320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Kommentaar


        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
        Need, kelle ema on eestlane ja isa venelane, kipuvad oskama mõlemat. Need, kelle ema on venelane ja isa eestlane, kipuvad ainult vene keelt oskama :/
        Hea tähelepanek. See tuleneb eeldatavasti sellest, et lapsed veedavad oma esimesed aastad suuremas osas ema seltsis. Sealt tuleb üksteisest arusaamine ja keel. Ise ma lugesin 5 aastasena Огонёкi ja rääkisin emaga soravalt vene keelt. Aga keskkond oli eestikeelne ja sealt tulenevalt on emakeeleks eesti keel. Samas vene keele oskusest on ikka ilmatu suur kasu olnud.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Keegi Eesti valitsustegelane ütles hästi, et igale Venemaa "prääksatusele" pole küll mōtet tähelepanu pöörata

          Kommentaar


            Ukrainlased oskavad ikka üllatada veel. Täna öösel käisid kopteritega Belgorodi peal laiamas. Lasid mingi suure kütusehoidla õhku. Päris korralik FUCK YOU Vene propale ja hoop ka veidikenegi matsu jagava tiblasõduri moraalile... Umbes kolmandast sõjapäevast on kilgatud kuidas Ukraina õhuvägi on hävitatud ja taevas on kindlalt punakotkaste valve all.

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust

              Keegi Eesti valitsustegelane ütles hästi, et igale Venemaa "prääksatusele" pole küll mōtet tähelepanu pöörata
              Jep, nende koeradega saabki rääkida vaid rusika ja kuulide keeles.

              Kommentaar


                Ei hakka kõiki neid Buchaga seotud pilte ja tweete siia embeddima. Selle taustal hakkasin vaatama neid "rajusid" sanktsioone mis Venemaale kehtestatud.
                1. Swifti blokk. Reaalselt on süsteemist eemaldatud 7 panka. Ülejäänud paarsada toimetavad edasi.
                2. Oleme harjunud nalja tegema kui mõttetu rubla kurss on sõja arenedes. Täna maksab rubla/dollar sama palju kui sõjaeelsel ajal.
                3. Nafta/kütuse ostu vähendamine. Päriselt on Venemaa all time high raha saanud fossiilide eest viimastel kuudel.
                Ehk siis peale suhkru puuduse on Venemaal fun and games peaaegu.

                Õhutõrje S300, nõuka tankid, Mig lennukid- need peaks ASAP Ukraina saatma. Vastasel juhul me näeme varsti Ida poolt sarnaseid ägedaid fotosid kui Venelased sealt taanduvad. Ja kui Saksamaa sama sirge molliga gaasi ostab Venemaalt edasi (praeguste kogustega), siis ma loodan, et keegi võtab Berliini vallutamise järgmiseks ette. Putin on selle embargo oma rubla maksetega väga lihtsaks teinud.

                Kommentaar


                  Russkii Mir ju... on nad kunagi üldse teist moodi sõda pidanud? Nüüd tuleb meil heast elust mandunud läänele selgeks teha, et nende inimeste veri on ka teie kätel ja saab veel palju verd tulema kui te hakkate jälle ajama mingit rahukelbast oma majanduse säästmiseks. Praegu tuleks Ukraina nii hambuni ära relvastada, et algav Donbassi rünnak lüüakse täiesti sodiks. Võitlusvaim ja inimesed on Ukrainal hetkel olemas, ainus probleem on venelaste ülekaal kaudtules ja lennuväes. Lõunapoolses stepis ei saa nii kergelt seda väikeste mobiilsete võitlusgruppide taktikat kasutada kahjuks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    Ei hakka kõiki neid Buchaga seotud pilte ja tweete siia embeddima. Selle taustal hakkasin vaatama neid "rajusid" sanktsioone mis Venemaale kehtestatud.
                    1. Swifti blokk. Reaalselt on süsteemist eemaldatud 7 panka. Ülejäänud paarsada toimetavad edasi.
                    2. Oleme harjunud nalja tegema kui mõttetu rubla kurss on sõja arenedes. Täna maksab rubla/dollar sama palju kui sõjaeelsel ajal.
                    3. Nafta/kütuse ostu vähendamine. Päriselt on Venemaa all time high raha saanud fossiilide eest viimastel kuudel.
                    Ehk siis peale suhkru puuduse on Venemaal fun and games peaaegu.

