320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Kõige tähstam, kas Ivo Linna on turvaliselt mandril?

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      ma täitsa saan aru, et maaletoojate ja püsivate lepingute puhul üleöö need hinnad ei muutu. täpselt ei tea küll seda poolt, aga väga ei huvita ka tegelikult.

      mina rääkisin sulle, mis hinnaga nende lepingute väliselt tooted liiguvad. sa võid arvata, et valetan või oma kogemusest tulenevalt tead rohkem, aga ole hea, proovi siis ostujuhina täna uut tootegruppi (nb! pandeemia "segmendis")- nt maski olemasolevale lepingule täiendavat mahtu juurde saada. N95 soovitavalt. varasema hinnaga. 25k pcs order on minu poolt olemas kohe. suuremate koguste üle võime diskuteerida privas.

      võisin muidugi su jutust valesti aru saada, sest ma nüüd ei saanud tõesti aru, kas sa nüüd kinnitasid mu juttu või väitlesid vastu.
      Vaevalt keegi arvab, et sa valetad ja kindlasti pole minu kogemused/teadmised väärtuslikumad, kui sinu omad.

      Olen ka üsna kindel, et need kes polnud lepingulistes suhetes ja alles veebruaris/märtsis ärkasid, siis neilt kooritaksegi seitse nahka.
      Allium UPI'l alles oli augustis/septembris sortimendikoosolek, kus kõikide tarnijatega hinnad paika pandi ning nende vastu vaevalt keegi julgeb minna ja kõrgemat hinda küsida.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        ja täna on tarnega kõik korras nagu norras antiseptikute puhul?
        Korras, kuna jagame teatud toormaterjale antiseptikutega, siis just eile tõstsime viimast tellimust veel topelt, sest sellist hullumaja mis nüüd USAs hakkab nädala-kahe pärast toimuma ei näinud ka mina ette.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Vaevalt keegi arvab, et sa valetad ja kindlasti pole minu kogemused/teadmised väärtuslikumad, kui sinu omad.

          Olen ka üsna kindel, et need kes polnud lepingulistes suhetes ja alles veebruaris/märtsis ärkasid, siis neilt kooritaksegi seitse nahka.
          Allium UPI'l alles oli augustis/septembris sortimendikoosolek, kus kõikide tarnijatega hinnad paika pandi ning nende vastu vaevalt keegi julgeb minna ja kõrgemat hinda küsida.
          eks mu jutt oli suunatud eelkõige selles kontekstis, et meil täna on ju selgelt turutõrked ning maskide osas tean faktiliselt, antiseptikute osas kuulu põhjal. Need nn spekulandid, lahendavad praegu teatud osas siiski kättesaadavusega seotud probleeme ning nende sisendhind on teistsugune. Neid selle eest tampida ei ole mõtet, eks igaüks võitleb oma koha eest päikese all ning see 10 EURine 3M N95 maski hind ei ole kindlasti sama sisendhinna pealt mis a la Bauhof 2019. a detsembris sai.

          Ja sellest 3M N95 maskist sai ju kogu diskussioon hetkel alguse. Et sellest lähtuvalt ka minu poolne infoedastus tuli.

          Nende samade maskide puudujääk on täna ka tervishoiuasutustes näiteks ja räige võitlus käib. Need tavalised nn kirurgilised maskid, mida apotheka müüs detsembris 4,90 EUR 50 tk, on täna reaalselt ühe Poola ühe suure vahendaja/tootja käest läinud välja 40 senti tükk! ja ostetakse. Praegu üritatakse neid probleeme lahendada juba EU tasandil ühishangetega jm-ga.

          Kommentaar


            #80
            Saab näha, kuidas Venemaal olema hakkab. Hetkel on idapiiri taga selles osas kuidagi vaikne. Mängitakse putini-kaarti ja ülejäänu on chill. Kui Venemaal peaks viirus lappama minema, läheb seal keeruliseks, arvestades eelkõige nende kehva tervishoiusüsteemi taset ning suurt hulka riskigrupis olevaid isikuid.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              eks mu jutt oli suunatud eelkõige selles kontekstis, et meil täna on ju selgelt turutõrked ning maskide osas tean faktiliselt, antiseptikute osas kuulu põhjal. Need nn spekulandid, lahendavad praegu teatud osas siiski kättesaadavusega seotud probleeme ning nende sisendhind on teistsugune. Neid selle eest tampida ei ole mõtet, eks igaüks võitleb oma koha eest päikese all ning see 10 EURine 3M N95 maski hind ei ole kindlasti sama sisendhinna pealt mis a la Bauhof 2019. a detsembris sai.

              Ja sellest 3M N95 maskist sai ju kogu diskussioon hetkel alguse. Et sellest lähtuvalt ka minu poolne infoedastus tuli.

              Nende samade maskide puudujääk on täna ka tervishoiuasutustes näiteks ja räige võitlus käib. Need tavalised nn kirurgilised maskid, mida apotheka müüs detsembris 4,90 EUR 50 tk, on täna reaalselt ühe Poola ühe suure vahendaja/tootja käest läinud välja 40 senti tükk! ja ostetakse. Praegu üritatakse neid probleeme lahendada juba EU tasandil ühishangetega jm-ga.
              Võimalik aga spekulandid ka vähemalt osaliselt vastutavad, sest mingid läksid ja ostsid need väidetavalt ise jaemüügist, mitte tootjatelt ja selline käitumine pole OK. See muidugi minu poolt nüüd selline "naised saunas rääkisid" või "kes teab see teab" stiilis jutt.

