320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • vtp
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Maksmisel tekkis mingi suurem jama, sest ükski kaardimakseautomaat ei töötanud. Need automaadid polnud need tavalised mustad kökatsid, vaid mingid eriti fäänsid ja moodsad. Noh, aga nad ei töötanud.
    Sa muidu uudiseid üldse ei loe? Mingi “kokk kodus süüa ei tee” teema?

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Käisin hommikul või, noh, keskpäeval Tripadvisori andmeil pealinna kõige hinnatumas söögikohas La Prima pitsas Müürivahe tänaval. Kell 12 polnud veel kedagi kohal, kuid mingi 10 minutit pärast avamist vajusid kohale juba vanalinna needused ehk reisikohvritega soomlased. Neli daami nägid välja tavapärase seltskonnana, kus üks oli paks ja kolm ülejäänut tundusid oleval poolel teel "mees, sa ei tea, mitu kilomeetrit munni ma olen imenud"-avastusretkel ärksama teadvuseni.

    Ühesõnaga koht olla üsna hea ja naisisik teadis rääkida, et sealt saab ka reaalselt linna ühte parimat pitsat. Nädala keskel kiitis seda kohta ka üks naisisik, kes rääkis, et ta olla seal koroonaajal niisama tšillinud. Ta on muidugi mingi tähtis finantstegelane, teenib palka umbes 2,5 ministri jagu ja võib seal mölutada ka.

    Võtsin esimese hooga veise-carpaccio, mis oli üsna okei. Peale lihviti ka trühvlit. Kogu pull maksis vist 15 eurot? Ühesõnaga soovitati seejärel kahe peale üks pitsa võtta, sest muidu lihtsalt ei jõuaks ära süüa. Pärast analüüsi ja kompromissi tellisime primavera pitsa, mis oli meeldiv, mahlane ja igati kiiduväärt üritus. Pitsa maksis omakorda 14 eurot. Menüüs oli ka mingi 250 eurone pitsa, mille peale pannakse kaaviari. Õnneks naisisik ütles, et kui ma selle telliks, siis tunduks see poosetamisena ja nii jätsin selle tellimata. Ilmselt oleks mul pärast teist ampsu rahast kahju hakanud ja oleks järgmise nädala mossis.

    Maksmisel tekkis mingi suurem jama, sest ükski kaardimakseautomaat ei töötanud. Need automaadid polnud need tavalised mustad kökatsid, vaid mingid eriti fäänsid ja moodsad. Noh, aga nad ei töötanud. Vahepeal toodi tass cappuccinot maja kulul ja resetiti automaate. Umbes 15 minutit liiga hilja sain arve (kahepeale 55) makstud ja jeed tõmmatud. Lauad olid täis vajunud veel reisikohvritega soomlasi ja üks kolmene punt slaavikeelt rääkivaid neide. Need viimased nägid üsna adekvaatsed välja.

    Teenindus oli mega, pitsa väga hea. Reisikohvritega soomlastele võiks mingi uksepoliitika kehtestada, et nad käiksid ikka mäkis ja mingites raekoja platsi urgastes.

    Aa, see ka meenus, et laual oli reserveeringuks sildike, kus mu nimi ja shit. Seal all oli kirjas "Aitähh, et meid külastate". Juhtisin ettekandjal tähelepanu, et, näe, tore koht, aga aitähhis on tegelt üks H.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Palju tippi jätsid ilusa näoga noorele miisule ning palju paljad tissid tööpluusi all seda mõjutasid?
    Kúmnekas

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Palju tippi jätsid ilusa näoga noorele miisule ning palju paljad tissid tööpluusi all seda mõjutasid?

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Mõtlesin siin nädala alguses, et võiks ennast jalkahooaja alguse puhul veits õue viia ja normaalses kohas söömas käia. Mõeldud-tehtud, daam kaasa ja Rataskaevu 16! Nädala alguses broneerida üritades selgus, et peamaja on muidugi täiesti täis, aga pakuti Niguliste tänaval asuvasse kõrvalmajja. Küsisin peamajast suunda ja sealt öeldi, et nii ja ümber nurga ja roosa maja. "Nagu Teie särk," itsitas väga joviaalne teenindaja.

    Väikeses majas on veits väiksem menüü, aga põhiline ehk sisefilee on ikka olemas. Kell 18 olin esimene klient ja elu ilus. Lauale toodi kolm viilu leiba koos kivikõva võitükiga. Leib oli hea, aga või oli, noh, kivikõva. Aa, tahaks väga kiita ka ettekandjat, kes oli nii ilus ja tore, et kui ma oleks mingi 15 aastat noorem, siis ma oleks instant armunud. Ses osas ka väga progressiivne koht, et ettekandjad võitlesid rinnahoidja repressiivse pigistuse vastu ja mina toetan neid selles igati. Ühesõnaga selline tumedate silmade ja tumedate lokkidega hästi armas neiu.

    Ma võtsin eelroaks ahjupeeditartari, mis oli muidu okei, aga seal olnud riisikrõbedik oli umbes nii kõva, et hea, et hammast ära ei murdnud. Aga muidu oli väga hea.

