320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siin peaks küll Inkvi... vabandust, Faktikontroll sekkuma!!

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Siin peaks küll Inkvi... vabandust, Faktikontroll sekkuma!!
      Ma tean ühte eriti tarka delfist

      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Ma tean ühte eriti tarka delfist
        Kas kohtus oma õiguste kaitsmine on midagi sellist, mida naeruvääristama peaks?

        Kommentaar


          Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
          Kas kohtus oma õiguste kaitsmine on midagi sellist, mida naeruvääristama peaks?
          Ainult seni kuni see ei puuduta perevägivalda. Siis on kohus legit! Vist.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Mis värk Mareh Kaldaga on või miks ta nii suur nimi on, et kõik suured väljaanded tema erakonnast lahkumist täis on. Poliitprostituute on kõik kohad täis ja seda ülehüppamist toimub igapäev ja nüüd järsku 10 000 elanikuga Tartu Valla volikogu suvasepiku lahkumine Ekrest on arusaamatult suurejooneline uudis, mida peab kajastama ja lahkama.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
              Kas kohtus oma õiguste kaitsmine on midagi sellist, mida naeruvääristama peaks?
              Mida ütleb see delfi faktikontrollija ja FB valeinfo eemaldaja kohta, kes läheb Hando Tönumaa vastu kohtusse, aga jääb seal kaotajaks?

              "Ooo Ma olen kommunikatsiooni öppind Ooo!" argument nagu ei pädenud. Selline suhtumine näitab lihtsalt lumehelbekese ülbust, kes pisikest kriitikat ei talu, isegi kui seda teeb suurim kloun Eesti meediamaastikul saidilt mida loevad vaid poolearulised. Nokid ise nokitakse ka vastu. Natuke diplomiga lehvitada ja siis peaks justkui öigus olema. Minu silmis tegi see faktikontrollija margi löplikult täis. See oli muidugi teada, et neid "faktikontrollimisi" tasub poolhuumoriga vötta.
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Mida ütleb see delfi faktikontrollija ja FB valeinfo eemaldaja kohta, kes läheb Hando Tönumaa vastu kohtusse, aga jääb seal kaotajaks?

                  "Ooo Ma olen kommunikatsiooni öppind Ooo!" argument nagu ei pädenud. Selline suhtumine näitab lihtsalt lumehelbekese ülbust, kes pisikest kriitikat ei talu, isegi kui seda teeb suurim kloun Eesti meediamaastikul saidilt mida loevad vaid poolearulised. Nokid ise nokitakse ka vastu. Natuke diplomiga lehvitada ja siis peaks justkui öigus olema. Minu silmis tegi see faktikontrollija margi löplikult täis. See oli muidugi teada, et neid "faktikontrollimisi" tasub poolhuumoriga vötta.
                  Kas sama kirjeldust võiks siis kasutada ka EKRE või Varro Vooglaiu kohta, kes on läinud Ekspress Meedia/ERR-i vastu samadel alustel kohtusse, aga jäänud seal kaotajaks?

                  Vähem demagoogiat palun.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                    Kas sama kirjeldust võiks siis kasutada ka EKRE või Varro Vooglaiu kohta, kes on läinud Ekspress Meedia/ERR-i vastu samadel alustel kohtusse, aga jäänud seal kaotajaks?

                    Vähem demagoogiat palun.
                    Sa vist ei saanud pihta ikka. Kui Mcgregor mingi suvalise kääbiku tänavalt MMA ringi kutsuks ja ise molli saaks ei tunduks imelik?
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      re @ kiirtestide ostmine:

                      “Kersna tõdes, et leping SelfDiagnosticsiga tehti kiirustades, samas polnud ministri väitel selles protsessis midagi õigusvastast. “Läbirääkimistega, välja kuulutamata hange on erandkorras võimalik, see on seaduses lubatud võimalus,” rääkis Kersna.

                      Ministeeriumi juristide ja hankespetsialistide hinnangul oli see antud hetkel põhjendatud. Aga kui takkajärgi selgub, et see ei olnud põhjendatud, siis ka kolleeg Jaak Aab kirjutas mulle [loe kirja siit -toim] ja andis teada, et siis peab ministeerium maksma selle eest suurusjärgus 1200 eurot trahvi,” jätkas Kersna.
                      No türbel see on ju next level sellest Ratase "kõik erisoodustusmaksud on makstud!" huinjaast, mis autodega toimus. Ma reaalselt ei suuda mõista, kuidas üks indiviid suudab päeva lõpus peeglisse vaadata pärast sellist kelbast. See ajuehitus peab ikka fenomenaalne olema. Ja siis samal räägitakse PPA 3 millisest kärpevajadusest pikalt ja laialt.

                      Aga nagu ma alati öelnud, siis refidel on vähemalt ajukapatsiteeti ja klassi järgida "kui varastada, siis miljon, kui petta, siis kuningannaga" mentaliteeti, selmet osta riigi rahade eest sinki ja keefiri maale kaasa kohvimasin koju.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Sa vist ei saanud pihta ikka. Kui Mcgregor mingi suvalise kääbiku tänavalt MMA ringi kutsuks ja ise molli saaks ei tunduks imelik?
                        Üksikisik tundis, et tema kohta avaldati ebaõigeid faktiväiteid ja läks kohtusse. Kohtus vaidlesid tunnustatud advokaadid varem avaldatud tekstide üle. Kohus hindas, et ebaõigeid faktiväiteid ei olnud. Kõik lihtne ja loogiline. McGregori näide on täiesti kohatu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                          Üksikisik tundis, et tema kohta avaldati ebaõigeid faktiväiteid ja läks kohtusse. Kohtus vaidlesid tunnustatud advokaadid varem avaldatud tekstide üle. Kohus hindas, et ebaõigeid faktiväiteid ei olnud. Kõik lihtne ja loogiline. McGregori näide on täiesti kohatu.
                          Järgmisena vöiks möni solvunud ajakirjaniku diplomiga faktikontrollija lugejakiri.ee tekstid kohtusse kaevata ja kaotada, seal on sitaks ebaöiglast valematerjali
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Järgmisena vöiks möni solvunud ajakirjaniku diplomiga faktikontrollija lugejakiri.ee tekstid kohtusse kaevata ja kaotada, seal on sitaks ebaöiglast valematerjali
                            Mõistan su kriitilisust Faktikontrolli osas. Mind ajaks ka närvi, kui keegi järjepidevalt minule sümpaatsete inimeste pooltõdele ja valedele tähelepanu juhiks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                              Mõistan su kriitilisust Faktikontrolli osas. Mind ajaks ka närvi, kui keegi järjepidevalt minule sümpaatsete inimeste pooltõdele ja valedele tähelepanu juhiks.
                              MV sa ajad, kust selle välja lugesid et Tönumaa minu jaoks sümpaatne on?
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Igor Danchenko, who worked on a 2016 dossier that made baseless claims about Donald Trump, is arrested.


                                They made it all up. If you haven’t been paying attention to all the ins and outs of RussiaGate and the so-called “collusion” scandal, that’s all you need to know about Thur…


                                Nüüd tömmati küll tillist. Putin ei juhtinudki USA 2016 valimisi? Demokraatide reklaamitrikk hoopis? Kes oleks osanud arvata...
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X