320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sama kategooria pask nagu see, et mõnituhat ukraina sõdurit hoiavad kogu Mariupoli tsiviile elava kilbina relva ähvardusel kohapeal. Kujutage ette umbes Tallinna suurust linna, mida siis need mõnituhat ''natsi'' pantvangis hoiavad, ise SAMAL AJAL peavad veel lahinguid 24/7 mitmekordses ülekaalus vastasega. Kui sellised übersõdurid tõesti eksisteeriks võiks kõik maailma eriüksused kohe laiali saata

    Muide veel selle venelaste lavastatud video võimaluse kohta ka. Õnneks ükski nende propaosakonnas töötav debiil ei ole isegi tänapäevase lääne tehnika abil võimeline midagi usutavat kokku võltsima. Nad jäävad pidevalt nii haledalt vahele, et seda on lihtsalt piinlik vaadata. Nende armeega kaasa jooksvad ''ajakirjanikud'' tunduvad peaaegu eranditult olevad mingid sõjapurustuste peale seksuaalset erutust saavad perverdid. Erilise naudinguga filmivad just kaudtulega hävitatud asulaid, sekka siis aegajalt mingile babushkale antakse väike saiapäts või shokolaad ka, aga põhirõhk on ikka salvestada kui vägevalt meie suured kahurid pauku teevad ja kuidas me etendame 5000ndat korda Riigipäevahoone vallutamist mingi suvalise ''vabastatud'' kolhoosi kanala katusele lippu heisates.

    Kommentaar


      Tundub, et ma pole ainuke käratseja, et Venemaa loll on.

      "Riigi peaprokurör Andres Parmase sõnul ei ole põhjust loota, et Venemaa aitaks isegi sisemise võimuvahetuse korral sõjakuritegusid toime pannud isikuid kohtu ette tuua. Tema hinnangul on Vene ühiskond sügavalt väärastunud ja vajaks täielikku ümberprogrammeerimist."

      LOL @ mingi suvalise ''vabastatud'' kolhoosi kanala katusele lippu heisates.

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Praegu veel nad on lihtsalt täielikus denial faasis, aga varsti see jõuab kohale millised tapatalgud nende omad kindralid neile korraldasid.
        Kui sa mõtlesid Venemaal elavat Vene rahvast sellega, siis kohe kindlasti ei jõua. Isegi kui sa võtaks ühe suvalise jope tänavalt ja näitaks talle nädal aega materjale ja tõestusi mingis kinnises ruumis ja seletaksid, siis ikkagi oleks - "a sto eta, eto normalna, go russia!" The End.

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Sama kategooria pask nagu see, et mõnituhat ukraina sõdurit hoiavad kogu Mariupoli tsiviile elava kilbina relva ähvardusel kohapeal. Kujutage ette umbes Tallinna suurust linna, mida siis need mõnituhat ''natsi'' pantvangis hoiavad, ise SAMAL AJAL peavad veel lahinguid 24/7 mitmekordses ülekaalus vastasega. Kui sellised übersõdurid tõesti eksisteeriks võiks kõik maailma eriüksused kohe laiali saata

          Muide veel selle venelaste lavastatud video võimaluse kohta ka. Õnneks ükski nende propaosakonnas töötav debiil ei ole isegi tänapäevase lääne tehnika abil võimeline midagi usutavat kokku võltsima. Nad jäävad pidevalt nii haledalt vahele, et seda on lihtsalt piinlik vaadata. Nende armeega kaasa jooksvad ''ajakirjanikud'' tunduvad peaaegu eranditult olevad mingid sõjapurustuste peale seksuaalset erutust saavad perverdid. Erilise naudinguga filmivad just kaudtulega hävitatud asulaid, sekka siis aegajalt mingile babushkale antakse väike saiapäts või shokolaad ka, aga põhirõhk on ikka salvestada kui vägevalt meie suured kahurid pauku teevad ja kuidas me etendame 5000ndat korda Riigipäevahoone vallutamist mingi suvalise ''vabastatud'' kolhoosi kanala katusele lippu heisates.
          selles ma ei kahtlegi et asi on pask, lihtsalt kas oleks näiteks teatri teemal võimalik juba palja loogikaga ära selgitada, et seespoolt lõhates pole võimalik sellisena hoonet jätta.
          need "ajakirjanikud" pole muidugi mingid sõltumatud ajakirjanikud, venelane ei teagi mis on sõltumatu ajakirjanik. Lancaster, kes on üks neist seal jooksmas igapäevaselt, on ju DNR-i passiga..
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

            selles ma ei kahtlegi et asi on pask, lihtsalt kas oleks näiteks teatri teemal võimalik juba palja loogikaga ära selgitada, et seespoolt lõhates pole võimalik sellisena hoonet jätta.
            need "ajakirjanikud" pole muidugi mingid sõltumatud ajakirjanikud, venelane ei teagi mis on sõltumatu ajakirjanik. Lancaster, kes on üks neist seal jooksmas igapäevaselt, on ju DNR-i passiga..
            ca 0:38 pealt algab teater
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
              Ummi Reinsalu medalitagastusidee tuules;et miks ükski väljaanne Annuškat poleküsitlenud,et mida tema sõjast arvab?
              Aga palun: https://www.ohtuleht.ee/1059639/kone...kohta-ukrainas

              Eks seepärast polegi...

