320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas diver Vaata postitust

    Mis mõte on sellist jama ajada? Tegu on selgelt maailmavaatelise otsusega, millel pole mingit pistmist ratsionaalsete rahanduspoliitiliste argumentidega. Maailmavaatelised otsused iseenesest on normaalne osa poliitikast, kuid täiesti debiilne ja tihti ka silmakirjalik on neid esitleda millegi enamana.

    Ma küll ei tea mis maailmavaate osa see küür peaks olema, lihtsalt mingi märksa ebaselgem ja arusaamatum lahendus, kuna keegi juba Savika aegadest ei nõustu astmelise tulumaksu teemaga, kuna see kurjusest ju.

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust

      LeeRomeno tahab ikka päris põhjakoread juba teha. Mazzi bingode mängimise eest ka sunnitööle! Sellised liberaalid siis

      See 4 aasta vabandus on ka vahva. Soomes olid ka just valimised. Julgeoleku situatsioon sama või kuni NATO liitumiseni oli isegi ehk veel hullem. Võitja Kokoomus lubas täiesti selgelt oma rahanduse top 10 valimislubaduses - nr1! eelarve tasakaalu viia. nr2! seda teha üldist maksukoormust tõstmata.
      Võin päris mitme Salmiakki peale kihla vedada, et ei tule seal peale valimisi sellist tuulesuuna muutust - uupsinen, riigikassa tühi, no paneme siis hoopis makse juurde kohe.
      Jah tõepoolest, mina, eriti veel arvestades, et tegutsen reklaamivaldkonnas ja sellest valdkonnast tuleb üpris korralik summa, mõtlesin isiklikult selle välja ja promon seda. Loe ikka üle, ma mainisin, et see muudatus on oluline ja sellest pole keegi kuskil midagi rääkinud, eriti spordifoorumis peaks see päris teema olema. Bettingud on tõenäoliselt selles listis nende enda süü tõttu ka mingil määral, osad turul olijad lihtsalt on korduvalt üle piiri läinud ja ei suuda ennast ise reguleerida ja siis ei jää muud üle tundub siin keiss olevat. Olgu need siis majasuurused reklaamid või terve riigi oksendamiseni üle uputamine youtubei reklaamidega.

      Soome puhul näitab aeg, minu arust tundub suht sarnane keiss, eks pane salmiakki valmis kui peatselt tulevad sõnumid, et krt ikka olukord oli hullem kui arvasime ja peab ikka maksudega mängima.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        https://www.ohtuleht.ee/1083151/15-p...-keerulisemaks



        Pmst siis Eesti profispordi matused jällegi? Tunde järgi enamustel siinsetel pallimänguklubidel on mõni kihlveokontori logo rinna peal.
        Keegi ei pane neid ettevõtteid kinni, jutt käib tõenäoliselt reklaamikeelust ja tavapäraselt nimesponsorlused sinna alla ei kuulu. Keegi saa ju sundida nt Unibeti oma Arenal nüüd nime vahetama. Eks ole näha, mis sellest sünnib ja kas tuleb lauskeeld või mingi brändireklaam ikka jääb. Pigem kipun arvama, et keelatakse igasuguste koefitsentide või laenusummade mainimised reklaamides, võibolla tehakse ka mingid reklaamikanalite piirangud.

        Kommentaar


          Sellega ma olen samas nõus, et väga paljudel juhtudel on kihlveokontorid minemas üle piiri. Aga üks asi on reguleerimine, teine asi on keelustamine.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Sellega ma olen samas nõus, et väga paljudel juhtudel on kihlveokontorid minemas üle piiri. Aga üks asi on reguleerimine, teine asi on keelustamine.
            Siin on see häda, et reguleeritud on need reklaamid juba praegu, aga "loominguliselt" lähenedes osad vilistavad sellele. Niipalju kui siseinfot kuulnud olen, siis ei ole selle valdkonna sees on ka konflikte toimunud ja on turuosalised, kes viisakad ja järgivad reegleid ja siis osad, kellel suht suva ja kes lõppkokkuvõttes võivad karuteene osutada.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

              Siin on see häda, et reguleeritud on need reklaamid juba praegu, aga "loominguliselt" lähenedes osad vilistavad sellele. Niipalju kui siseinfot kuulnud olen, siis ei ole selle valdkonna sees on ka konflikte toimunud ja on turuosalised, kes viisakad ja järgivad reegleid ja siis osad, kellel suht suva ja kes lõppkokkuvõttes võivad karuteene osutada.
              Oi, meil on reguleerimises veel pikk tee minna.

