320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sularahaga maksine ei ole idiootsus, aga esimese poolega 100% nõus.
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Luristajad. Tra, lase sellel supil siis veidi jahtuda, kui muidu süüa ei suuda.

      Kommentaar


        Olen rahulik inimene ja pseudoprobleemid mind endast øue ei vii.
        Mis mind aga vahel vihale ajab on edvistamine ja uhkustamine teiste ees.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Luristajad. Tra, lase sellel supil siis veidi jahtuda, kui muidu süüa ei suuda.
          Matsutajad. HIRRRRMUUS.

          Lisaks, kui ma tahan magada aga und kohe ei tule ja kõrval keegi klõbistab klaviatuuriga hirrrmuus kõvasti.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Luristajad. Tra, lase sellel supil siis veidi jahtuda, kui muidu süüa ei suuda.
            + Kui suu on täis ja räägivad :S
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Luristajad.
              "You need to up your head-game, girl." - that's what he said.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Youtubes mängima hakkavad reklaamid enne video algust -.-
                Võimatu on playliste kuulata, lampi tuleb vahepeal 3 minutiline reklaam, da heck?
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                  Youtubes mängima hakkavad reklaamid enne video algust -.-
                  Võimatu on playliste kuulata, lampi tuleb vahepeal 3 minutiline reklaam, da heck?
                  AdBlock aitab

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                    + Kui suu on täis ja räägivad :S
                    Olen juba ammu tähele pannud, et valdav osa inimesi ei tunne söögikombeid. Kohati on see päris rõve.

                    Kommentaar


                      kui teenindajad on halvad ja kaaskodanikud rõvedad, siis tuleb üksi kodus makarone järada.
                      makarone on muidugi raske osta, sest teenindajad on halvad ja kaaskodanikud rõvedad.
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mg Vaata postitust
                        kui teenindajad on halvad ja kaaskodanikud rõvedad, siis tuleb üksi kodus makarone järada.
                        makarone on muidugi raske osta, sest teenindajad on halvad ja kaaskodanikud rõvedad.
                        Sellest loeb välja, et sul ei ole midagi selle vastu kui kellegi toit lendab tema suust sinu poole alatihti.
                        Lihtsalt matslik käitumine.

                        Samas võib asi olla ka kasvatuses. Mulle isiklikult õpetati söögikombeid vanemate kui ka kasvatajate poolt kui ma lasteaias olin.

                        Kommentaar


                          Seda on vast siin juba mainitud, et elementaarne viisakus on tänapäeval säherdune rariteet, et seda peetakse flirdiks.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Üritasin mobiilist foorumit lugeda, aga see debiilne hüpikreklaam ei lasknud. Böö!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Seda on vast siin juba mainitud, et elementaarne viisakus on tänapäeval säherdune rariteet, et seda peetakse flirdiks.
                              Läksin kord siseturule.Tõmbasin ukse lahti, vaatasin üks vanadaam lahkub. Oli viisakas ja tulin eest ära ja hoidsin ust lahti et ta välja saaks. Parasjagu tuli mu seljataga paar vanuses ca 45-50. Arvasid et teen neile ust lahti ja hakkasid sisse trügima. Suur oli nende üllatus kui vanadaam teepeal ees oli. Aga jah, Elementaarseid viisakusreegleid ei tunta. Isegi kõige põhilisemaid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Üritasin mobiilist foorumit lugeda, aga see debiilne hüpikreklaam ei lasknud. Böö!
                                Vastan sulle mobiilist - kasuta mobiilile mõeldud skini ja ükski reklaam ei tüüta.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X