320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Kas ma saan sust õigesti aru, et õed ja arstid ei tee ületunde, sest nad pole mehed? Et rohkem ületunde teevad mehed mujal? Või mis su mõte oli? Mina ja plastic räägime sellest, et inimesed on sunnitud tegema ületunde asjasse, mida nad ei valinud (covid intensiiv) ja sina ütled, et probleemi pole, sest ületunde teevad mehed mujal?
    Valesti saad aru. Möte oli, et nad pole ainukesed ületöötegijad ja kannatajad kes periooditi muid ülesandeid teeb ning vahel ongi life bitch

    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Valesti saad aru. Möte oli, et nad pole ainukesed ületöötegijad ja kannatajad kes periooditi muid ülesandeid teeb ning vahel ongi life bitch

      Siin tabelis on tõesti ehk faktiliselt väljatoodud graafik, aga ma usun, et ka futbolidipaul mõtleb, et tegelikuses on ju ka inimlik faktor, et kui kalur või ehitaja teeb ületunde, siis ta teeb seda ju ikka vabatahtlikult ja raha eesmärgil. Meditsiinitöötajate puhul me räägime ju hetkel väga palju sellest, et kas sa teed ületunde või keegi sureb ultimaatumist. Ehitaja läheb koju, sest ta ei viitsi rohkem, siis noh ei juhtu midagi ja teeb homme edasi. Meil meditsiinitöötajad lähevad koju, sest tööpäev on läbi, siis on tagajärjed katastroofilised hetkel...

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Siin tabelis on tõesti ehk faktiliselt väljatoodud graafik, aga ma usun, et ka futbolidipaul mõtleb, et tegelikuses on ju ka inimlik faktor, et kui kalur või ehitaja teeb ületunde, siis ta teeb seda ju ikka vabatahtlikult ja raha eesmärgil. Meditsiinitöötajate puhul me räägime ju hetkel väga palju sellest, et kas sa teed ületunde või keegi sureb ultimaatumist. Ehitaja läheb koju, sest ta ei viitsi rohkem, siis noh ei juhtu midagi ja teeb homme edasi. Meil meditsiinitöötajad lähevad koju, sest tööpäev on läbi, siis on tagajärjed katastroofilised hetkel...
        Põhimõtteliselt, aga meditsiinis ei tehta ületunde, et ma olen paar tundi kauem. Seal võetakse lisavahetus. Lisavahetus, sest ei ole kedagi, kes muidu kataks.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Nii on nõme mõelda, aga hea on, et Lätil meie kõrval on halvem. Eks meid ootab varsti sama saatus ees ja... siis läheb see protsess meil ehk natukenegi väiksema vastuseisuga kui ilma Läti võrdluseta läheks.

          15. detsembriks neil mingi sundvaktsineerimine vist ka erasektoris? et kui kliendiga või kolleegiga kokkupuude on, siis kohustus vaktsineerida selleks ajaks. Õige kah kui nii.

          Me siin peame valimisi ja laulame ennast vabakal vabaks, olles lätist 1 kuu maas. Ema ja padrunite palve koht imo.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Nii on nõme mõelda, aga hea on, et Lätil meie kõrval on halvem. Eks meid ootab varsti sama saatus ees ja... siis läheb see protsess meil ehk natukenegi väiksema vastuseisuga kui ilma Läti võrdluseta läheks.

            15. detsembriks neil mingi sundvaktsineerimine vist ka erasektoris? et kui kliendiga või kolleegiga kokkupuude on, siis kohustus vaktsineerida selleks ajaks. Õige kah kui nii.

            Me siin peame valimisi ja laulame ennast vabakal vabaks, olles lätist 1 kuu maas. Ema ja padrunite palve koht imo.
            Erasektori sundvaktsieerimine meil tekitab ka küsimusi. Minumeelest hetkel oleks olnud ideaalne koht valitsusel Anneli Otti sundida tagasiastuma kui ei soovi vaktsiini teha ja saata esimene korralik signaal ühiskonnale. Selleasemel Kaja Kallas ütleb otse välja, et ta saab oma tööd jätkata ja leiame viisi, kuidas seda teha parimal võimalikul viisil. Umbes selline, et kes ei taha, siis ei taha ja küll siis mingi muu lahenduse leiame. Ma ei kujuta ette, et kuidas me hetkel sellise suhtumise pealt tipust jõuame üldise sundvaktsineerimiseni mingites sektorites.

            Kommentaar


              Ott on üsna hästi ette spinnitud. Kiige üle pole mōned päevad keegi jauranud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ott on üsna hästi ette spinnitud. Kiige üle pole mōned päevad keegi jauranud.
                Eks poliitmängud käivad ikka, et üks võtab teise pealt tule. Kas tahtlikult või juhuste kokkusattumusena. Lihtsalt see Kaja Kallase ja valitsuse üldine seisukoht, et saab tööd jätkata ja vaadatakse kuidas seda teha võimalikult mugavalt nagu ajab lihtinimesena väga närvi. Ühtepidi piirangutega ja üritatakse näidata, et antivaktsineerimine on halb ja koormused just tänu sellele aina suurenevad jne ning siis järgmisel hetkel nagu antakse sellele roheline tuli ja signaal ühiskonnale, et noh saab ka muudmoodi.

