320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • fitti
    replied
    Algselt postitas Pealik Vaata postitust
    Täna siis see tähtis päeva, kus peaks mõne "sõbranne" kuskile ristorantesse viima. Siin kohal ka ootan kaasfoorumlaste soovitusi, kuhu minna, kus oleks nö. romantiline ja head söögid kah.
    La cucaracha, millest sa siin mulle rääkisid, on mõnes mõttes nõudlik asutus. Peaksid sa seal torpeedosid sööma (paneeritud ja friteeritud ja juustutäidisega jalopenokaunad), tuleb füüsilis-romantilise osaga õhtust võimalikult ruttu peale seda alustada. Vastasel juhul ei tea kunagi, millal purr-purr peale tuleb ja kõik ära rikub.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Uku on avatud?!?

    Leave a comment:


  • Malfoy
    replied
    Pärnus kindlalt Uku kohvik. Kell kaksteist kunded keerutavad tantsu. Umbes sama keiss mis Tartus Ümarlaua baar.
    Kas Ümarlaud on üldse Tartus veel avatud? Kunagi sai seal banaani liksi laksitud.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    hampa söömine on alati väga romantiline olnud

    Leave a comment:


  • Pealik
    replied
    Täna siis see tähtis päeva, kus peaks mõne "sõbranne" kuskile ristorantesse viima. Siin kohal ka ootan kaasfoorumlaste soovitusi, kuhu minna, kus oleks nö. romantiline ja head söögid kah.

    Leave a comment:


  • Zavjalov
    replied
    Julgen öelda, et ka Deja Vu lounge's, mis asub vanalinnas on väga maitsvad toidud, menüü on küll väike, kuid sealne tomati-koreandri supp viib keele alla
    Ja ka Coca-Cola Plaza esimesel korrusel asuv Itaalia restoran Basiilik on väga maitsvate roogadega söögikoht

    Leave a comment:


  • rohelineKonn
    replied
    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    ei, maksumaksja maksab
    kaudselt küll, otseselt maksis viimasel korral küll üks suurfirma.

    Leave a comment:


  • eston maravilha
    replied
    Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
    Kui sa söömas käid, lased naisel maksta: D??
    ei, maksumaksja maksab

    Leave a comment:


  • Scooter
    replied
    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    Contraventos pole mina viimastel aastatel käinud, aga päris mitmed on väitnud, et on toimunud kvaliteedilangus.
    Vein oli seal küll nii hea, et pasta maitset ma lihtsalt enam ei mäleta.

    Leave a comment:


  • jyriöö
    replied
    ContrOvento, härrased. Võib-olla pole nende tortellini enam tõepoolest nii maitsev kui ennist, kuid paremat itaalia restot mina Tallinnas ikkagi ei tea.

    Leave a comment:


  • rohelineKonn
    replied
    Contraventos pole mina viimastel aastatel käinud, aga päris mitmed on väitnud, et on toimunud kvaliteedilangus.

    Leave a comment:


  • ChelseaFC
    replied
    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    hinnatasemest ei tea ma õnneks sittagi.
    Kui sa söömas käid, lased naisel maksta: D??

    Leave a comment:


  • Zavjalov
    replied
    Aafrican Kitchenis peaks minuteada ikka saama piipu teha, kuid selles angaari taolises ruumis, mida sealsed ettekandjad koopaks nimetavad pole minuteada kunagi tohtinud piipu teha

    Kui veel Itaalia köögist rääkida, siis ülikvaliteetne ja väga maitsvate toitudega Itaalia restoran on Contravento(vanalinnas).

    Leave a comment:


  • rohelineKonn
    replied
    Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
    Toit ja piip on seal head, kuid teenindus jätab vägagi palju soovida
    african kitchen. teenindus ei jäta mitte soovida vaid on katastroof. vesipiipu seal minu arust enam teha ei tohi, vähemalt seal angaarikujulises ruumis mitte.

    toredaks lõunasöögikohaks oleb avastanud Basso. asub pikal tänaval ja seal on igati mõistliku hinnaga pastad. seal võib muidugi õhtul ka käia.

    seal kosmoase lähedal hispaania restoranis on tõepoolest keskpärased toidud, mida saab valida väga lühikesest menüüst. vein on hea. ei soovita seda minagi restoranina. samas sobib täisa kenasti nende baaris lõunat süüa.

    õhtul tibensit õue viies võib minna näiteks sellisesse kohta nagu restoran Kadriog. asub otse kadriuru trammide lõpppeatuses. seest on kena, kusjuures kolmas korrus kenam kui teine. viimati õnnestus seal süüa vahemere kööki ja superhea oli. hinnatasemest ei tea ma õnneks sittagi.

    ja veel elamustest rääkides. hookah house seal laudadepoolses osas, mida võib natuke restoranilaadseks juba pidada, toodi kohvipiim kohale kinnises liitrises pakis. teenindaja naeris katkematult ja tema pupillid olid umbes taldrikusuurused.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Ma muidugi ei viitsi teemat läbi lugeda (kas on juba soovitet), aga Sakala tänava nurgal asub selline koht nagu Fish & Wine baar. Oma keeleseadust rikkuvast nimest hoolimata pakutakse seal ilmimelisi majapelmeene lõhetäidise ja punase kalamarjaga. Lausa sulavad suus.
    Teenindus käib muidugi Eesti-päraselt naeratuseta, aga elab tänu maitseelamusele üle.

    Leave a comment:

Working...
X