320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jaanuaris-Veebruaris oli Reformierakond 18-20% juures toetusega ja Ansipid ja asjad õõnestasid tagatubades Kallast ning siis tuli Ukraina sõda ja Twitter ning sellout clickbait virgin eestlased ning Kallas ujus välja. Aga noh see, mis kiirelt õhumullidele tekkis kukub sügiseks sama kiirelt ka usutavasti kokku. Kas mõni muu erakond suudaks praegusel ajal reaalselt sisepoliitiliselt ja majanduslikult Eestit palju paremini juhtida on iseküsimus, aga reformierakonna megaülbe hoiak tavainimese suhtes, et riik ei ürita mitte kuidagi asja parandada lõpeb nende jaoks mingihetk katastroofiga, sest ega selle Ukraina sõja tuules purjetama ei jää.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Jaanuaris-Veebruaris oli Reformierakond 18-20% juures toetusega ja Ansipid ja asjad õõnestasid tagatubades Kallast ning siis tuli Ukraina sõda ja Twitter ning sellout clickbait virgin eestlased ning Kallas ujus välja. Aga noh see, mis kiirelt õhumullidele tekkis kukub sügiseks sama kiirelt ka usutavasti kokku. Kas mõni muu erakond suudaks praegusel ajal reaalselt sisepoliitiliselt ja majanduslikult Eestit palju paremini juhtida on iseküsimus, aga reformierakonna megaülbe hoiak tavainimese suhtes, et riik ei ürita mitte kuidagi asja parandada lõpeb nende jaoks mingihetk katastroofiga, sest ega selle Ukraina sõja tuules purjetama ei jää.
      Suures osas nõus sisepoliitilise vaatenurgaga, aga välispoliitiline (olgugi, et juhuste kokkusattumus) tegutsemine kaalub täna selle asja üle.

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Igal aastal saab laenu võtta, sest intressimäärad on (saavad olema) tapjalikud ja see on “investeering”
        Tsau Jürgen, makstakse need laenud muidu kunuagi tagasi ka teiste poolt?

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

          Tsau Jürgen, makstakse need laenud muidu kunuagi tagasi ka teiste poolt?
          See haakub minu postitusega sedasi, et …
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

            Suures osas nõus sisepoliitilise vaatenurgaga, aga välispoliitiline (olgugi, et juhuste kokkusattumus) tegutsemine kaalub täna selle asja üle.
            Ma olen nõus, et just täna kaalub ja seda näitab ka toetus ning ma ise olen ka varem öelnud, et reformierakond eesotsas Kaja Kallasega sõjaajal tegutses ja tegutseb siiani väga vingelt. Aga üks ei tohiks välistada teist, aga reformierakonna juhtimine seda just teeb ehk jätab sisepoliitika täiesti ripakile ning sellepärast ma julgengi ennustada, et ,,homme'' lõpeb see katastroofiga nende jaoks.

            Kommentaar


              Oota aga eelarve tasakaal....
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust

                See haakub minu postitusega sedasi, et …
                Said tegelt aru ju?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                  Ma olen nõus, et just täna kaalub ja seda näitab ka toetus ning ma ise olen ka varem öelnud, et reformierakond eesotsas Kaja Kallasega sõjaajal tegutses ja tegutseb siiani väga vingelt. Aga üks ei tohiks välistada teist, aga reformierakonna juhtimine seda just teeb ehk jätab sisepoliitika täiesti ripakile ning sellepärast ma julgengi ennustada, et ,,homme'' lõpeb see katastroofiga nende jaoks.
                  Seal jah, põhjuslikkkus "ühe ärimehe" huvide poolde kaldu eksole... : ) (siin nüüd varasemate kuttide üle ironiseerides)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

                    Ma ei saa endiselt aru, kuskohas see eraomandi kaotus siin jutuks on, pigem ju vastupidi, omanikud ongi erasektoris? Auto omanik pole mitte kodanik x vaid rendiettevõte (mis ei ole riiklik omand) või siis kui autot vaja sõidab see sulle maja ette ja lähed sõidad, mitte ei passi sul seal parklas kasutult 90% ajast?
                    Vaadates NFT arenguid, siis pigem tundub asi liikuvat üldse sinnapoole, et tekib rohkem nn ühisomanduses olevaid ettevõtteid, kus teenuse kasutajad ja sellesse investeerijad on teiselt poolt ka nende väikeomanikud.
                    Lisaks siis ei saa üldse aru kuidas selline asi peaks lõhkuma vabaturumajandust. Vabaturumajandust lõhuvad 2 asja, a) kui mingi oluline valdkond läheb monopoliks ära b) kui riik sekkub ja rikub selle ära. Ehk siis niikaua kui seda renditeenust saad valida erinevate teenusepakkujate vahel ja pole ainult 1te või riik ei võta seda enda kontrolli alla, ei ole mingit vabaturumajanduse lõhkumist, pigem annab see inimestele võimalusi juurde.


                    Räägime erinevast asjast. Anna minna nende rendifirmadega, kui jääb vöimalus enda liiklusvahendi ja renditava vahel. Kujutan ette, et mönes moodsamas linnas 15a. pärast ongi 30% autodest 24h isesöitvad taksod - ühisomand, kui meeldib.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Kaala quotetud LeeRomeno jutt tundub mingi vtp droogide all. Kahju, et missisin tbh.

                      Muskad, andke meditsiin ka romentsi loogika peale ja elage. Selle ühe ja kahe või a ja b järgi. Võtke USA eeskuju näiteks kui pea muud ei suuda.

                      Kommentaar


                        Miks te ei maga?

                        Kommentaar


                          Miks seda Ukraina vilja näiteks Rumeenia või Bulgaaria sadamatest ei või vedada?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            Miks seda Ukraina vilja näiteks Rumeenia või Bulgaaria sadamatest ei või vedada?
                            kõigepealt on vili vaja Rumeeniasse või Bulgaariasse saada. ei tea täpselt, aga pakuks, et Dneprit jt jõgesid mööda mööda transporditakse seda lõunasse.

                            Kommentaar


                              Kui Putin kasti läheb, kes tema järglaseks saab? Medvedev?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust

                                Räägime erinevast asjast. Anna minna nende rendifirmadega, kui jääb vöimalus enda liiklusvahendi ja renditava vahel. Kujutan ette, et mönes moodsamas linnas 15a. pärast ongi 30% autodest 24h isesöitvad taksod - ühisomand, kui meeldib.
                                Milles siis probleem on? Pole kuskilt nagu kuulnud, et keegi keelaks inimesel osta autot või kinnisvara kui tal raha on, ei näe seda muutumas ka tulevikus. Pigem on asi selles, et pidev hinnatõus muudab selle peagi paljude jaoks võimatuks või mitte otstarbekaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X