320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • JuriM
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See EKRE ja keskerakonna kampaaniastrateegia on ikka suht kenjaalne.

    1. tee või ütle midagi imelikku/ärritavat
    2. vaata, kuidas Twitteris inimesed jagavad ja ohivad "mida ma küll just vaatasin/kuulsin"
    3. vaata, kuidas inimesed jagavad Twitterist seda kõike edasi igasugu foorumitesse ja ohivad "mida ma küll just vaatasin/kuulsin"
    4. jõuad sentigi maksmata ja täiesti ilma pingutuseta meeletu reachini.

    Näiteks mingitest EKRE miitingutest ja lollidest avaldustest ei saa ma üldiselt teada peavooluajakirjandusest, vaid igasugu "EKRE on munn" FB-gruppidest ja Helenduselt ja JuriMilt. Et ses osas, noh, ju nõu.
    Ma isegi ju ei jaga mingit poliitvärki Twitteris nii palju? Ja Hele oli ka palju aktiivsem kui ta veel oma magistritööd kirjutas kui ta hetkel on

    Leave a comment:


  • boobek
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

    A kui Ratas teeb megasita tulemuse (isiklikult) ja teised ütlevad, et "õu, djüüd, me siin ei jää opositsiooni istuma, tee koalizion!".
    Võimalik. Aga siin tuleb veel jälgida kui hea tulemuse sm. Toom ja Ninja-Kõlvart teevad. Ja kas nad riigikogujaks tahavad.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Et kui, siis juba gängbäng?

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas boobek Vaata postitust

    Et Jürka laseb endale teist korda järjest ilma kummita taha susata? Selleks peab ikka eriline masohist või siis täielik idioot olema.
    A kui Ratas teeb megasita tulemuse (isiklikult) ja teised ütlevad, et "õu, djüüd, me siin ei jää opositsiooni istuma, tee koalizion!".

    Leave a comment:


  • Rudy
    replied
    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Tundub suht obvious, et REF-KESK valitsus tuleb
    Ref, E200, Sotsid

    Leave a comment:

Working...
X