              Alustame sellest, et kihlveokontorid võiks oma kasiino, suurte võitude või isegi podcastide postitusi sotsiaalmeedia platvormides (IG, FB, YT ehk seal, kus on see ühe klõpsu kaugusel) peita alla 18-aastastele isikutele. Ja selle üle võiks olla mingi kontroll.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kuna ma vahepeal teen siiski midagi kasulikkku ka ja naudin kultuuri, siis ehk on keegi kursis, et kui praegu põhjendatakse erinevaid makse mingite vajadustega. Et kui need eesmärgid (mis on ikka ju olemas, eksju?) saavad täidetud, et kas siis vaadatakse maksud uuesti üle ja viiakse ehk tagasi (nagu näiteks eelmine ajutine km'i tõus)?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

                  Siin on see häda, et reguleeritud on need reklaamid juba praegu, aga "loominguliselt" lähenedes osad vilistavad sellele. Niipalju kui siseinfot kuulnud olen, siis ei ole selle valdkonna sees on ka konflikte toimunud ja on turuosalised, kes viisakad ja järgivad reegleid ja siis osad, kellel suht suva ja kes lõppkokkuvõttes võivad karuteene osutada.
                  Klassikaline Eesti poliitika. Kuna me ei suuda toimivat kontrollisüsteemi luua mis üle piiri minejat mõjutada suudaks, siis keerame igaks juhuks ennetavalt kõigil hapniku kinni. See on naljakas muidugi, et Youtube reklaam on midagi nii hirmsat. Võibolla alustaks erakondadest? Nende spämmiga valimiste eel võrreldes on see mõni Optibeti või Olybeti reklaam ikka täiesti ohutu värk. Vähemalt kui nad mingi numbri või koefitsiendi välja hõikavad, siis see üldiselt ka nii on. Poliitikute numbrid tulevad seinast ja lähevad seina sisse ise tagasi, nii nagu parasjagu vaja on...

                  Kommentaar


                    Kes nüüd "populistid" ütleb, siis objektiivsel hinnangul mõeldakse selle all reformierakonda
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Kes nüüd "populistid" ütleb, siis objektiivsel hinnangul mõeldakse selle all reformierakonda
                      sama mõte. lisaks käib sõna "õiglane" ohtlikult palju läbi:

                      Peaministrikandidaat, Reformierakonna juht Kaja Kallas tunnistas "Esimeses stuudios", et valimiskampaania ajal maksutõusudest rääkimine on ebapopulaarne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                        sama mõte. lisaks käib sõna "õiglane" ohtlikult palju läbi:

                        https://www.err.ee/1608944987/kaja-k...-ebapopulaarne
                        Signe Riisalo kaitseb lasteraha kärpimist: meil tuleb taastada ühiskonnas õiglustunne

                        Kommentaar


                          No kurja! Mul reaalne probleem, et enam paraku ei mahu autosse mugavalt ära naine, kaks last, koer, kärud ja muu värk. Natukene suuremat kodu oleks ka vaja! Helir juba timmis kõik ära ja oleks jäänud ainult töö tegemise vaev ja rõõm.

                          Aga sellisele riigile ja tuulelipuna tegutsevale valitsusele minu pere kolmandat last küll ei sünnita!

                          Kommentaar


                            Siin ümbruskonnas on palju riike, kes väga ootavad paljulapselisi peresi. Õiglustunne seal on selline, et lisaks riigile ka firmad teevad palju suurperedele soodustusi, töökohad pakuvad paindlikke graafikuid, et peresid toetada jne nad ei näe, nagu Riisalo ütleb, et on vaja ühiskonnas õiglustunne taastada. Kui last tahta pole mõtet Kaja pärast küll tegemata jätta, vaid tuleb see arvesse võtta ja aru saada, et nüüd on samasoo harrastajad tähtsamad, kui lapsed

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic Vaata postitust
                              No kurja! Mul reaalne probleem, et enam paraku ei mahu autosse mugavalt ära naine, kaks last, koer, kärud ja muu värk.
                              äkki oleks aeg uus naine võtta?

                              Kommentaar


                                Ära nüüd survesta inimest.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X