320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas inimesed üldse enda keha ei tunne? Kuidas me veel kõik surnt pole?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Sain endale 18. maile vaktsiini. Rakverre...

      Kommentaar


        Kuidas inimestel siis täna vaktsiinide broneerimisega läks? Endal õnnestus pühapäevaks Tartus J&J aeg saada. Joppas, eriti teisi vaktsiine vist hetkel ei oleks tahtnud, sest põdenutele tehakse ainult üks süst, millest poleks kuskile lennates erilist kasu.

        Muidugi kogu see korraldus on ikka paras bardakk. Mõned inimesed tegid mitu sessiooni lahti ja ma olen juba neli linki vahendanud, millega inimesed mitukümmend tuhat kohta järjekorras ettepoole said. Lisaks broneerivad kuuldavasti ühest sessioonist terved perekonnad endale vaktsineerimisi

        Mõni kavalpea oleks hea äri saanud püsti panna vaktsineerimisjärjekorra linkidega.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Kuidas inimestel siis täna vaktsiinide broneerimisega läks? Endal õnnestus pühapäevaks Tartus J&J aeg saada. Joppas, eriti teisi vaktsiine vist hetkel ei oleks tahtnud, sest põdenutele tehakse ainult üks süst, millest poleks kuskile lennates erilist kasu.

          Muidugi kogu see korraldus on ikka paras bardakk. Mõned inimesed tegid mitu sessiooni lahti ja ma olen juba neli linki vahendanud, millega inimesed mitukümmend tuhat kohta järjekorras ettepoole said. Lisaks broneerivad kuuldavasti ühest sessioonist terved perekonnad endale vaktsineerimisi

          Mõni kavalpea oleks hea äri saanud püsti panna vaktsineerimisjärjekorra linkidega.
          See on jube...

          Mul viimased kuud hakkab sees keerama kui jälle mingi mowgli kuskil vabakal hakkab põhiseadust suruma ning nüüd on see faas, et hakkab sees samamoodi keerama kui keegi räägib Eestist kui IT-riigist. Me oleme täielik mõmmiaabits ju It kohapealt ega suuda tavalist veebilehtegi hallata.

          Kommentaar


            Kasutasin vanainimese eelist ja asusin broneerimise kallale reede öösel vastu laupäeva. Südaööl digilukku minnes oli ca 3000 matsi järjekorras ees täpselt sel ajal, kui mul sinna soov oli minna. Jobud! Igatahes ootust oli tunni jagu. Käisin vahepeal koeraga jalutamas, jõin alkovaba õlut ja tagusin pleissal PES-i. 5 mintsa enne sisse pääsemist tuli teade, et Tallinnas pole enam midagi alles. Kui veerand kahe ajal lõpuks digilugu avanes, oli valida saarte, Narva, Ida-Viru, Võru ja Valga vahel. Mingi hetk tekkisid ka Tartus Pfizeri ajad - aga nädala sees - ja Janssen nädalavahetusel. Need hästi ei istunud. Tiksusin ca kolmeni ja kohtasin aeg-ajalt ka mõnd üksikut Tallinna fantoomaega, kuhu regada ei saanud, ent ~15 mintsa pärast ilmutasid nad end taas. Igatahes siis lõin läpaka kaane kinni ja läksin magama. Hommikul 9 paiku ärgates sain ~10 mintsaga sisse ja bronnisin endale ja naisele süsteemi tekkinud Pfizeri uueks nädalavahetuseks Tartusse.

            Mis värk sellega on, et täna 50k järtsus passivad? Kas vanusevahemikus 16-29 on tõesti nii palju suurem valmidus vaktsineerida?
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Kui üksik mowgli sind endast välja viib, ega kannata nädalake oodata, siis on tõesti raske.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Eile u 10 paiku õhtul läksin niisama digilukku tsillima ja sain 4 minutiga sisse. täna 60k inimest järtsis, kek

                Kommentaar


                  Ma nägin juba unes, et ma saan homme Modernat. Kõige pingelisem on see, et mul on vaja Rakveres marukiirelt tegutseda, et jõuda telekasse mängu kommenteerima.

                  Kommentaar


                    Sain 24nda mai Pfizeri Tartus, kuna ma olin digiloos alates 18.31 passinud, siis ma kartsin, et äkki visatakse välja, seega võtsin kiiresti ära ok päeva.

                    Kommentaar


                      Tuleb välja, et ikka väga vedas, samal öösel kui 40+ lahti tehti olin umbes 40 minsa järjekorras, sain juba eelmiseks laupäevaks Tallinnase shoti (Qvalitas Valukojas ja Pfizer) niiet nüüd juba teise ootel juuni lõpus.

                      T

                      Kommentaar


                        Sain endale järgmiseks reedeks ka aja, tasus ootamist ja Ott Järvela kommentaare kuulata

                        Kommentaar


                          Aga tegelt küsiks siis veel, et mis AZ-st saab? Peale teiste dooside, kuigi tarnetega panevad nkn mäkra.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                            Aga tegelt küsiks siis veel, et mis AZ-st saab? Peale teiste dooside, kuigi tarnetega panevad nkn mäkra.
                            Tuleb loota, et penskaritel tulevad nõukaaja flashbackid ehk nad vaatavad, mis järjekord vaktsiinidele on: järelikult on defitsiitne kaup. See tähendab, et jube hea värk ja peab ise ka saama!

                            Kommentaar


                              AZ istub riiulitel ka neid ei süstita enam. Keegi ei taha neid lihtsalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                AZ istub riiulitel ka neid ei süstita enam. Keegi ei taha neid lihtsalt.
                                No aga ma sain esimese matsu märtsis AZ ja mis ma nüüd saan mingit uut ainet proovida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X