                    Õhutõrje S300, nõuka tankid, Mig lennukid- need peaks ASAP Ukraina saatma. Vastasel juhul me näeme varsti Ida poolt sarnaseid ägedaid fotosid kui Venelased sealt taanduvad. Ja kui Saksamaa sama sirge molliga gaasi ostab Venemaalt edasi (praeguste kogustega), siis ma loodan, et keegi võtab Berliini vallutamise järgmiseks ette. Putin on selle embargo oma rubla maksetega väga lihtsaks teinud.
                    Keegi targem võib parandada aga kas see ei ole mitte tingitud sellest, et VF keskpank taob ise rämedalt pappi sisse sinna ja reaalsuses kodanikud ise rublasid välisvaluutaks vahetada ei saa (või siis mingi karmi limiidi piires). Mustal turul on kurss väidetavalt (rõhutan, et väidetavalt, ilmselgelt mul ei ole fakte, et seda tõestada) 1:250, et siis kui reaalselt tavainimene tahab oma rubladest lahti saada.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Kui mingi hetk tundus, et mentaalne seisund hakkab taanduma, siis tänane päev lõi väga valusalt. Venelased on nii ajupestud kui võimalik on. On ajupestud ukrainlastega ja selle päästab väga pikk tõde paljastamine väga pika aja jooksul. Aga seda ei juhtu.

                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Kui mingi hetk tundus, et mentaalne seisund hakkab taanduma, siis tänane päev lõi väga valusalt. Venelased on nii ajupestud kui võimalik on. On ajupestud ukrainlastega ja selle päästab väga pikk tõde paljastamine väga pika aja jooksul. Aga seda ei juhtu.
                        Üks endine VF valitsuse tegelane ütles intervjuus, et konservatiivne hinnang on, et 70% venelastest meedia propaga ajupestud. Kuidas sinu hinnangul see tõe paljastamine võiks välja näha, et see päriselt toimiks ja inimese mõttemaailm ja tegelikult terve isiksus kardinaalselt muutuks? Köikvöimsa võitja mentaliteedilt vigu ja kaotust tunnistavaks muutumine ongi justkui vöimatu missioon. Enne kui see seltskond häbi ei hakka tundma ei muutu ka midagi.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust

                          Üks endine VF valitsuse tegelane ütles intervjuus, et konservatiivne hinnang on, et 70% venelastest meedia propaga ajupestud. Kuidas sinu hinnangul see tõe paljastamine võiks välja näha, et see päriselt toimiks ja inimese mõttemaailm ja tegelikult terve isiksus kardinaalselt muutuks? Köikvöimsa võitja mentaliteedilt vigu ja kaotust tunnistavaks muutumine ongi justkui vöimatu missioon. Enne kui see seltskond häbi ei hakka tundma ei muutu ka midagi.
                          Aus vastus, ma ei tea. Ma ei ole spetsialist. Mul õnnestus sellest nõelas kergelt lahti saada. Aga edasi ma ei tea. Tänane päev on selles valguses väga valus olnud.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Omegle ei tohiks väga representative sample olla

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Omegle ei tohiks väga representative sample olla
                              lisaks ilmselt lõigatud sobivad kaadrid kokku ka. Mis muidugi üldse ei tähenda seda et olukord täiesti puccis poleks. On küll.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Omegle ei tohiks väga representative sample olla
                                Point ei ole selles ju. Venelastes on kasvatud viha (ukrainlaste vastu eriti palju) teiste rahvuste vastu. Mõne rahvuse vastu rohkem, mõne vastu vähem. Mõnel väljendub see rohkem, mõnel vähem. Ülim rahvas, seab alati õigluse jalule. Aga peab alati dominant olema. Ja nad ei vabanenud sellest Nõuka lagunemise järel. Ja nad ei vabanegi sellest. Aga nüüd Putin and co. tõstsid selle taas üles ja võimendasid. Ja mängivad sellega. Ja neil pole tagasiteed. Nad on kogu riigi tühjaks röövinud. Kõik need miljardid, need oleks võinud selle riigi nii heaks ja nii võimsaks teha. Selle asemel on see türastunud ajudega sitt.

                                Aga mitte see ei ole isegi kõige kurvem. Vaid see, et Eestis, Lätis, Saksamaal on hulk venelasi, kes pimesi usuvad seda ja jälgivad. Ma postitasin täna enda storydesse Bucha kaadrite tviite. Tulemus: 1. endine kolleeg blokeeris mu ära, ma blokeerisin ühe tüübi ära pärast seda, kui ta satus errorisse, kui ma näitasin, et ta tviidid fake news'st on skämm. Sain sõnumi isalt. Ja see on kõige keerulisem. Ei tea, kuidas teha. Praegu ma ikka mõtlen, kuidas vanemate juurde minna. Hetkel olen tujus, kus tahaks kõik perse saata.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X