320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma ei tea ausalt öeldes ühtegi viimase 10 aasta võidulaulu esitajat, kes oleks mingisugusegi tuule tiibadesse saanud. Võibolla Rybak ja Lena, aga ülejäänud?
    Kes ütles, et Eurovisioonilt saab tuule tiibadesse ainult võitja?

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      Kes ütles, et Eurovisioonilt saab tuule tiibadesse ainult võitja?
      Nimeta siis mõni mitte võitnud artist, kes nüüdseks world-famous on.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Nimeta siis mõni mitte võitnud artist, kes nüüdseks world-famous on.
        Lordi sai omal ajal MTV-s kõvasti feimi. Abba kind of story line on muidugi haruldane. Aga selleks peab ka artisti kõva olema ning õnne on vaja.

        Getter Jaanil on kõik vajalik esinejana olemas, et välismaal läbi lüüa. Tutvused juurde ja ongi korras.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Nimeta siis mõni mitte võitnud artist, kes nüüdseks world-famous on.
          dj bobo
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Devil Vaata postitust
            Getter Jaanil on kõik vajalik esinejana olemas, et välismaal läbi lüüa. Tutvused juurde ja ongi korras.
            Riiiliii?????

            Kommentaar


              noh, suu ja huuled - palju sul muud ikka vaja on, daa.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                noh, suu ja huuled - palju sul muud ikka vaja on, daa.
                mine minema palun.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  Getter Jaanil on kõik vajalik esinejana olemas, et välismaal läbi lüüa. Tutvused juurde ja ongi korras.
                  Selliseid nagu Getter, ning tegelikult viis korda andekemaid noori tüdrukuid on kõik kohad täis läänes. Mitte keegi ei taha meie rumalat talupiigat mitte kuskil. Ning eesti konnatiigis "kuulus" olemine on kõik mis ta sellega saavutab. Edu.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    mine minema palun.
                    tegelikult pidasin silmas seda, et tööstuses (in da world) pole nii väga oluline see, kes sina oled, vaid see kes tahab sinust raha teha. ma pean vist rohkem igast icc, smaile ja paska panema, sest närvikava on nõnda õrnakene ning kiputakse igat tähte betooni valama.

                    daa
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Nõustun siinkõnelejatega, et kui sa maailma number üheks ei saa, võiksid tootvale tööle minna.

                      Kommentaar


                        See on ICEMANI TEEMA!

                        GTFO!
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Selliseid nagu Getter, ning tegelikult viis korda andekemaid noori tüdrukuid on kõik kohad täis läänes. Mitte keegi ei taha meie rumalat talupiigat mitte kuskil. Ning eesti konnatiigis "kuulus" olemine on kõik mis ta sellega saavutab. Edu.
                          Täts the spirit! Ärge saage valesti aru, Oreliposi lugu on tore ja Rockafeller Street pole just minu tee tass. Aga Getteril on kordades rohkem selle võimaliku eduga teha kui Orelipoisil. OP jääb niivõinaa mingiks lihtsaks keskpäraseks tegijaks eesti imepisikeses muusikatööstuses.

                          Algselt postitas ek Vaata postitust
                          Nõustun siinkõnelejatega, et kui sa maailma number üheks ei saa, võiksid tootvale tööle minna.
                          , nice.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            Täts the spirit! Ärge saage valesti aru, Oreliposi lugu on tore ja Rockafeller Street pole just minu tee tass. Aga Getteril on kordades rohkem selle võimaliku eduga teha kui Orelipoisil. OP jääb niivõinaa mingiks lihtsaks keskpäraseks tegijaks eesti imepisikeses muusikatööstuses.
                            Orelipoisi uba ongi selles, et tema näol pole tegu muusikatööstusega. Getter Jaani kirik see-eest on. Mis pole muidugi paha, aga niisama tahtsin ära märkida.

                            Kommentaar


                              Getter polegi ilmselt kellegi siinviibijate maitse. Kuna juhtus, et ta sinna teise vooru sai, siis oli selge et tänapäeva mileycyruste-smsijate põlvkond selle asja ära otsustab.

                              Polnud ennem ühtki lugu kuulnud, ning Ithaka lugu ka ei näinud rohkem kui pärast seda 5sekundilist klippi, aga jõle kehvake oli see aasta nagu see tase. Oli 1-2 raadioformaadi lugu mis kõrva ei riivaks (Rolf, muide jättis üllataval kombel hea mulje), 1-2 normaalset alternatiivi ja siis pooled või rohkem olid sellised ebamäärased moodustised mida ma ei oska kuhugi paigutada - eurole ei saadaks ja raadiost ka kuulata ei viitsiks.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Bradolfi jutt tuletab meelde, kuis ma keskkoolis oma muusikamaitsest ettekannet tegin, lasin klassile "Alt kummiga" ja seletasin, mis on indi. Haha.

                                Nüüd olen targem ja saan aru, et (mitte halvustavalt) Devili-sugustele siit teiselt poolt lahte midagi selgeks ei tee (ja polegi mõtet). Liiga suur nihe ajukurdudes. Pea hakkab valutama, kui üritada selliseid asju defineerida.

                                Ja no pärast Heliosphere'i kõlab isegi My Bloody Valentine nagu Celine Dion, nii et lõppeks üks popp kõik, oled sa Getter või Jaan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X