                Hetkel oleks olnud ideaalne koht inimlikust seiskohast minister lahkuma sundida ja saata signaal ühiskonnale, et vaktsineerima peab ja ilma selleta on väga raske ja mingites kohtades ka võimatu. Mul lihtsalt endal väga lähedane sugulane, kellega muidu ei suhtle, aga eile rääkisime pikalt ning, kes töötab ühe Eesti üldhaigla administratiivis ning mis seis tegelikult on ja kuidas see on reaalselt tiksuv pomm. Kui elu lukku keeratakse valitsuse suutmatusest, siis nagu kannatavad ju väga paljude inimeste sissetulekud (teenindussektor jne) ning ka minul on väga suur osa sissetulekutest sellega seotud ning kui vaatad, kuidas valitsus tegutseb, siis tekib küll peaga vastu seina jooksmise tunne.

                Edit: Mul on tunne, et kui valitsus ja hetkel selliselt suhtub, siis see vaktsineerimine väga hullult ei suurene ning mu väga negatiivne ennustus on, et detsembris toimub full lockdown kõigile sõltumata, kas oled vaktsineeritud või mitte.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ott on üsna hästi ette spinnitud. Kiige üle pole mōned päevad keegi jauranud.
                  Aga Oti suurim probleem on ju tema ebapädevus, kui vaktsiini puudus?

                  Aga erinevalt Nasfalist, ma ei näe, et see ei juhtuks! Detsember on cancelled!
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ott on üsna hästi ette spinnitud. Kiige üle pole mōned päevad keegi jauranud.
                    kui te teate, et see spinn on, siis miks meedia sellega kaasa läheb ja muu ära unustab?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      kui te teate, et see spinn on, siis miks meedia sellega kaasa läheb ja muu ära unustab?
                      Ma ei tea Ma kasutan foorumit enamjaolt niisama undamiseks. Ajalehte kirjutad seda, mida nagu kindlalt tead.

                      Kommentaar


                        kui nüüd uuesti vaktsiinidest rääkida jälle, siis mis seis nende kevadel vaktsineeritutega tegelikult on? meil levib viirus koolides ja õpetajad said valdavalt Astra Zeneca vaktsiini, millest nüüd on pool aastat möödas. Lätis vist said kõik ainult Astra Zenecat? venelaste Sputnik olla ka selle pealt maha viksitud. kui ma õigesti aru saan, siis uued vaktsineerimistalgud on korraldatud rõhuga just tõhustusdoosidele ja mitte ainult riskigruppide vaktsineerimisele. või saan ma millestki valesti aru? koolidest kuuleb kõlakaid, et nakatunuid on rohkem, kui haridusminister tahab tunnistada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Aga Oti suurim probleem on ju tema ebapädevus, kui vaktsiini puudus?

                          Aga erinevalt Nasfalist, ma ei näe, et see ei juhtuks! Detsember on cancelled!
                          + mustmiljon ja kopikad

                          Ott läks nüüd üldse puhkusele (18.-31.10).

                          Kommentaar


                            Te nagu unustate siin selle ära, et KE tuumikvalija on ka vaktsiinivastane ja KE-l on vajadus oma tuumikvalijat hoida. Nagu varasemalt ka siin mõtisklesin, siis nende strateegia on olnud RE-ga valitsuses lausa imeline. "Heade poolel" olev inimene vaatab, et Tanel Kiik siin vist ka ikka kutsub ülesse vaktsineerima, Ratas ka.

                            Reaalsuses tehakse aga juurde selliseid käike nagu Ratas, kes ühte vaktsiini järsku ei taha, või hoitakse Otti nagu pilpa peal kui viimane ennast ei vaktsineeri. Miks? Sest see on sõnum nende valijale. Ott võib lahkuda kui asi tõepoolest väga pekki läheb ja RE mingi räige ultimaatumi teeb. Aga seniks kuni RE seda ei tee, ongi kellad. Miks RE seda ei tee? Sest neil ilmselt ei ole jõuõlga. Ja samal ajal KE ei saa endale lubada, et nad sellise lossi sisse võtavad nagu Otti lahkumine või Kiige king, sest nemad on ainsana kogu kriisi olnud valitsuse liikmed ja see oleks süü enda peale võtmine.

                            Kommentaar


                              Mario Kadastik võtab asjad pulkadeks laiali ja annab mõista kui v****s me oleme. Lisaks kordab üle vaktsiinide põhimõtte. Soovitan lugeda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Mario Kadastik võtab asjad pulkadeks laiali ja annab mõista kui v****s me oleme. Lisaks kordab üle vaktsiinide põhimõtte. Soovitan lugeda.

                                https://www.facebook.com/photo?fbid=...50207436021543
                                Hea lugemine, tänud jagamast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X