320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tea, kas küsimus on minule suunatud, aga pidasin silmas koroona alguses olnud palgatoetusi ettevõtetele, koroonavaktsiinid, osaline elektrienergia kinnimaksmine. Äkki oli veel midagi, ei viitsi otsida.

    Kommentaar


      Suuresti ikka E200 ja antud ühendi "arve tuleb kinni maksta" inimestele.

      Väljendiga olen ma nõus. Sisu poole kuulnud.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Mis peost see Tsahkna jahub? Tegu oli ikkagi suuresti tulekahju kustutamisega - kas põleva maja kustutamise eest riik inimestele tagantjargi arveid esitab? See E200 punt elab ikka mingis täielikus paralleelmaailmas.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          koroona alguses olnud palgatoetusi ettevõtetele.
          sa mäletad ikka mis need tingimused olid? see ei olnud päris nii, et jou Jyrx... anna palgafondi katmiseks rahhi




          Kommentaar


            Mulle meeldisid need toetused. Turistilõksud on tänaseks kinni, raha läks "itaaliasse".
            Turistipuuduses ägavate vanalinna söögikohtade toetamiseks jagas EAS välja 2,3 miljonit eurot. Neist tubli kümnendiku sai endale salapärase itaallase Alberto Lovati restoranid, mis troonivad pealinna halvimate söögikohtade tabelis ja mille kohta leiavad külastajad, et tegu on ühemõtteliste turistilõksudega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mulle meeldisid need toetused. Turistilõksud on tänaseks kinni, raha läks "itaaliasse".
              https://www.ohtuleht.ee/1033475/abik...-turistiloksud
              On peale ühe ahveristi kadumist muidu olukord paremaks läinud raekoja kandis või on lihtsalt uus vend asemel?

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                On peale ühe ahveristi kadumist muidu olukord paremaks läinud raekoja kandis või on lihtsalt uus vend asemel?
                Tal on paar kohta Raekojas veel alles. Need kõige retsimad lõksud pandi kinni. Tal oligi vist mingi viis või kuus erinevat kohta seal. Reaalsuses köök kõigil ühine, aga mängiti õllehinnaga (loll turist tuleb odavama õllehinna peale, aga maksis toona toore verivorsti ja friikate eest tuimalt 20 eurikut). Lisaks siis veel ka olid kõik kohad erinevalt tituleeritud "veinibaar", "eesti rahvustoit" jms.

                Kommentaar


                  Kas see on kuidagi seadusega keelatud koledat toodet või kallist halba toitu müüa?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Kas see on kuidagi seadusega keelatud koledat toodet või kallist halba toitu müüa?
                    Kui mingil põhjusel oleks koroona ajal taksotoetust makstud ja siis näiteks ka 10 eurot kilomeetri eest küsivatele Gennadidele makstud, siis poleks vähe kummaline?

                    Kommentaar


                      Ma ei ole sinjoore Lovatiga kunagi lähemalt tuttavaks saanud, ega tema sööklates käinud. Aga kuidagi kumas siit läbi, et ta on paha kuna tema söögikohad on maitsetud ja toidud kuidagi valed. Kui tal need turistilõksud olid ammu enne koroonapaanikat rajatud ja inimesed seal töötasid ametlikult, milles siis tema süü seisneb kui ta vastavalt tarkade poliitikute ja ametnika valvsa pilgu all välja töötatud meetoditele avaldused esitas? Äris on alati olnud suur osa oskusel olla õigel ajal õiges kohas (või siis juhusel). Kui seaduse järgi taotletud , siis võib ta selle rahaga Itaalias oma Ferraridele kasvõi marmorpõrandaga garaazhi ehitada ja armukesele 10 naaritsakasukat nädalas osta.

                      Kommentaar


                        See kui palju ebateadust oli koroonapoliitikas ja aetakse jöudsalt edasi praegu kliimateemaga ning muidugi kultuuriline ümberkorraldus.....lihtsalt öökima ajav marksistlik pask. Ma ei hakanud ateistiks sellepärast, et uus möistusevastane ideoloogia vastu võtta. Paraku eksisin .Aga tegelt on köik kenasti!
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Ma ei ole sinjoore Lovatiga kunagi lähemalt tuttavaks saanud, ega tema sööklates käinud. Aga kuidagi kumas siit läbi, et ta on paha kuna tema söögikohad on maitsetud ja toidud kuidagi valed. Kui tal need turistilõksud olid ammu enne koroonapaanikat rajatud ja inimesed seal töötasid ametlikult, milles siis tema süü seisneb kui ta vastavalt tarkade poliitikute ja ametnika valvsa pilgu all välja töötatud meetoditele avaldused esitas? Äris on alati olnud suur osa oskusel olla õigel ajal õiges kohas (või siis juhusel). Kui seaduse järgi taotletud , siis võib ta selle rahaga Itaalias oma Ferraridele kasvõi marmorpõrandaga garaazhi ehitada ja armukesele 10 naaritsakasukat nädalas osta.
                          Mu kriitika läkski pigem sinnasuunas, et kui tuimalt targad poliitikud ja valvsad ametnikud raha külvasid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                            Mu kriitika läkski pigem sinnasuunas, et kui tuimalt targad poliitikud ja valvsad ametnikud raha külvasid.
                            See on piisk meres näide ja tüüpiline Eesti toetuste jagamine. Samad targad poliitikud ja valvsad ametnikud, kes sellise ebapropotsionaalselt suure hulga toetust kogu hulgast sellele ahveristile suunasid said ise käed rasvaseks. Selline asi on samale Itaaliale ju ülimalt omane.

                            Imestama paneb see, et aastal 2023 kui Linn üritab iga projektiga linna turistisõbralikumaks muuta ja ahvatlevamaks, siis kõige A ja O Tallinna Vanalinna süda on jätkuvalt nii avalikult korruptsiooni küüsis ja kuskilt ei tule nende pikkade aastatega erilist survet ka, et seda reaalselt parandada. Ikka samad vanad nõukogude aegased rendilepingute pakkumised ja jagamised, mis on suunatud ilmselgelt kindlatele inimestele, kes seal teevad, mis tahavad.

                            Kommentaar


                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Mind ikka räigelt häirib see, et sirge molliga võetakse lastevanematelt tulumaksutagastust vähemaks. Tulumaksutõus, käibemaksutõus, automaks - olgu pealegi. Need teevad ka haiget, on kuidagi kergemini allaneelatavad. Aga see, et lastega peredele niimoodi kallale minnakse. Täiesti hämmastav. Miks?!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X