320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loodetavasti need protestijad kõik seal vabakal siis covidisse haigestudes vajaduse korral endale abi ei kutsu ning raskeloomulise puhul kõngevad sellesse hiinaviirusesse nagu kangelased - vaba ja iseseisvana

    Kommentaar


      Vaadates seda massi kes seal kohal on, siis paari nädala pärast on haiglates olukord täiesti vittus. spasibo okromnoje


      E: ainult minul kadus postimehe pilt ära? läks vist nüpeldamiseks

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Kui ma meediamajade või väljaannete osas olevat arvamust sulle üle kannaks, siis usu mind, me ei räägiks omavahel.

        Aga siiski on see jätkuvalt muretsema panev, et ka sina ei saa jätkuvalt ka täna aru, milles näiteks konkreetselt minu jaoks oli asja tuum.

        Nagu ma korduvalt olen juba öelnud, teil ajakirjanikena ja meediaväljaannetel laiemal lasub ka teatav vastustus, mida nüüd pehmendada mingi "ah ei tasu mõju ülehinnata" on päris nõme. Minu jaoks on selge, et viimased päevad on toimunud päris ja reaalselt "koordineeritud" andmine vaktsineerimise suunal nii avaliku sektori kui ka "neljanda võimu" tegevuste läbi. Seda kõik ära tappa selliste pealkirjadega, millest jääb ristivastupidine mulje on ülinõme.

        Ma võin sulle homme tuua paar päris tarka praktiseerivat arsti, kes aga noh, natukene uhhuud teatud kontekstis. Arvadki, et on ok neile tuginedes panna "arstide ja teadlaste ühispöördumine: "Me ei soovita ennast vaktsineerida". Seda tänase päeva konteksti arvestades? Aga seda su kolleegid vastutustundetult ja läbimõtlematult tegid.

        Ka meediamajas sees võiks olla mingis osas teatav "ühtsus" ja "seljad koos", mitte pugeda "sõnavabaduse" taha ja toota selle egiidi all absoluutset sitta igas ilmakaares.

        p.s. ma 1 korra põgusalt mainisin oma "vihakõnedes", et ehk ei peaks selliseid artikleid ülesse panema. Sisuline mõte oli aga siiski see, et ehk ei peaks päris sellise pealkirjaga neid artikleid panema
        Ehk ma saan aru, et longevity is a virtue, aga pean tunnistama, et ma väga ei jõua sinuga sellel meedia jaurul vaielda. Selles osas annan sulle virtuaalse Tiplomi, su võit.

        Aga siinkohal tunnistan, et loobumiskaotuse põhjuseks on see, et antud vaidlused, et mida kajastada, kuidas kajastada ja kõik muu säärane on ajakirjandusmajades sellistel hetkedel igapäev. Täpselt see, et kas kajastada näiteks miitinguid? Lihtne valik on see, et ei, aga siis täpselt sama, mis Larakas ütles. Samamoodi leiavad siis tihti kaaskolleegid, et väga oluline asi on tegemata jne. See on omamoodi toimetuste suur tugevus, et asju nähakse tihtilugu erinevas vormis. Näiteks mul on endal alluvate seas täiesti seinast seina maailmavaatelised inimesed - alates Virginia Woolfi endisest administ kuni full-on EKRE inimeseni välja. Noh, ikka selleks, et oleks võimalik hoida pilk avar ja blääblääblää.

        Antud juhtum on full on debiilsus, aga see tuleb tihti ka sellest, et ajakirjanikele on siiski vabadusi mingitel teemavalikutel, kuna muidu tekkiks küsimus, et kas peaks kooskõlastama ka muud probleemkohad alates metsapoliitika kajastamisest kuni seisukohtadeni Aivar Pohlaku osas. Üldiselt on seisukoht, et kuni asi vastab ajakirjanduseetikale, siis võib kajastuses olla erinevaid nägemusi. Ma olen näiteks saatnud tõrvikumarsile täiesti ilmselge liberasti ja raju konservatiivi. Sest miks ka mitte? Ise olen end näiteks taandanud ühe teema arutelust, kuni esikale jõudnud härrasmees oli mu lapse ema eksabikaasa ja nõnda ei pidanud ma heaks tooniks enda arvamust teemast jagada. Ehk ma ei läinud seda süvendama ega ka blokeerima, kuigi ilmselgelt oli mu lapse ema antud teemast väga häiritud.

        Ehk sa annad ajakirjanikele vabaduse ja kohati see tulistab endale jalga. Mõni ajakirjanik keerab totaalse ämbri kokku, olen ka ise karjääri ajal ikka täiesti piinlike prohmakatega hakkama saanud. Inimene teeb enda järeldused, kui tuleb edasi jamasid, siis temaga räägitakse ja kui ikka on asi täiesti lappes, siis, noh, tuleb hakata uut töötajat otsima. Aga ennetavalt käsulaudu, et mida teha, kuidas teha jne pole väga võimalik ja isegi ilmselt hea.

