320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Miks seda küsisin oli see, et ega tegelt see teatav annus kriitikameelt on täitsa tore. Ja ega sa rumal poiss ei ole ning seetõttu on reaalselt huvitav kuulata/lugeda su mõtteid.

    Samas vahepeal nagu need mõtted jooksevad rappa selles osas, et mõtted ja näited kaotavad oma sellise "intellectual contrarian" sisu. Sest need ei ole nagu intellektuaalselt huvitavad vaid kannavad sellist jubedalt sarnast vaibi nagu just EKRE esindab - cliffs ivermictinist või mingist tõestamisest, et EKRE-l läheb tegelt jube hästi. Et see ei ole enam see intellektuaalselt huvitav vaatenurk, vaid on suhteliselt sarnane sellele emotsionaalselt laetud kelpale, mida Martin vabakal ajas. Sa ju ometi reaalselt ei arva, et tal on õigus?
    Ivermektiini teema läks siis perse kui EKRE sel teemal söna hakkas vötma, sest sönumitooja on sönumist 1000x tähtsam. Siis oligi sellega köik paigas ja killis igasuguse arutelu. Ei oska öelda ka millal see täpsemalt juhtus, nägin vaid ühte pealkirja möni päev tagasi ja ei oska ka öelda mida Matu vabakal sellest rääkis. On muidugi igast kelbast selle ümber, aga ma näen ka informatsiooni mahasurumist. Kui elu oleks nii raamides oleksid köik kes vanainimeste südame ja vereröhu ravimit noksiergutiks kasutaksid kah vandenöuteoreetikud. Viaks siis
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Ivermektiini teema läks siis perse kui EKRE sel teemal söna hakkas vötma, sest sönumitooja on sönumist 1000x tähtsam. Siis oligi sellega köik paigas ja killis igasuguse arutelu. Ei oska öelda ka millal see täpsemalt juhtus, nägin vaid ühte pealkirja möni päev tagasi ja ei oska ka öelda mida Matu vabakal sellest rääkis. On muidugi igast kelbast selle ümber, aga ma näen ka informatsiooni mahasurumist. Kui elu oleks nii raamides oleksid köik kes vanainimeste südame ja vereröhku ravimit noksiergutiks kasutaksid kah vandenöuteoreetikud. Viaks siis
      Ma ei tea ivermektiinist sittagi tbh. Samas tunnen isiklikul tasandil ilmselt vähemalt sadat inimest, kes neid patsiente ravivad ja ma kategooriliselt keeldun uskumast, et nad meelega lasevad üle paremat ravi. Case closed minu jaoks selles debatis.

      Mis puudutab maha surumist, siis MH võib võtta debatis ka seisukoha, et MMS ja seasperma aitab Covid-19 vastu ja mingitki vahet ei ole. Vabaduse plats on täis vendi, kes nõuavad endale MMSi ja seaspermat. Või sa isiklikult arvad, et see reaktsioon oleks teistmoodi?

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Ma ei tea ivermektiinist sittagi tbh. Samas tunnen isiklikul tasandil ilmselt vähemalt sadat inimest, kes neid patsiente ravivad ja ma kategooriliselt keeldun uskumast, et nad meelega lasevad üle paremat ravi. Case closed minu jaoks selles debatis.

        Mis puudutab maha surumist, siis MH võib võtta debatis ka seisukoha, et MMS ja seasperma aitab Covid-19 vastu ja mingitki vahet ei ole. Vabaduse plats on täis vendi, kes nõuavad endale MMSi ja seaspermat. Või sa isiklikult arvad, et see reaktsioon oleks teistmoodi?
        Kahtlemata tösi. Samas on nende covid-ravi arsenalis ainult need ravimid, mis meie ravimiamet on selleks haiguse raviks heaks kiitnud eks. Kuidas see käsuahel sealt edasi läheb? Ma eeldan et ravimiamet > Euroopa ravimiagentuur > FDA > ja Merck, v midagi sellist. Kuskile vist sobitub ka WHO ja möni muu. Ehk siis noh, pole nii lihtne.

        Pole küll selle mahasurumisega mida mina silmas pidasin miskit pistmist, aga see selleks. Kui ütled, et MH fännid vötaksid igat tema üksköik kui rumalat nöuannet kuulda, siis ma nii kindel ei oleks. Trump buu`tati näiteks konkreetselt välja, kui ta oma üritusel inimesi vaktsineerima minna soovitas.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Kahtlemata tösi. Samas on nende covid-ravi arsenalis ainult need ravimid, mis meie ravimiamet on selleks haiguse raviks heaks kiitnud eks. Kuidas see käsuahel sealt edasi läheb? Ma eeldan et ravimiamet > Euroopa ravimiagentuur > FDA > ja Merck, v midagi sellist. Ehk siis noh, pole nii lihtne.

