320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Olete söönud veel punast, verega kaetud liha? Proovisin hiljuti, päris jube kogemus oli.
    Medium rare

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ei saa järeldusest aru.
    No, et ei tee hästi tehtud liha...peab alati ette ütlema, et tehke hästi. Võiks kohe ise hästi teha.

    Olete söönud veel punast, verega kaetud liha? Proovisin hiljuti, päris jube kogemus oli.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    kehvad kokad siis.
    Ei saa järeldusest aru.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    kehvad kokad siis.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Ice palus küsida, et kas ikka well-done tellisid? Liha siis, mitte piruka.
    Ei, rare.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Google'i ja Tripadvisori hinnangul Eesti parim söögikoht Rataskaevu 16 on ka super. Sealne kolme juustu pirukas ja veise sisefilee ajasid sisuliselt kõik maitsemeeled täiesti keerdu.

    Ice palus küsida, et kas ikka well-done tellisid? Liha siis, mitte piruka.

    Leave a comment:


  • Pints
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Äkki on asi lihtsalt sinus? Vaadates oma varasemaid märkmeid, siis sa pead ennast keskmisest ilusamaks poisiks.
    Ei usu ja ei pea - ma sama karismaatiline kui keedukartul.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    +1

    Teenindus on ka mega - tšekile kirjutati, et ma näen kena välja + kritseldatud lilled aga seda olen mitmes kohas märganud, et lisatakse selline "touch".
    Äkki on asi lihtsalt sinus? Vaadates oma varasemaid märkmeid, siis sa pead ennast keskmisest ilusamaks poisiks.

    Leave a comment:


  • Pints
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Google'i ja Tripadvisori hinnangul Eesti parim söögikoht Rataskaevu 16 on ka super. Sealne kolme juustu pirukas ja veise sisefilee ajasid sisuliselt kõik maitsemeeled täiesti keerdu.
    +1

    Teenindus on ka mega - tšekile kirjutati, et ma näen kena välja + kritseldatud lilled aga seda olen mitmes kohas märganud, et lisatakse selline "touch".

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Google'i ja Tripadvisori hinnangul Eesti parim söögikoht Rataskaevu 16 on ka super. Sealne kolme juustu pirukas ja veise sisefilee ajasid sisuliselt kõik maitsemeeled täiesti keerdu.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Muidu seksikas koht, kuid iga söökla, mis müüb pokaaliga valget veini 12cli ei vääri aega.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Lisaks terve persetäis daame, kelle ühine nimetaja oli sirgeks lõigatud tutt,

    P.S. Ilmselgelt oli sirgeks lõigatud tukk, mida ma mainida tahtsin, aga taipo on liiga hea, et seda muutma hakata.
    Sellega catchisid suht hästi. Ma üritasin seda sirgeks lõigatud tutti ette kujutada ja lahti mõtestada... ma parem ei hakka üles kirjutama, mida kõike ma suutsin oma peas välja mõelda.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Käisin täna ühe rikka daamiga lõunal sellises kohas nagu Päris. Pidada olema sitaks haip koht, sest lõunaajal istusid seal järjest laudades Heiti Hääl (kui ma ei eksi), siis mingi djüüd, kes alati idufirmade juttude juures figureerib ja siis veidi kaugemal see endine Baltika juht. Lisaks terve persetäis daame, kelle ühine nimetaja oli sirgeks lõigatud tutt, aksessuaariks olev mikrokoer ja pikad küüned.

    Söögiks võtsin krevettidega täidetud grillkalmaarid ja mingi asja veel. Päevapraad maksis 7 eurot, oli mingi pardikints pmst.

    P.S. Ilmselgelt oli sirgeks lõigatud tukk, mida ma mainida tahtsin, aga taipo on liiga hea, et seda muutma hakata.

    Leave a comment:


  • Rudy
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Shout-out to Kolm Tilli Tartus, mille tegijad võivad ka siin foorumis liigelda. Endal juba vaikselt pooled tööpäevad just sealt saab tellitud lõunaks. Päevapitsa, päevapraad on kyll hinna ja kvaliteedi suhtelt off the charts. Põhimenüü ka lege.
    Eelmine suvi tegime töö juures ka pitsareedeid Kolme Tilli pitsadega. Väga head olid.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Shout-out to Kolm Tilli Tartus, mille tegijad võivad ka siin foorumis liigelda. Endal juba vaikselt pooled tööpäevad just sealt saab tellitud lõunaks. Päevapitsa, päevapraad on kyll hinna ja kvaliteedi suhtelt off the charts. Põhimenüü ka lege.

    Leave a comment:

Working...
X