              Kommentaar


                #82
                COVID-19 Is Now Officially A Pandemic, WHO Says

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Võimalik aga spekulandid ka vähemalt osaliselt vastutavad, sest mingid läksid ja ostsid need väidetavalt ise jaemüügist, mitte tootjatelt ja selline käitumine pole OK. See muidugi minu poolt nüüd selline "naised saunas rääkisid" või "kes teab see teab" stiilis jutt.
                  jeap see perses. Lugesin ennist Taiwani 124 punktilist kava pandeemia osas, mis sai paika pandud enne SARS-i. Seal oli selgelt välja toodud, et mingi veebruaris juba riiklikul tasandil sekkuti nüüd ja sellisel kujul liigkasuvõtmine kriminaliseeriti (vanglakaristus). Meil küll "turumajandus", aga konkreetsetel juhtudel võiks nagu olla "sõjaseisukorra" reeglid.

                  Ja vaadakem Taiwani - 48 haigestunut super tegutsemine nende poolt igastahes.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    Saab näha, kuidas Venemaal olema hakkab. Hetkel on idapiiri taga selles osas kuidagi vaikne. Mängitakse putini-kaarti ja ülejäänu on chill. Kui Venemaal peaks viirus lappama minema, läheb seal keeruliseks, arvestades eelkõige nende kehva tervishoiusüsteemi taset ning suurt hulka riskigrupis olevaid isikuid.
                    Venemaa kohta käivad sahinad, et COVID-19 on ka sinna jõudnud ja Moskvas keelati juba kogunemised, piiriks kuni 5000 inimest.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      jeap see perses. Lugesin ennist Taiwani 124 punktilist kava pandeemia osas, mis sai paika pandud enne SARS-i. Seal oli selgelt välja toodud, et mingi veebruaris juba riiklikul tasandil sekkuti nüüd ja sellisel kujul liigkasuvõtmine kriminaliseeriti (vanglakaristus). Meil küll "turumajandus", aga konkreetsetel juhtudel võiks nagu olla "sõjaseisukorra" reeglid.

                      Ja vaadakem Taiwani - 48 haigestunut super tegutsemine nende poolt igastahes.
                      Jep, USAs ka turumajandus aga ikka selline turumanipulatsioon keelatud. Loodetavasti sellest ka Eestis miskit õpitakse.
                      Ma lausa huviga jälgin, mis nüüd USAs ja Venemaal hakkab toimuma, sest need kaks riiki pole selleks kohe kindlasti valmis.

                      Isiklikult mulle meeldib, kuidas Kanadas asjale lähenetakse: meedias räägivad ainult meedikud/spetsialistid ja poliitikud sellel teemal sõna ei võta, sest see pole nende pädevuses lihtsalt... mitte nagu meil Mart "Hanerasv" Helme & Co.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Jep, USAs ka turumajandus aga ikka selline turumanipulatsioon keelatud. Loodetavasti sellest ka Eestis miskit õpitakse.
                        Ma lausa huviga jälgin, mis nüüd USAs ja Venemaal hakkab toimuma, sest need kaks riiki pole selleks kohe kindlasti valmis.

                        Isiklikult mulle meeldib, kuidas Kanadas asjale lähenetakse: meedias räägivad ainult meedikud/spetsialistid ja poliitikud sellel teemal sõna ei võta, sest see pole nende pädevuses lihtsalt... mitte nagu meil Mart "Hanerasv" Helme & Co.
                        Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud


                        Ma sain ka täna teada, et tegu on normaalse turumajandusega ja kui mina ei pea seda normaalseks, siis on viga minus.

                        Kommentaar


                          #87
                          Rahu sõbrad, ravi on ammu olemas

                          A local cleric from the Iranian city of Qom has suggested a novel cure for the new coronavirus - the pre-bedtime rectal administration of violet leaf oil.

                          Users on Twitter describe how the Ayatollah Tabrizian has publicly denounced Western medicine as "un-Islamic".

                          In a post to over 120,000 followers on the social messaging service Telegram, Tabrizian, a purveyor of traditional Islam medicine, listed several alternative techniques for fighting the spread of the contagious disease, known as Covid-19.

                          According to an Iranian news site, which obtained a screenshot of the message, Tabrizian recommends consuming copious amounts of brown sugar, burning wild rue, as well as inhaling snuff.

                          His eighth tip is the most striking: "Before bedtime, drench some cotton in violet oil and apply onto your anus"

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            https://kasulik.delfi.ee/news/uudise...le?id=89195731

                            Ma sain ka täna teada, et tegu on normaalse turumajandusega ja kui mina ei pea seda normaalseks, siis on viga minus.
                            Jutt "eksitusest" on ka muidugi humoorikas, sest selline ongi juba aastaid olnud Tamro ja Magnumi (Allium UPI) käitumismuster.

                            Apteegid saavad väga selged juhised hinna kujundamiseks, sest vähemalt hetkel veel on tegemist ühe perse kahe kannikaga. Küüniline ja ebaeetiline käitumine aga see ei tohiks enam ammu kellegile üllatus olla.

                            Kommentaar


                              #89
                              kauaks sellest 100ml pudelist muidu jätkub?

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                kauaks sellest 100ml pudelist muidu jätkub?
                                See on väga individuaalne, mõnel kestab 1 kuu, samas teisel kuni 6 kuud.
                                Tarbijad kipuvad pigem kasutama rohkem, kui tootja poolt määratud optimaalne kogus.
                                Meeles peab pidama, et see ei asenda igapäevast kätepesu vaid on mõeldud n-ö häda juhtudeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X