          Pole küll selle mahasurumisega mida mina silmas pidasin miskit pistmist, aga see selleks. Kui ütled, et MH fännid vötaksid igat tema üksköik kui rumalat nöuannet kuulda, siis ma nii kindel ei oleks. Trump buu`tati näiteks konkreetselt välja, kui ta oma üritusel inimesi vaktsineerima minna soovitas.
          Siin ongi see probleem, miks ma ei viitsi su mõtteid nii lambist vittu saata, sest ka mulle on 7 a tagasi üks meditsiini tippjuht öelnud, et "meditsiiniline kanep kirjutatakse Eestis välja ainult üle minu laiba".

          Seega ma saan aru su mõttest. Aga see kontekst ei ole see täna. Kontekst on see, et Tõnumaa ja Helme on seasperma leidnud ja selle argumendi enda ette rakendanud. Et siin tuleb tegelikult tuleb siiski osata vahet teha. Ja kui sina ka targa inimesena lihtsalt annad kuuma poliitiliselt või maailmavaateliselt laetud agenda tõttu, siis see on fucked up, sorry. Ja sa saad ise ka aru sellest.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Siin ongi see probleem, miks ma ei viitsi su mõtteid nii lambist vittu saata, sest ka mulle on 7 a tagasi üks meditsiini tippjuht öelnud, et "meditsiiniline kanep kirjutatakse Eestis välja ainult üle minu laiba".

            Seega ma saan aru su mõttest. Aga see kontekst ei ole see täna. Kontekst on see, et Tõnumaa ja Helme on seasperma leidnud ja selle argumendi enda ette rakendanud. Et siin tuleb tegelikult tuleb siiski osata vahet teha. Ja kui sina ka targa inimesena lihtsalt annad kuuma poliitiliselt või maailmavaateliselt laetud agenda tõttu, siis see on fucked up, sorry. Ja sa saad ise ka aru sellest.
            Sa ei pidavat sellest "seaspermast" ju midagi teadvat, aga paned MMS`ga ühte patta kuna Tõnumaa on kirjutanud sellest telegrammis. Puhas sönumiedastaja loogika ju. Viskaksid Westonsid ka insta nurka kui möned Handod ja Martinid natuke kiidaksid?
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Sa ei pidavat sellest "seaspermast" ju midagi teadvat, aga paned MMS`ga ühte patta kuna Tõnumaa on kirjutanud sellest telegrammis. Puhas sönumiedastaja loogika ju. Viskaksid Westonsid ka insta nurka kui möned Handod ja Martinid natuke kiidaksid?
              Järjekordne super angle, millest ma umbes 3 postitust olen rääkinud. Hea töö

              Ma ei teagi MMS-st, ivermektiinist ega ka seaspermast midagi. Küll aga tunnen ma inimesi hulgim, kes nendest asjadest teavad ning kes oma tervist seasperma kätte ei usalda. Seda muuseas ei usalda ka Martin Helme, kes ennast vaktsineeris, aga ikkagi soovitab teistele.

              ps. Ma isiklikult olen ülimalt uhke selle üle, et mu teadmiste pagas ja teadmine nii enda intellektuaalsetest kui valdkonnaspetsiifilistest puudujääkidest on piisavalt kõrge, et targem on usaldada näiteks oma kasuvenda, kes on infektsioonihaiguste arst, ise ka pfizeriga kiibistatud, selmet tema tädipoega, kes usaldab suurt juhti MH-d. Seda MH-d, kes on samal ajal vaktsineeritud ja kiibistatud, kuid pööblile soovitab omakasu eesmärgil seaspermat. Nii palju siis sellest sõnumiedastaja loogikast. : )

              Kommentaar


                Härrased palun ärme kasuta rohkem sõna ,,Seasperma'' see kõlab kuidagi....no kuidagi nii vastikult ja valelt

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Järjekordne super angle, millest ma umbes 3 postitust olen rääkinud. Hea töö

                  Ma ei teagi MMS-st, ivermektiinist ega ka seaspermast midagi. Küll aga tunnen ma inimesi hulgim, kes nendest asjadest teavad ning kes oma tervist seasperma kätte ei usalda. Seda muuseas ei usalda ka Martin Helme, kes ennast vaktsineeris, aga ikkagi soovitab teistele.

                  ps. Ma isiklikult olen ülimalt uhke selle üle, et mu teadmiste pagas ja teadmine nii enda intellektuaalsetest kui valdkonnaspetsiifilistest puudujääkidest on piisavalt kõrge usaldamaks näiteks oma kasuvenda, kes on infektsioonihaiguste arst, ise ka pfizeriga kiibistatud, selmet tema tädipoega, kes usaldab suurt juhti MH-d. Seda MH-d, kes on samal ajal vaktsineeritud ja kiibistatud, kuid pööblile soovitab omakasu eesmärgil seaspermat. Nii palju siis sellest sõnumiedastaja loogikast. : )
                  Simmo, kamoon. Sihuke konkreetne allikas ka kuskil, kus M.Helme soovitab vaktsineerimise asemel Ivermektiini kasutada vöi lugesid ridade vahelt?





