320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • plastic
    replied
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Kui ma nüüd Katri Raik'ist aru sain, siis täna on meil eestindamine saanud hoo sisse ja kardab, et hääletusõiguse võtmine keerab vindi üle.
    Selle õiguse võtmine seda nüüd ei tee. Sellega käsikäes käiv kommunikeerimine aga küll (või meie esindajad oskavad asju selgitada?) Eriti kui Pärtel Peeter Pere laadsed pukki lastakse.
    Katri Raik on kapisibul.

    Ja nõus, et Pärtel-Peetrid peaksid selle otsuse teostamise ja kommunikatsiooni osas citizens on patrol meetodil mõneks ajaks eemaldama. Raske on leida inimest, kes oma vahel isegi positiivse sõnumi ja egiidiga suurendab oma vastaste osakaalu.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Kui ma nüüd Katri Raik'ist aru sain, siis täna on meil eestindamine saanud hoo sisse ja kardab, et hääletusõiguse võtmine keerab vindi üle.
    Selle õiguse võtmine seda nüüd ei tee. Sellega käsikäes käiv kommunikeerimine aga küll (või meie esindajad oskavad asju selgitada?) Eriti kui Pärtel Peeter Pere laadsed pukki lastakse.

    Leave a comment:


  • plastic
    replied
    Aeg jälle ventileerimiseks.

    Tuletan kõigile meelde, et meil on hetkel olukord, kus meil oli/on justiitsminister, kes nõuab oma alluvatelt midagi.

    Selle tulemusena see alluv teda lindistab. Samal ajal see minister lükkab käima mingi 10k aastas + alusvara väärtuse kasv JOKK skeemi oma pereliikmega. Ta arvab, et ta ei pea pea maas ringi käima.

    Et kui türa fucking vittu putsi idioodid saavad olla inimesed, kes meie riiki actually juhivad. Tahaks 29 roppu sõna veel panna. Aga 95% neile lohhidest on see konkreetselt eksistentsiaalne vajadus ja nende ajukapatsiteet kõrgemale reaalselt ei küündi kui vastav low level huiamine, skeemitamine, joogid autosse ja majoneesivargus.

    Ainuke asi, mida Laaneti kohta tänaseks nüüd teame, et ta on rumal lohh. Sest ta tahab skeemitada ja JOKK olukorda tekitada. Mina ei ütle, et ta tahab varastada, aga mõni kindlasti ütleks ja ta ei eksiks vast.

    Sest kui ta ei tahaks skeemitada ja "varastada", siis ta oleks aus, omaks eetilist kompassi ja ei teostaks justiitsministrina piirialaseid tegevusi. Piirialane tegevus antud kontekstis tähendab, et kõik, kellel IQ kõrgem kui 80, saavad aru sellest miks sa seda tegid ja ka sellest, et vb see ei ole ebaseaduslik. Aga kõik saavad aru, et sa oled munn noh. Kui sul ja teistel riigikogu ja valitsuse värdjatel on moraalne kompass ja intellektuaalne võimekus selline, et sa umbes esimese asjana lähed endale mingit KV alusvara skeemitama, siis ma lihtsalt ei suuda rumalust mõista. Rääkimata kurbusest ja vihast, mis juhtivatel ametikohtadel olevate isikute vastu tekib.

    Ma saan 100x rohkem, aru sellest, et kui varastad, siis miljoni ja kui petad naist, siis Kajaga (muidu öeldakse vist kuningannaga, aga Kaja lihtsalt ilusam). Aga meil on püünel lohhid noh. lohhhiiiiiiiiid.

    Kurb hakkab. Tõmmaku see prox siis mingi vend uuesti kuskilt välja, kes üle 100k tuulde pani, saaks kellegigi osas öelda, et "loll varas on, aga thats life, mõtles suuremalt kui 99% ta kolleegidest - ellise mehega ilmselt oleks midagi isegi arutada".

    Et kui sa varastada ka ei oska, kuidas sa fucking riiki juhtida oskad? debiilikutekari. Iga hetk annaks oma hääle juba suvalisele 6 fig + varganäole, sest ilmselt on tal kahe kõrva vahel võimekust rohkemaks kui kümnel Laanetil kokku. Tuleb talle lihtsalt ruum anda, kontroll hoida ja sõnad peale lugeda.

