320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muud ei olegi valesti kui et pada sõimab katelt. Selle vahega, et USA pole vähemalt oma viimase aja seikluste õigustamisel laskunud lasteaia tasemele ''aga teised teevad ka''
    Hitleriga ühisrünnakut ka ei mäleta, et USA oleks teinud, erinevalt loosungites fashismi vastase võitluse nimel pidevalt särki rebivast idanaabrist.


    Aga midagi toredat ka selle pasatormi puhul, Telia leidis ootamatult kuskilt munad üles ja vene propakanalid lähevad programmist välja.
    Kiidan heaks!

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Muud ei olegi valesti kui et pada sõimab katelt. Selle vahega, et USA pole vähemalt oma viimase aja seikluste õigustamisel laskunud lasteaia tasemele ''aga teised teevad ka''
      Hitleriga ühisrünnakut ka ei mäleta, et USA oleks teinud, erinevalt loosungites fashismi vastase võitluse nimel pidevalt särki rebivast idanaabrist.


      Aga midagi toredat ka selle pasatormi puhul, Telia leidis ootamatult kuskilt munad üles ja vene propakanalid lähevad programmist välja.
      Kiidan heaks!
      Uefa is under increasing pressure to move the Champions League final from St Petersburg after Vladimir Putin ordered troops into eastern Ukraine


      Uefa äkki ka. Võiks just viia CL-i Kiievisse, oleks max fuck you.

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Aga midagi toredat ka selle pasatormi puhul, Telia leidis ootamatult kuskilt munad üles ja vene propakanalid lähevad programmist välja.
        Kiidan heaks!
        Elisa ka

        Kommentaar


          ⚡"German Chancellor Olaf Scholz instructed to stop the certification of the Nord Stream 2 gas pipeline. Well, welcome to the new world, in which Europeans will soon pay 2,000 euros per thousand cubic meters of gas!" — Medvedev

          muidu siinsed russofoobid ja muud kommunismliberastia juba ootavad kuna nende suur isand Biider saaks euroopale gaasi müüma hakata?
          ikka saate aru, et igasugu Euroopa sõja eskaleerumise suurim võitja asub teisel pool lompi?

          Kommentaar


            Vabadus on mugavusest tähtsam
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
              ⚡"German Chancellor Olaf Scholz instructed to stop the certification of the Nord Stream 2 gas pipeline. Well, welcome to the new world, in which Europeans will soon pay 2,000 euros per thousand cubic meters of gas!" — Medvedev

              muidu siinsed russofoobid ja muud kommunismliberastia juba ootavad kuna nende suur isand Biider saaks euroopale gaasi müüma hakata?
              ikka saate aru, et igasugu Euroopa sõja eskaleerumise suurim võitja asub teisel pool lompi?
              vaata kahjuks on selge valik- läänemaailm(USA) või putini venemaa. keegi siin küsis et mis vahet neil on, ühed kriminaalid mõlemad. Vaata, USA võib ju tapja olla kui talle vastu hakata ja talle meelt järgi mitte olla, kuid siiani pole USA kusagil okupanti mänginud ega kümneteks aastateks jäänud. Venelaste puhul on aga olnud näha mis asi on NSVL.

              vaatan, et siin erinevates kommentaariumites on palju putini õigustajaid esile kerkinud. Kas 90ndate alguses läks soe kolhoosi koht kaotsi või milles asi? või on putini eriteenistused juba rublapakid hambusse visanud, nagu seda on juhtunud Schröderiga, ka Le Peniga?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                USA juba müüb gaasi Euroopasse. Mitu aastat juba. Ja kogused on järjest suuremad.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Algselt postitas boobek Vaata postitust
                  USA juba müüb gaasi Euroopasse. Mitu aastat juba. Ja kogused on järjest suuremad.
                  Õudne LGBT ja homoeksport käib, ja me ei mürista!
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                    vaata kahjuks on selge valik- läänemaailm(USA) või putini venemaa. keegi siin küsis et mis vahet neil on, ühed kriminaalid mõlemad. Vaata, USA võib ju tapja olla kui talle vastu hakata ja talle meelt järgi mitte olla, kuid siiani pole USA kusagil okupanti mänginud ega kümneteks aastateks jäänud.
                    jaah... afghanistani ja iraagi oled kenasti ära unustanud? ilmselt need sinusilmis venemeelsed on vast just need, kes ei taha sõda oma kodumaal ja minu jaoks on oluline eesti sõjast eemale jäämine. eks ameerika eesmärk oli juba 2014 et ukr ja venemaa keeraks tülli, et euroopa astuks nord streamist välja. ja kui sa võrdled NSVLiga, siis palun vaata mis toimub nt kanadas, kus teisitimõtlejaid represseeritakse ja politsei peksab rahumeelseid protestijaid jne. NZ ja austraalia sama keiss, aga vägivaldsete BLM toetajate ei tee keegi piiksugi. Ja lisaks sa vast oled laia silmaringiga ja tead ka seda, et aina enim läänemaailma noori soovib kommunismi. eile oli ka delfis uudis selle kohta- mis on minu meelest pàris rõve.+ ma võin sulle saata videosid, kus BLM supproterid kàivad linnas laamendamas ja karjumas( .. we want communism..)
                    mina oga delfi pealkirjaga kaasa ei làhe, vene meediaga veel vàhem, aga kui ma vaatan mis sitta see liberastlik usa euroopas ja maailmas teinud on siis on mul õigus saada neutraalset propagandavaba informatsiooni, mille põhjal teha omad järeldused.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas raudidas Vaata postitust