                  Näe, mida üks intensiivi peaarst kirjutab. Salaja kolmandik USA parlamendiliikmetest "hobusesalviga" ravinud. Ilmselt möne paremäärmuslase poolt kinni makstud, et raamatuid ja patju müüa? Vöiksid oma poolvenna vöi saja söbra hulgas küsitluse teha, mis nad arvavad sellest.
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Ma vabalt võin järgmine kord valida EKRE, sest isegi sotside valijana on see polariseerimine läinud liiga suureks ja ma reaalselt ei tunne, et selle suurim süüdlane oleks EKRE (jättes kõrvale konkreetse pandeemia situatsiooni, kus ma tunnen, et neil on see asi päriselt lappes). See seeme sai rajatud ikka establishmendi poolt. Nii erakonnad, meedia kui ka nende enamus self-righteous dipshitide poolt, kes alavääristasid seda põhi- või keskharidusega venda, kes olid saekaatris ausat tööd tegemas, samal ajal kui Twitteris uue maailma korra osas kokku lepiti.
                    Noh, põhjus võib mujal olla, aga EKRE teeb kõik selleks, et see edasi jätkuks. Nende huvides ei ole seda kunagi muuta.
                    Nagu sa ka järgnevates postitutes välja tood, siis toetad ise ka seda, et nad lõikavad sellest krediiti.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Simmo, kamoon. Sihuke konkreetne allikas ka kuskil, kus M.Helme soovitab vaktsineerimise asemel Ivermektiini kasutada vöi lugesid ridade vahelt?


                      Peaminister Kaja Kallas viitas riigikogus tehtud avalduses, et Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna sõnumid on muutunud nagu öö ja päev. Vaata videost, milline oli Martin Helme retoorika valitsuses ning kuidas on tema sõnumid opositsioonis olles muutunud.

                      Kommentaar


                        Ei leidnud
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Ei leidnud
                          "sõnum meditsiinimaffiale, et on olemas ka varajane ravi, mis aitab paremini - ivermektiin"

                          Või sa mõtled, et ta ta ei soovita seda, mis aitab paremini või?

                          EDIT: st, mul oleks isegi pohhui, kui inimesed söövad seda ivermektiini ja tunnevad, et saavad terveks (mitte siis suurtes kogustes), aga et see ei oleks vastandina vaktsiinile, vaid n-ö lisa alternatiiv vms. Andku minna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                            "sõnum meditsiinimaffiale, et on olemas ka varajane ravi, mis aitab paremini - ivermektiin"

                            Või sa mõtled, et ta ta ei soovita seda, mis aitab paremini või?

                            EDIT: st, mul oleks isegi pohhui, kui inimesed söövad seda ivermektiini ja tunnevad, et saavad terveks (mitte siis suurtes kogustes), aga et see ei oleks vastandina vaktsiinile, vaid n-ö lisa alternatiiv vms. Andku minna.
                            Jah, mis selles lauses valesti on. See pole ju üleskutse, et ärge ometi vaktsineerige. Arutelu ivermektiini üle nagunii möttetu, sest see on juba puhtalt usu küsimus.
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar



                              Kas ma saan õigesti aru, et hetkel karistatakse ka neid 788k inimest, kes on vaktsiinid ära teinud ja muidu seadusekuulekad olnud? Ehk lähen kinno, näitan COVIDpassi ja siis pean maski ees edasi kandma? Või mis nende passide point hetkel olema saab?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Jah, mis selles lauses valesti on. See pole ju üleskutse, et ärge ometi vaktsineerige. Arutelu ivermektiini üle nagunii möttetu, sest see on juba puhtalt usu küsimus.
                                Esiteks, Ivermektiin ei ole usu küsimus. Seni pole ühtegi tõsiselt võetavat uuringut, mis kinnitaks selle tõhusust, on ainult ümberlükkavaid. Ei ole vaja mulle linkida seda Egiptuse ülikooli tööd, kus on andmetega manipuleeritud, valimid koostatud teadlikult ja ülikool ise seda tööd ei ole nõus kommenteerima.

                                Teiseks, kui me räägime, et ivermektiin töötab paremini, et eksisteerib mingi "tervishoiumaffia", siis miks peaks keegi vaktsineerima?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X