320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päevapoliitika on Liiklus 2. Lehekülgede kaupa autohullude jura.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kui valimiste põhiküsimuseks saab üks 180 kilomeetrine maantee, siis on vist riik küll valmis.
      mis muidu ok põhiteema on

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        mis muidu ok põhiteema on
        Peded.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Peded.
          või peded, kes on 180 km emmi imenud

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            või peded, kes on 180 km emmi imenud
            2+1 või 2+2?

            Kommentaar


              Pededele võiks vähemalt asulates öise liikumiskeelu küll korraldada.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Ja kajakad oleks ka täiesti legit valimisteema. Kui minu teha oleks, siis ma saadaks nad hävitamisele. Kajacaust!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ja kajakad oleks ka täiesti legit valimisteema. Kui minu teha oleks, siis ma saadaks nad hävitamisele. Kajacaust!
                    Noh ega kui me Lõunast uue liigi kvootidega sisse toome, siis varsti kajakatel midagi süüa ei ole tänavatel ja surevadki välja ning uus liik suudab palju kõvemini karjuda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Päevapoliitika on Liiklus 2. Lehekülgede kaupa autohullude jura.
                      Ole nüüd. Ma ei tea palju sa autoga Tallinnast välja või Tallinnasse liigud (olenevalt sellest, kus elad) või kas sa üldse autoga sõidad, aga riigi peamaantee ehitamine võimalikult ohutuks ja mugavaks peaks olema siiski riigi üks prioriteetidest. On selge, et riigil on palju muid tähtsaid küsimusi ja teemasid, aga korraliku infra väljaarendamine, eriti veel, kui tahetakse luua riigist kuvandit kui modernsest põhjamaast, e-riigist, Silcon Vallyest ja jumal teab veel millest, peaks olema tähtis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allars Vaata postitust
                        Ole nüüd. Ma ei tea palju sa autoga Tallinnast välja või Tallinnasse liigud (olenevalt sellest, kus elad) või kas sa üldse autoga sõidad, aga riigi peamaantee ehitamine võimalikult ohutuks ja mugavaks peaks olema siiski riigi üks prioriteetidest. On selge, et riigil on palju muid tähtsaid küsimusi ja teemasid, aga korraliku infra väljaarendamine, eriti veel, kui tahetakse luua riigist kuvandit kui modernsest põhjamaast, e-riigist, Silcon Vallyest ja jumal teab veel millest, peaks olema tähtis.
                        Mina olen jalakäija. Mind ei huvita teie kiirteed. Tehke kõnniteed jääst puhtaks, auväärt kandidaadid.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Mina olen jalakäija. Mind ei huvita teie kiirteed. Tehke kõnniteed jääst puhtaks, auväärt kandidaadid.
                          Viimase osas ei vaidle. Aga kahe esimese lause kirjutamine näitab küll kohatist tüüpilist eestlaslikku suhtumist - kui mind ei puuduta, mind ka ei huvita. Kurb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ja kajakad oleks ka täiesti legit valimisteema. Kui minu teha oleks, siis ma saadaks nad hävitamisele. Kajacaust!
                            kas Kajacaust või kajacaust

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              Ole nüüd. Ma ei tea palju sa autoga Tallinnast välja või Tallinnasse liigud (olenevalt sellest, kus elad) või kas sa üldse autoga sõidad, aga riigi peamaantee ehitamine võimalikult ohutuks ja mugavaks peaks olema siiski riigi üks prioriteetidest. On selge, et riigil on palju muid tähtsaid küsimusi ja teemasid, aga korraliku infra väljaarendamine, eriti veel, kui tahetakse luua riigist kuvandit kui modernsest põhjamaast, e-riigist, Silcon Vallyest ja jumal teab veel millest, peaks olema tähtis.
                              Vabanda lolli küsimust, aga mis sellest täpsemalt riigi peamaantee teeb?

                              Liiklussageduse graafikute alusel on nii Tallinn-Narva kui Tallinn-Pärnu selgelt üle, kusjuures Pärnu mnt liiklussagedus on neist kolmest nii suurim absoluutnumbri poolest kui ka suurima kasvuga.

                              PS: Istun praegu rongis teel Tartu poole. Väga mõnus on.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Mina olen jalakäija. Mind ei huvita teie kiirteed. Tehke kõnniteed jääst puhtaks, auväärt kandidaadid.
                                Kõik oma toidu- ja esmatarbekaubad ostad 10km raadiuses elukohast asuvalt tootjalt? Või siis lased UPSil ja DHLil lennutada kohale? See on täiesti jaburnaljakas kui põhimaanteede kaasajastamise ideed rünnatakse stiilis - aga nahhui teil autopededel on üldse vaja kiirteid Eestis. Esiteks seda sama teed kasutavad ka ühistransport, kaubaveod ja kasvõi kiirabi ja päästeamet. Siin peitub ka vastus Mõnuagendi küsimusele, kas riik on valmis kui see tuleb valimistel oluliseks teemaks? Olles euroopa ja eesti teid näinud juhi positsioonilt varsti juba 20 aastat julgen küll arvata, et tegu on väga olulise teemaga. Mitmed riigid on meist selle ajaga väga kaugele ette läinud. Praegu kui meie kütusehinnad on tänu aktsiisidele täiesti võrreldavad mitmete suurepäraste teevõrkudega EL riikidega, tekib juhtidel õigustatud küsimus, kuhu meie raha kaob?


                                PS. Eraldi veel ''autopedede'' ja autohullude kaitseks. Võtke lahti mingi viimase 10 aasta statistika, palju on letaalseid õnnetusi, kus peamine tegur on ''autopede'' KW/hj üledoos. Kõik laialt levinud S'd, M'd ja muud keskmisest liisinguautost karmimad võimusenäitajad, lisame isegi kõik premiummaasturid, millel on keskmise liisinguautoga võrreldes KW korralikult üle normi, a la X, Q, ML ja rahvaporsche Cayenne. Kui palju neid juhtumeid on? Autopeded saavad üldiselt oma möödasäõitude ja asjadega hakkama...seda 2+2 on vaja eelkõige kõikvõimalike töökaubikute ja odavate peremahtuniversaalide omanikele, kellele tundub, et kuni rehv päris slikk ei ole pole mõtet raha raisata. Kahjuks paistavad siin negatiivselt silma ka paljud transpordifirmad oma veokitega, kas on juhid väga säästuvariant või sõidetakse sisuliselt slikiga talvistes oludes kuna otseselt ju ei pea eraldi talverehvi olema...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X