                      jaah... afghanistani ja iraagi oled kenasti ära unustanud? ilmselt need sinusilmis venemeelsed on vast just need, kes ei taha sõda oma kodumaal ja minu jaoks on oluline eesti sõjast eemale jäämine. eks ameerika eesmärk oli juba 2014 et ukr ja venemaa keeraks tülli, et euroopa astuks nord streamist välja. ja kui sa võrdled NSVLiga, siis palun vaata mis toimub nt kanadas, kus teisitimõtlejaid represseeritakse ja politsei peksab rahumeelseid protestijaid jne. NZ ja austraalia sama keiss, aga vägivaldsete BLM toetajate ei tee keegi piiksugi. Ja lisaks sa vast oled laia silmaringiga ja tead ka seda, et aina enim läänemaailma noori soovib kommunismi. eile oli ka delfis uudis selle kohta- mis on minu meelest pàris rõve.+ ma võin sulle saata videosid, kus BLM supproterid kàivad linnas laamendamas ja karjumas( .. we want communism..)
                      mina oga delfi pealkirjaga kaasa ei làhe, vene meediaga veel vàhem, aga kui ma vaatan mis sitta see liberastlik usa euroopas ja maailmas teinud on siis on mul õigus saada neutraalset propagandavaba informatsiooni, mille põhjal teha omad järeldused.
                      Mõelgem ikka oma peaga jms. Tore. Krimmi vist okupeeris ka USA ja ma soovitan sul minna vaktsineerimisvastasele meeleavaldusele Punasele väljakule. Või veel parem, tee üks suur freedom konvoi Venemaale, räägi seal oma peaga mõtlemisest ja sputniku kahjulikkusest. Raviarved saada sinna mms gruppi.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        raudidas, sa mine ja räägi oma vanemate sugulastega veidi... kas nad oleks väga kurvad olnud kui 1945 oleks Baltikum selle kohutava USA mõjusfääri mingi ime läbi jäänud? Mitte ühegi valemiga ei saa USA tegevuste negatiivseid külgi võrrelda tiblade märatsemisega Euroopas. Seda vahet ikka muidu tead, mis vahe on tiblal ja venelasel? Et ära tule oma russofoobiaga siin vehkima kui jutt käib peast vigaste impeeriumimeelsete lollidest plaanidest.

                        Kommentaar


                          Kaja Kallas probleemkohast: kui Venemaale korraga kõik sanktsioonid kehtestada, pole Putinil ja oligarhidel enam midagi kaotada

                          sanktsioonid oleks nagu mingi äraspidine preemiasüsteem. äkki paneks nad kohe kaotama, mitte kaaluma, kui palju saaks veel kummi venitada?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust

                            Mõelgem ikka oma peaga jms. Tore. Krimmi vist okupeeris ka USA ja ma soovitan sul minna vaktsineerimisvastasele meeleavaldusele Punasele väljakule. Või veel parem, tee üks suur freedom konvoi Venemaale, räägi seal oma peaga mõtlemisest ja sputniku kahjulikkusest. Raviarved saada sinna mms gruppi.
                            Ära unusta, et USA okupeeris Gruusiat ka, ja USA televisioonis räägitakse, kuidas tuumapommidega Tallinn, Warsaw ja muud linnad maa pealt pühitakse. USA tegelikult juhibki NL taastamist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust

                              Õudne LGBT ja homoeksport käib, ja me ei mürista!
                              Meh? Et kuidas see nüüd maagaasi ekspordiga seostub?
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                raudidas, sa mine ja räägi oma vanemate sugulastega veidi... kas nad oleks väga kurvad olnud kui 1945 oleks Baltikum selle kohutava USA mõjusfääri mingi ime läbi jäänud? Mitte ühegi valemiga ei saa USA tegevuste negatiivseid külgi võrrelda tiblade märatsemisega Euroopas. Seda vahet ikka muidu tead, mis vahe on tiblal ja venelasel? Et ära tule oma russofoobiaga siin vehkima kui jutt käib peast vigaste impeeriumimeelsete lollidest plaanidest.
                                Vöuksteri ja tibla identifitseerimiseks toimib kontrollküsimus - mitu sugu on vöi kas USSR okupeeris Eesti. On see vöuk värk mis ta on, aga kui hetkel valida siis pigem wokeland kui tiblastan
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X