Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

Plastic westonsil meenutab mulle veidi naissõbra sõbrannat, kes saadab talle pidevalt mingeid meeletuid voice'e, need kestavad mingi 20 minutit ja point seal on umbes selline, et "ma olen vist paks", aga selle ees, ümber, peal ja all on emotsionaalselt ülesköetud jauru.
    Kui te siin foorumis jaurate niimoodi, siis küll te saadate neid voice päriselus ka. See pole ju mingi saladus, et te IRL mingid lähedased tuttavad vms olete ja foorumis vb ei näita välja seda.

Comment

Teen ennustuse. Praegu EKRE jne promob ravina ivermektiini. Varsti peaks lõppema uute ravimite testid. Kui need välja tulevad, siis tuleb raudselt jutt neilt, et need ei tööta, sisaldavad kiipe jms.

Comment

Pealkiri on muidugi full retakas. Järgmisena tulevad samamoodi õpetajad, sest kogu riigi peale leitakse ikka paarkümmend, kes on nõus allkirja andma.

Plastic westonsil meenutab mulle veidi naissõbra sõbrannat, kes saadab talle pidevalt mingeid meeletuid voice'e, need kestavad mingi 20 minutit ja point seal on umbes selline, et "ma olen vist paks", aga selle ees, ümber, peal ja all on emotsionaalselt ülesköetud jauru.
        See on tore kuidas ma sulle koguaeg ette jään muidu. Ma ei tea, mis punkte sa sellega loodad koguda siin. A4 teemaväline tekst lambinäidete ja viidetega mulle, “kuidas sa tegelikult ei viitsi jaurata” (ära siis jaura vms?) ja oma eksnaistele ja ma ei tea millele. tore, et ma sulle nii hinge pugenud, vist? Üheski postituses minule viitamata ei saa jätta…

Sa meenutad mulle seda venda, kes räägib avalikult koguaeg, kuidas ta on ilge kepivend, aga tegelikult on pede. Imelik nagu igas postituses minule keskenduda, samal ajal “tegelt mul plasticust pohh” ette ja taha tatistades. Veidi creepy

Comment

Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Kui te siin foorumis jaurate niimoodi, siis küll te saadate neid voice päriselus ka. See pole ju mingi saladus, et te IRL mingid lähedased tuttavad vms olete ja foorumis vb ei näita välja seda.
          Ei ole mingid lähedased tuttavad. Olen paar x westonsile kutsunud, aga ta ei tule!

Comment

Aga ma täna siiski jaurata enam ei viitsi, olen sellise “kord nädalas” graafikut üritanud tekitada!

Comment

Kõigil närvid läbi siin? Papa Darwini elutöö canceldamisel on tagajärjed, aga kõikidele tarkadele kipub see ikka ja jälle suure üllatusena tulema...

Comment

Sealt tuleb kindlasti täiesti Fire content.

Comment

Aga ma täpsustaks siin ühe asja, et Mõnu pole kunagi kommunikatsiooni õppinud
                  Ajakirjandus ja kommunikatsioon, ei?
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Comment

Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Kõigil närvid läbi siin? Papa Darwini elutöö canceldamisel on tagajärjed, aga kõikidele tarkadele kipub see ikka ja jälle suure üllatusena tulema...
                    Tuleb nii sellele ajakirjanikule, kes parasjagu Tönis Mägi ja tema paremaid laule tühistab, kui ka köige vöugimale canceldajale maailmas varsti üllatusena see, et tuleviku vöugid nad näiteks praegu tehtu-öeldu pärast maatasa kotivad, sest kes krt teab mis aastal 2030 pop on. What goes around comes around

Comment

2030 on planeet üleni tules ju, siis suht savi, kes on õige wõuk ja mitu liitrit sajale su jõuvanker tarbib
                      Aga hetkel on asi küll täiesti lappama minemas igas mõttes. Kas aitaks äkki mingi üleriigiline sotsiaalkampaania, kus mõni poolt mittevaliv autoriteetne isik paneks südamele, et enne kui kedagi lintshima või ühiskonnast välja heitma hakkad - loe mõttes 50neni ja siis vaata minut aega loomalaste pilte ja kui siis ka ikka veel viha keeb, no hea küll siis sõima oma sõimamine ära.

Comment

Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Tuleb nii sellele ajakirjanikule, kes parasjagu Tönis Mägi ja tema paremaid laule tühistab, kui ka köige vöugimale canceldajale maailmas varsti üllatusena see, et tuleviku vöugid nad näiteks praegu tehtu-öeldu pärast maatasa kotivad, sest kes krt teab mis aastal 2030 pop on. What goes around comes around
                        Kas lugesid rohkem kui pealkirja?

Comment

Algselt postitas szandor Vaata postitust
                          Ma loodan (ja usun), et siit tuleb see Gruusia restorani keiss vol 2
                          https://arileht.delfi.ee/artikkel/94...jatkuvalt-raha

Winning

Teistes uudistes, https://tv.delfi.ee/artikkel/9494429...eria-ohutamise
                          Ma ei hakka siin välja kirjutama, mis sõnad ma enda peas ritta panin kui seda pealkirja nägin. Vahva vana ikka.

Purpose built vaktsiin on liiga toores ja katsetamine alles kestab, seega see ei sobi antivaxxerile. Aga mingi koera ussirohi, mis ei ole inimestele mõeldud, mille kõrvaltoimetest pole halli aimuga ja kõige tähtsam mille tõhusus pole tõestatud, see sobib. Ajupurustav värk ikka.

Teate, ma nii tahaks, et Helme saaks esmaspäevast valitsusjuhiks ja hakkaks seda kriisi ise lahendama. Midagi hullemaks ikka enam minna ei saa. Aga see tüüp kuseb ennast kohe täis nii hullult, et terve riik näeb ja tunneb seda.

Comment

Algselt postitas käbi Vaata postitust
                            Kas lugesid rohkem kui pealkirja?
                            Vahva loogika. Et pealkirjaks vöib üksköik mida panna ja pilte sinna juurde, loeb see mis köige viimane lause köige väiksemas kirjas maksumüüri taga on?

Pealkiri: Kas on aeg välja öelda, et käbi on loll? Suur pilt seal juures: Käbi on loll. Veits bla-bla-bla ja kui maksumüür algab on lisatud lause, et see jääb igaühe enda otsustada, kas käbi on loll vöi mitte.

Comment

Olen nõus, et halb pealkiri.
                              Edit. Arvamus ise aus

Comment

Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Aga mingi koera ussirohi, mis ei ole inimestele mõeldud, mille kõrvaltoimetest pole halli aimuga.
                                Päris sitta ei tasu ajada. Ivermektiini kasutavad sajad miljonid maailmas juba aastaid, selle kasutus inimesel sai nobeli preemia 2015. Sönakasutus nagu "koera ussirohi" vöi "hobuserohi" on puhas laim, seda vöiks siis üksköik mis ravimi kohta öelda mida kasutatakse nii inimesel kui loomadel

Comment

Working...
                                X