320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Heremi võiks vaktsineerimise projektijuhiks määrata. Tundub selline no bullshit vend.
    Jah, kiirelt paar inimest tribunali alla ja seina äärde - vaktsineerimine laes.

    Kommentaar


      Ilma tribunalita !
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
        Ilma tribunalita !
        Troika?

        Kommentaar


          18 aastastel kutsealustel Kes pole vaktsineeritud lastakse ajud vastu seinad?

          Kommentaar


            Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
            18 aastastel kutsealustel Kes pole vaktsineeritud lastakse ajud vastu seinad?
            Ei, miks kutsealusel. Neid on ju vaja.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Troika?
              Oota mida sa kahtled, et kas Herem ise ei olegi õiglane kohus või kuhu sa veel saatma hakkad neid antivaxxere?

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Ületunde teevad nagunii rohkem mehed ja teistel ametitel, meedikud-öed-hooldajad on suurem enamus naised. Lisaks see söna eesliinitöötajad.....no pekki neid ameteid pole vähe mille kadudes kukuks süsteem kiirelt kokku. Kes nemad siis on, tagaliin v. Köik haiglatöötajad on tublid muidugi, au ja kiitus neile.
                Kas ma saan sust õigesti aru, et õed ja arstid ei tee ületunde, sest nad pole mehed? Et rohkem ületunde teevad mehed mujal? Või mis su mõte oli? Mina ja plastic räägime sellest, et inimesed on sunnitud tegema ületunde asjasse, mida nad ei valinud (covid intensiiv) ja sina ütled, et probleemi pole, sest ületunde teevad mehed mujal?
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Kuulsin täna linnapealt, et laupäeval või pühapäeval plaanitakse vabakal suurt meeleavaldust ja see kogub juba kordades rohkem tuure kui kevadel toimunud maskivastaste üritused. On see real deal?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Kuulsin täna linnapealt, et laupäeval või pühapäeval plaanitakse vabakal suurt meeleavaldust ja see kogub juba kordades rohkem tuure kui kevadel toimunud maskivastaste üritused. On see real deal?
                    Vaata Varro FBd.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Kuulsin täna linnapealt, et laupäeval või pühapäeval plaanitakse vabakal suurt meeleavaldust ja see kogub juba kordades rohkem tuure kui kevadel toimunud maskivastaste üritused. On see real deal?
                      No hetkel kehtib see Ari bitt siin - Facebookis on 42k attendi aga kohale tuleb ikka üks Meelis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        No hetkel kehtib see Ari bitt siin - Facebookis on 42k attendi aga kohale tuleb ikka üks Meelis
                        Kurat ma kardan, et sinna tuleb mass kohale ma ei tea miks, aga maskivastasus ja seal oli tõesti eliitprotesterid kohal, aga hetkel sotsiaalmeedias ja vaatan, siis suvalised inimesed massides on hakanud ikka väga kõvasti ütlema, et ma veits kardan seekordset üritust küll ja sellega kaasnevat. Loodan, et inimesed on mõistlikud, aga siiski...

                        Meie riigis on ammu karjunud ühe korraliku meeleavalduse ja rahva tänavatele tulemise järgi, aga mitte sellisel hetkel ja sellise teemaga....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Kurat ma kardan, et sinna tuleb mass kohale ma ei tea miks, aga maskivastasus ja seal oli tõesti eliitprotesterid kohal, aga hetkel sotsiaalmeedias ja vaatan, siis suvalised inimesed massides on hakanud ikka väga kõvasti ütlema, et ma veits kardan seekordset üritust küll ja sellega kaasnevat. Loodan, et inimesed on mõistlikud, aga siiski...

                          Meie riigis on ammu karjunud ühe korraliku meeleavalduse ja rahva tänavatele tulemise järgi, aga mitte sellisel hetkel ja sellise teemaga....
                          Ma loodan ka, et mass kohale tuleb ja üksteist rist-nakatab.
                          Ja lisaks ootan huviga mida tähendab "võidelda" vabaduse eest. Kuidas see võitlus välja näeb? Keegi teeb Lutsariga üks-ühele või mida?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Ma loodan ka, et mass kohale tuleb ja üksteist rist-nakatab.
                            Ja lisaks ootan huviga mida tähendab "võidelda" vabaduse eest. Kuidas see võitlus välja näeb? Keegi teeb Lutsariga üks-ühele või mida?
                            No halba ma neile ei soovi - tegemist siiski pigem (väärinfo) ohvritega.
                            Palju neid kohale ilmub sõltub muidugi suuresti ka ilmast.

                            Kommentaar


                              Eestlased - muidu maailma esirinnas ateismis, aga jookseme kohale kui usumees kutsub.
                              Samas ka irooniline. Paljud kohaleminejad on need "mõtle oma peaga" ja "lambakari" vennad. Samas, on jumalasõna levitaja just Jumala karjane maapeal lambukeste juures. Go figure.
                              Aga jah. Ka politsei vist hoiatab vägivalla puhkemise eest.

                              Kommentaar


                                Ei tule sinna mingit rahvast kokku, ärge lootkegi. Niigi õhk pingest paks ja vastupidiselt siin kujunenud pildile ei ole suurem hulk mittevaksituid nö varrovooglaidlased ega tõnumaalased, vaid kahtlevad.

                                Aru ma ei saa, et kuidas meil on ainult natuke väiksem % vaksitud (+ poisu läbipõdenuid), kui naiteks Rootsis ja kõik sõidan suure hooga perse suunas. Ehk mõni asjaga kursis ole suuda seletada.
                                Suur on haiglas nakatuvate %?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X