aastat valinud sotse Või siis olen absoluutselt vastupidist arvanud tema arvamusele.

                              Sest ta on üks väheseid vendi siin, kellel tegelikult pulss väga ei tõuse. Ajab oma juttu, jagab omi mõtteid, avaldab oma arvamust ning lisab sinna juurde ka vähemalt mingigi argumentatsiooni ja vahel ka viite.
                              See oligi naljaga nokkimine ja mul ei ole ka kaalaga kunagi midagi olnud ja ta selline true alfa, kes ei karda välja öelda mida arvab ja selliseid peakski rohkem olema.

                              Aga näiteks teemasse ka Ekre valimine on tegelikult siin megatabuks muudetud ja vaevalt keegi väga tahabki tunnistada seda. Asi vast isegi poleks julgemises, aga no see sildistamine, mis pärast hakkaks ja iga argumentatsioon lõppeks umbes, et ah tüüpiline Ekre vant.

                              Samas kui me vaatame ekre valimisnumbreid, siis oleme ausad kui absoluutselt muudes eluvaldkondades on see foorum ideaalseks lõikeks ühiskonnast, siis on oma 20-25% Ekre valijaid rahus ka siin foorumis ja see võin olla mina, see võin olla mina, kes mõistab Ekret hukka koroonateemal väga süvalt ja see võid olla ka sina, kes maskeerib end edukalt sotside taha ja lõpuks võib olla Kaala see, kes valib Sikkutit, sest noh nice milf ju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                See oligi naljaga nokkimine ja mul ei ole ka kaalaga kunagi midagi olnud ja ta selline true alfa, kes ei karda välja öelda mida arvab ja selliseid peakski rohkem olema.

                                Aga näiteks teemasse ka Ekre valimine on tegelikult siin megatabuks muudetud ja vaevalt keegi väga tahabki tunnistada seda. Asi vast isegi poleks julgemises, aga no see sildistamine, mis pärast hakkaks ja iga argumentatsioon lõppeks umbes, et ah tüüpiline Ekre vant.

                                Samas kui me vaatame ekre valimisnumbreid, siis oleme ausad kui absoluutselt muudes eluvaldkondades on see foorum ideaalseks lõikeks ühiskonnast, siis on oma 20-25% Ekre valijaid rahus ka siin foorumis ja see võin olla mina, see võin olla mina, kes mõistab Ekret hukka koroonateemal väga süvalt ja see võid olla ka sina, kes maskeerib end edukalt sotside taha ja lõpuks võib olla Kaala see, kes valib Sikkutit, sest noh nice milf ju.
                                Ma vabalt võin järgmine kord valida EKRE, sest isegi sotside valijana on see polariseerimine läinud liiga suureks ja ma reaalselt ei tunne, et selle suurim süüdlane oleks EKRE (jättes kõrvale konkreetse pandeemia situatsiooni, kus ma tunnen, et neil on see asi päriselt lappes). See seeme sai rajatud ikka establishmendi poolt. Nii erakonnad, meedia kui ka nende enamus self-righteous dipshitide poolt, kes alavääristasid seda põhi- või keskharidusega venda, kes olid saekaatris ausat tööd tegemas, samal ajal kui Twitteris uue maailma korra osas kokku lepiti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X