        See ongi avaliku sektori ja meediamaja vahe. Avalik sektor tegeleb praegu otseselt riikliku kriisiga, kus peaks olema selge kriisijuhtimine, eesmärgid, sõnumid. Selle asemel ütleb üks mingi hetk teist, kolmas neljandat. Valimiste eel on jutt üks, pärast täiesti teine. Päevapoliitika lendab kriisilahendusse sisse ja üleüldse on mingi arusaamatu mürgel.

        Eks mingite inimeste ideaalmaailmas on meediamajas paigas ka see, et kuidas mingeid poliitarenguid "õigesti" kajastada ja kõike muud sellist, aga ma väga ei näe, kuidas see ühiskonnale kasuks oleks.

        Aga, jah, tulumaksuvaba miinimum on intellektuaalselt huvitav teema, aga kogu see koroonakamm hakkab juba pehmelt öeldes vaimset tervist mõjutama ja tõsiselt, ei viitsi. Võin sulle Tiplomi välja ka printida, kui soovid.

        Kommentaar


          Ehk lihtne mõtteharjutus.

          Meediamaja teeb suure juhendi, et kuidas käsitleda koroonakriisi. Kõik punktid, et kellele sõna anda, kellele mitte jne.

          Ja siis see lekib kuhugi.

          Mis siis saab?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ehk lihtne mõtteharjutus.

            Meediamaja teeb suure juhendi, et kuidas käsitleda koroonakriisi. Kõik punktid, et kellele sõna anda, kellele mitte jne.

            Ja siis see lekib kuhugi.

            Mis siis saab?
            Taserit igatahes rohkem kasutama ei hakata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ehk ma saan aru, et longevity is a virtue, aga pean tunnistama, et ma väga ei jõua sinuga sellel meedia jaurul vaielda. Selles osas annan sulle virtuaalse Tiplomi, su võit.
              LaRaBla on su varikas, et sa pead siis diskussiooni nii väga sekkuma? Sa ei pea võtma tegelikult ka seda rasket koormat endale kanda. Ma ei saa aru, miks sa seda teed ja miks on vaja mingeid "tiplomeid" jagada ja ülbitseda? Mina ventileerisin ennast siin, leidsin paar mõttekaaslast. Sa ei ole nii isa siiski ja kõik ei ole sulle suunatud.


              Ja ps, ülisitaks hästi spinnid. Nüüd on järsku teema selles, kas kajastada mingit miitingut ja väga toredalt paned sõnad teistele suhu ka. Julm vana ikka.

              Ütle lihtsalt, et oli sitt juhtum jah ja teema maas absull kõigi jaoks, keda vähegi sinu arvamus kottis. Vaja on aga 3x minu suunas pöörduda ja viidata, et aga ega meil ka siin arvamusi erinevaid ja näiteks mu lellepoeg üleüldse selline ja plastic on üleüldse valus tropp ja võtku Tiplom!

              Kommentaar


                "Korraldajad näitasid videoklippi ka Jüri Ratasest, kus Ratas ütles "Esimeses stuudios", et vaktsineerimata inimestele ei peaks keelama tööle minekut."
                Ratas ja Helme on asja taga üldsegi? See on suht huvitav, et Ratast positiivselt spinnitakse seal, see ilma eest küll vaevalt tehtud.

                Kommentaar


                  Mönuga ei saagi ju vaielda, ta on kommunikatsiooni öppind!
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas käbi Vaata postitust
                    "Korraldajad näitasid videoklippi ka Jüri Ratasest, kus Ratas ütles "Esimeses stuudios", et vaktsineerimata inimestele ei peaks keelama tööle minekut."
                    Ratas ja Helme on asja taga üldsegi? See on suht huvitav, et Ratast positiivselt spinnitakse seal, see ilma eest küll vaevalt tehtud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Mönuga ei saagi ju vaielda, ta on kommunikatsiooni öppind!
                      Mhm... tähendab kaala ma ei viitsi sinuga vaielda, aga ma ütlen ühe lause ka veel ära ära, et sinu sellest avaldusest, et kõik on kadunud ja kaotatud praegu sellise avalduse tõttu. Aga võta endale Tiplom!

                      Kommentaar


                        See naine kardab süsti v

                        https://www.delfi.ee/artikkel/949426...qqT9HLZEB08TD_

                        Kommentaar


                          Silikoon pidavat lagunema vaktsiiniga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            Kui sa tähelepanelikult vaatad, siis see "naine" on tegelikult.......Trump. Tal on mask ees lhtsalt
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Ivanka? Krt ole, kes sa oled aga nahhui neid lihttöölisi kohvikutes vaja nssida on??? https://arileht.delfi.ee/artikkel/94...d-teenindajaid

                              Kommentaar


                                Vanalinna puhvetid peaks ka täna valmis olema selle emotsionaalselt ülesköetud rahvamassi tõrjumiseks, kahtlustan et homme on sotsiaalmeedia täis mobiiliga filmitud lõputut mölinat ja vaidlust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X