    Keegi võiks mingi kuradi korjanduse teha ja Mõnult sisuturunduse osta. Panen oma kuradi nimega sama jutu laivi (natukene ilmselt editeerin kui aeg käes, sest naine vaataks pahasti kui Kajat nii simpin...).

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Armas vaadata kuidas sotsdemmid venemeelsete kaitseks viskuvad

    Leave a comment:


  • boobek
    replied
    Ma ei mõista mis te siin jälle särki rebite? Üks kohtuaste on veel. Ja võibolla läheb sealt asi uuele 10 aastasele ringile.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Algselt postitas plastic Vaata postitust
    aga karistus on 2 a tingimisi?
    See palju saab määrata, ei ole enam prokuratuuri rida, vaid need reeglid on kirjas kehvades/aegunud seadustes. Selles saad valitsusi süüdistada.
    Majanduskuriteod nt on teada-tuntud naljaparagrahvid Eestis.

    Leave a comment:


  • plastic
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Kuna ma tean perekond Tedereid hästi, siis keegi neist ei ole selline, kes lihtsalt Korbi sugusele lihtsalt vastu tuleks.
    See fine, aga ei muuda ka 1% ulatuses olematuks tegelt mu mõtte sisu ju?

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas plastic Vaata postitust

    Minu usalduskrediit küll aina langeb kui aus olla. Nüüd enam mitte proksi, vaid kohtusüsteemi vastu. Valitsused kukuvad, aga karistus on 2 a tingimisi? Enne see pardakk ja korruptsioon ei lõppe kui Tederi ja korbisugused 5 a trelle saavad. Need mingid tingimisi karistused ja "firmad poja nimele", pärast korb endale tööle lahendused ei muuda küll mitte sittagi.

    Nagu ma siin ka varem ütlesin, siis inimesel on 1 elu. Kui ta peab veetma neist mitu a trellide taga, siis ehk asub mõtlema. Kui ta ei pea, siis minge putsi kõik. Mis muutus Tederil ja tema elus selle otsusega? Mitte kui sittagi. Mis muutus teiste jaoks sõnumina see otsus? Tegi selle rohelise fucking tule veelgi rohelisemaks - "head mehed, head riistad, ainult särtsu on vaja" (kasutades siin ühe eduka mehe teises kontekstis öeldud lauset).

    Tederi ja co ainus kaitseargument saab olla see, et "aa türa mida ma tegema pean kui normaalse äritegevuse teostamiseks mingi vassili korb tuleb kickbacki küsima, ei viitsi küll KAPO mikker kikilipsus (Mõnu parafraseerides) ringi käia, lihtsam oleks eluga edasi minna". Ja talle annakski andeks siis kui see pardakk lõppeks ja nii olekski päriselt. Aga tegelikult mingi teder on businessman galore, sest viitsib korbidega kuskil kofikus huiata ja nussida. Oksad laiali rohkem kui Nasfal pärast chelsea CL võitu. Ainsa karistusena tingimisi 2a?

    puci mingu ja minge kõik, ma ütlen.

    nahhui, peaks kuhugi linnavalitsusse vist tööle minema. Äriringkond vaatab, et business as usual, poliitikutel ja ingroupil ainuke küsimus, et "palju said" ja rahvas peab usalduse taastamiseks sellist karistust. Eks kõik operandid olegi seda siis väärt. Kui Korb siit alla 500k+ rikkamana välja tuli, siis saab ta ainult ennast süüdistada. Aga palju lihtsal ametnikul vaja on, 500k seemneks täitsa ok. Ringkond, kus liigub ka okei... Pööbliga ka kokku ei satu, why not ju?
    Kuna ma tean perekond Tedereid hästi, siis keegi neist ei ole selline, kes lihtsalt Korbi sugusele lihtsalt vastu tuleks.

    Leave a comment:


  • plastic
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Prokuratuuri tuli usaldus-/efektiivsuskrediiti tagasi nüüd, positiivne:
    https://ekspress.delfi.ee/artikkel/1...uudi-moistmise
    Minu usalduskrediit küll aina langeb kui aus olla. Nüüd enam mitte proksi, vaid kohtusüsteemi vastu. Valitsused kukuvad, aga karistus on 2 a tingimisi? Enne see pardakk ja korruptsioon ei lõppe kui Tederi ja korbisugused 5 a trelle saavad. Need mingid tingimisi karistused ja "firmad poja nimele", pärast korb endale tööle lahendused ei muuda küll mitte sittagi.