    Siis läks ilus õhtu korraga õite pilviseks, sest söögikohta saabus teine kliendiseltskond ja ofkoors pandi nad kohe litaki minu kõrvallauda. Pmst niimoodi, et hea, et asju sättivalt soomlaselt persega vastu pead ei saanud. Sisuliselt istus kolmene seltskond soomlasi minust 40 cmi kaugusel. Ja nad polnud sellised "yo, panen ilusad Karhud jalga ja värki", vaid tuldi ikka faking reisikohvritega. Mul viskas kergelt punasesse, sest mingit 80 eurose üldarvega õhtusööki ei tahaks päris soomlaste perses ka süüa. Hüppasin püsti ja küsisin ilmselt veidi viisakamast nõudlikumal toonil, et mida vittu. Vabandati ja viidi mind koos kaaslasega teise lauda. Öeldi, et broneerimissüsteem pani meid kõrvuti ja kuna on soe, siis ongi aju välja lülitatud.

    Ühesõnaga uues lauas oli mu selja taga ventilaator ja kui küsiti, et kas see on okei, siis ütlesin, et parem ventilaator kui soomlase perse.

    Enihau. Veise sisefilee on endiselt Rataskaevus 26,80. Restoranis Härg on see kümme eurikut kallim ja isegi mingis suvalises Tondi Resto nime kandvas sööklas on sisefilee juba 28 peal. Kehastusin kiirelt ümber Ron Swansoniks ja võtsid küpsusastmes rare tüki. Jeebus, see on endiselt Rataskaevus imeline. Senimaani kogemustest linna parim. Magustoitu enam ei jõudnud võtta ja kõht sai korralikult täis. Soomlaste istmiku juhtum oli selle lihatükiga andestatud ja soovitan endiselt, et kui tahad head sisefileed, siis Rataskaevu on da best!

    Leave a comment:


  • vtp
    replied
    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Lehmapiim ju lihtlabane emaste represseerimise süsteem keskealise valge mehe poolt, ainult naistevihkajad tarbivad seda. Juba keskajal teati lähis-idas, et igasugused riisi ja mandliollused on ka piim, sest habemikud nii otsustasid. Siit jöuamegi tänapäevase ja ainuöige järelduseni, et piim on sotsiaalne konstruktsioon. Seda teab iga whiigan
    Ja nüüd tuleb EL ja tahab wõukidel taimeleotiste puhul sõna “piim” kasutamise ära keelata. Nii ei teagi kaala enam, keda vihata.

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Lehmapiim ju lihtlabane emaste represseerimise süsteem keskealise valge mehe poolt, ainult naistevihkajad tarbivad seda. Juba keskajal teati lähis-idas, et igasugused riisi ja mandliollused on ka piim, sest habemikud nii otsustasid. Siit jöuamegi tänapäevase ja ainuöige järelduseni, et piim on sotsiaalne konstruktsioon. Seda teab iga whiigan

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    see on muidugi inetu.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Selles asi olevatki, et köögis kiputakse ikka lihtsurelike kraami toidu valmistamisel kasutama.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Ikka päris lehmapiim? Peab ettevaatlik olema kui veganitega piimast räägid. Nad nimetavad piimaks ka igasugu mandli- ja riisileotisi.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Algselt postitas cabron Vaata postitust

    Ega ühe roa sööd ära, siis ongi ok - aga tegelikult on puhas veganköök ju suht piiratud - piimatooteid pole jne, ehk aineid, mis teeb söögist hea. Kokkuvõttes hakkab hakkab sama maitse kõikide toitude juures ajudele käima (ütlen kui inimene, kes on V-s käinud vähemalt 5x)
    Üks teadja inimene, kes ikka kipub uurima, mis toitaineid on kasutatud, rääkis seda, et suuresti on kohvikute, restoranide puhul toidud n.ö vegan-ainetel. Puhast vegankööki on mõnes üksikus kohas.
    Piim oli üks märksõna.

    Leave a comment:


  • cabron
    replied
    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
    Ma olen ka kogu elu selline tõeline mees olnud, et lihata rooga restoranis ei võta. Nüüd aga olen paar korda Rataskaevu tänaval Vegan Restoran V-sse sattunud ja pean tunnistama, et ilmselt hetkel kõige meeldivam restoran Eestis.
    Ega ühe roa sööd ära, siis ongi ok - aga tegelikult on puhas veganköök ju suht piiratud - piimatooteid pole jne, ehk aineid, mis teeb söögist hea. Kokkuvõttes hakkab hakkab sama maitse kõikide toitude juures ajudele käima (ütlen kui inimene, kes on V-s käinud vähemalt 5x)

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Algselt postitas zelee Vaata postitust

    Mis need jubedad kohad on siis mida vältima peaks?
    Ma oskan Tartu kohta rääkida. Ja kesklinnas ei olnud midagi head.

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Pärast Inglismaalt Eestisse tagasi kolimist ei suutnud ma siinset sushit süüa. Suht jube, eriti Tartus. Sattusin nädalavahetusel Ocean Sushi Baari Jõhvis ja ma olen väga meeldivalt üllatunud. Seega soovitan.
    Mis need jubedad kohad on siis mida vältima peaks?

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Pärast Inglismaalt Eestisse tagasi kolimist ei suutnud ma siinset sushit süüa. Suht jube, eriti Tartus. Sattusin nädalavahetusel Ocean Sushi Baari Jõhvis ja ma olen väga meeldivalt üllatunud. Seega soovitan.

    Leave a comment:

Working...
X