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                ca 0:38 pealt algab teater
                Seda ma tean milline ta hetkel välja näeb, ka pealtpoolt, kuid kas see on piisav tõendamaks paljalt loogikat silmas pidades, et seesmine lõhkamine on välistatud?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Fakt, et Venemaa tungis Ukrainasse, muudab asjatuks kõik taolised arutelud. Lorenzo saab kollase kaardi! (ma tean, et tahaks hirmsasti punast, kus boonusena peal kaks tööriista, aga seda rõõmu veel ei kingi! )

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    Fakt, et Venemaa tungis Ukrainasse, muudab asjatuks kõik taolised arutelud. Lorenzo saab kollase kaardi! (ma tean, et tahaks hirmsasti punast, kus boonusena peal kaks tööriista, aga seda rõõmu veel ei kingi! )
                    mul tunne et oled minust valesti aru saanud. mulle ei ole vaja tõestada et okupandist tibla selles süüdi on, vaid et kas saab kuidagi paljalt loogikat kasutades selle okupanditoetajate teooria ümber lükata.
                    ehk et me ei pea siin enesekeskis omavahel tõestama selle üle kes on loll, vaid see on pigem mujal keskkonnas okupanditoetajaga vaidlemiseks. mul näiteks puudub teadmine, et kas hoone seesmine lõhkamine võib jätta sellise tagajärje?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kõik on okei. Ma ei saanud algul aru, mida plastic mõtles.

                      Võib olla poleks pidanud oma kogemusi jagama nii palju viimasel ajal.
                      Plastik on lihtsalt troll, minu arust on küll olnud mõistlik jagada, avada vaadet maailma millesse meie silmad ei ulatu.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Visake see Ungari seal EL-st ja NATO-st juba välja, on ju näha et nad ei taha seal olla, milleks seda agooniat pikendada, mis eriti veel ühtsusele vastu töötab.
                          ja vaadates neid pakette, siis tekib küsimus, et kas EL tegeleb siiani heidutusega? või millega seal tegeldakse nende pakettide väljatöötamise all? on ju selge et ka järgnev sanktsioonipakett ei pane sõjale lõppu, või keegi tõesti usub seda?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                            mul tunne et oled minust valesti aru saanud. mulle ei ole vaja tõestada et okupandist tibla selles süüdi on, vaid et kas saab kuidagi paljalt loogikat kasutades selle okupanditoetajate teooria ümber lükata.
                            ehk et me ei pea siin enesekeskis omavahel tõestama selle üle kes on loll, vaid see on pigem mujal keskkonnas okupanditoetajaga vaidlemiseks. mul näiteks puudub teadmine, et kas hoone seesmine lõhkamine võib jätta sellise tagajärje?
                            Tibladele ei ole võimalik mitte midagi, mitte kuidagi selgeks teha. Putin voib nende nähes nende lapsi ka vägistada ja isegi siis süüdistaks nad selles ameerikat.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas baller Vaata postitust

                              Tibladele ei ole võimalik mitte midagi, mitte kuidagi selgeks teha. Putin voib nende nähes nende lapsi ka vägistada ja isegi siis süüdistaks nad selles ameerikat.
                              Täpselt. Hullem isegi, kui NSVL ajal see rahvas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kõik on okei. Ma ei saanud algul aru, mida plastic mõtles.

                                Võib olla poleks pidanud oma kogemusi jagama nii palju viimasel ajal.
                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust

                                Plastik on lihtsalt troll, minu arust on küll olnud mõistlik jagada, avada vaadet maailma millesse meie silmad ei ulatu.
                                Samad sõnad. Kirjutad hästi ning nagu $$$ ütleb, siis peegeldad läbi oma tutvuste ka seda pilti Eestist, mida paljud meist kas ei taha või on väga ebameeldiv tunnistada. Minu jaoks on näiteks isiklikult lisaks kogu Ukrainas toimuvale olnud suureks äratuskellaks ju see faktor, et kui vähe me pruugime niivõrd põhimõttelisel end samastada nende peamiselt vene keelt kõnelevate inimestega, kellega igapäevaselt kuskil Rimis toidujärjekorras oleme või Circle Kst bensiini ostame. Viitan meelega peamiselt vene keelt kõnelevatele inimestele, sest aeg on näidanud, et EKRE poliitikud ja nende sileajude armee suudavad samuti putinistlikes raamides kogu olukorda vaadelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X