    Nagu ma siin ka varem ütlesin, siis inimesel on 1 elu. Kui ta peab veetma neist mitu a trellide taga, siis ehk asub mõtlema. Kui ta ei pea, siis minge putsi kõik. Mis muutus Tederil ja tema elus selle otsusega? Mitte kui sittagi. Mis muutus teiste jaoks sõnumina see otsus? Tegi selle rohelise fucking tule veelgi rohelisemaks - "head mehed, head riistad, ainult särtsu on vaja" (kasutades siin ühe eduka mehe teises kontekstis öeldud lauset).

    Tederi ja co ainus kaitseargument saab olla see, et "aa türa mida ma tegema pean kui normaalse äritegevuse teostamiseks mingi vassili korb tuleb kickbacki küsima, ei viitsi küll KAPO mikker kikilipsus (Mõnu parafraseerides) ringi käia, lihtsam oleks eluga edasi minna". Ja talle annakski andeks siis kui see pardakk lõppeks ja nii olekski päriselt. Aga tegelikult mingi teder on businessman galore, sest viitsib korbidega kuskil kofikus huiata ja nussida. Oksad laiali rohkem kui Nasfal pärast chelsea CL võitu. Ainsa karistusena tingimisi 2a?

    puci mingu ja minge kõik, ma ütlen.

    nahhui, peaks kuhugi linnavalitsusse vist tööle minema. Äriringkond vaatab, et business as usual, poliitikutel ja ingroupil ainuke küsimus, et "palju said" ja rahvas peab usalduse taastamiseks sellist karistust. Eks kõik operandid olegi seda siis väärt. Kui Korb siit alla 500k+ rikkamana välja tuli, siis saab ta ainult ennast süüdistada. Aga palju lihtsal ametnikul vaja on, 500k seemneks täitsa ok. Ringkond, kus liigub ka okei... Pööbliga ka kokku ei satu, why not ju?

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Prokuratuuri tuli usaldus-/efektiivsuskrediiti tagasi nüüd, positiivne:

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Juhuslikult

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    hakka või süvariiki uskuma (Laaneti keiss). miks see asi just nüüd suure kella külge pandi?
    Noh, lühidalt umbes nii:

    1. Keegi isik Toompeal rääkis ühele ajakirjanikule, et Laaneti kohta selline jutt liigub.
    2. Üks ajakirjanik uuris, eeeeeee, kolleegilt, kust saab vaadata, mis aadressiga korterit hüvitisega üüritakse. Kolleeg avas huvide deklaratsiooni ja saatis kuvatõmmise.
    3. Ajakirjanik toksis aadressi kinnisturaamatusse.
    4. Minister astus tagasi.

    Ehk kõiksugu riigiametnikega mölisemine, nende survestamine ja kangutamine on jube keeruline asi, mida ette heita ja mille pealt tagasi astuma hakata. Isegi kui üks vähe imelik peaprokurör otsustab uut lindiskandaali korraldada.

    Aga lihtlabane varastamine/huijamine on ikka igale ministrile fataalne.

    e: Aga mis Parmasesse puutub, siis ma pakuks, et talle oli tänane uudis ka lõplikult fataalne. Laanetiga võis tal korra tekkida lootus, et ehk ei julge minister peale nii suurt kisa enam peaprokurörile kinga anda. Nüüd tuleb aga uus minister, ütleb varsti, et teenistuslik järelevalve soovitab peaprokuröri vahetada ning tehtud see ongi. Sealjuures saab uus minister käed puhtaks pesta ja öelda, et ega tema seda järelevalvet ei tellinud.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Iseenesest see kriitika, et prokuratuur nii saamatu on olnud pikalt, on kohane.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Naeri prokuratuuri üks kord, narrib prokuratuur üheksa korda vastu- iidne Kentmanni tn vanasõna

    Leave a comment:


  • lenc
    replied
    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    hakka või süvariiki uskuma (Laaneti keiss). miks see asi just nüüd suure kella külge pandi?
    Vaadates kuidas see Parmase ja Laaneti asi on juba pikemalt vindunud, siis pigem on too korteriüürimine värskelt välja uuritud asi, mitte midagi sellist mis sahtlipõhjast välja võeti. Muidu oleks see juba mitu nädalat tagasi avaldatud.

    Leave a comment:

Working...
X