320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    see uhhuu teema teenib päris hästi ju. Aegajalt ikka otsitud neid ennustajaid ja teemasid ning palka ja kehva karmat lubatud ikka üle eesti keskmise.
    No mind ahistasid kunagi Hannes Vanaküla jüngrid, Vigala Sass ja mingi nõid veel - ma olevat ainukene peale Vormsi Ennu, kes suutvat energiasambaid liigutada... et noh kui transporti tarvis või sammast vaja liigutada, siis võta ühendust ja ma saadan sulle oma kontonumbri - hetkel saab kaks sammast liigutatud ühe hinnaga ja möödunud hooaja sammastele -30% kui vana sissemakseks tood.

    Kommentaar


      Hiljaks jäid oma sammaste liigutamisega. Helir jõudis ette.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Hiljaks jäid oma sammaste liigutamisega. Helir jõudis ette.
        Ära keera head äri nüüd perse.

        Uuel nädalal saabuvad viimase põlvkonna hübriidsambad otse Saksast - võin bronni peale panna kui on soovijaid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Mitte see üksikjuhtum, vaid juba aastaid kestnud uhhuu-kultuuri promomine (ravitsejad, selgeltnägijad, küünetehnikutest "toitumisterapeudid", perssekukkunud maakleritest life coachid, endistest pankuritest püramiidskeemide punujad jne.) - süüdimatult pakutakse neile platvormi.

          Ei leidnud paremat teemat - närvi lähen harva aga kohutavalt väsitav on see küll.
          Suht närvi ajab ennast ka, et vanemad kasvatasid inimese, kellel mingi eetika ja värki. Muidu saaks sirge seljaga müüa "hea energiaga" Westonsit jne. Mõtle kui sa ei saaks reaalselt aru, et see on vale, jumala lill elu. Ja mõtle kui ise reaalselt usud ka veel asja.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Suht närvi ajab ennast ka, et vanemad kasvatasid inimese, kellel mingi eetika ja värki. Muidu saaks sirge seljaga müüa "hea energiaga" Westonsit jne. Mõtle kui sa ei saaks reaalselt aru, et see on vale, jumala lill elu. Ja mõtle kui ise reaalselt usud ka veel asja.
            Say no more - võtan so ka kampa... Pints, Plastic & Pojad OÜ.

            Minu jaoks oli pikalt müstika, kuidas muidu edukad ja haritud inimesed mingi hetk lihtsalt lappama lähevad a la üks endine LHV töötaja, kellele ennustati uhket karjääri aga viimase 10 aastaga on vist igasse püramiidskeemi Eestis oma käe/pea pistnud - alates mahladest, lõpetades kiirelt rikkaks skeemidega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              No mind ahistasid kunagi Hannes Vanaküla jüngrid, Vigala Sass ja mingi nõid veel - ma olevat ainukene peale Vormsi Ennu, kes suutvat energiasambaid liigutada... et noh kui transporti tarvis või sammast vaja liigutada, siis võta ühendust ja ma saadan sulle oma kontonumbri - hetkel saab kaks sammast liigutatud ühe hinnaga ja möödunud hooaja sammastele -30% kui vana sissemakseks tood.
              Aga äkki panustad sinna valguskanali punti? Neil käib seal ikka tõeline lahing.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                See ajab närvi?

                See on umbes sama, kui mata õps läheb närvi, et vaid neli õpilast 20-st suudavad peast kuuele arvutada.
                Kujuta ette pilti. Sinu elukaaslane üldiselt normaalne ja tore inimene hakkab ühe life coachi juures käima. Kõrvalt natukene näed seda asja ja see on üks-ühele mingi sekti tegevus täiesti. Elukaaslane tuleb lambist töölt ära, sest palgatööga ei jõuda mitte kuskile ja see on vananev süsteem. Best part on see, et ega reaalselt mingit uut tuluallikat juurde ei teki. Selle asemel joonistatakse seinale iluplakateid suunatud universumile oma soovidega ning käiakse kuskil esoteeriku juures seanssidel. Ja siis sina oled see siga, kes tööl käib ja raha üritab teenida ning ei kiida sekti tegevust normaalseks ja annan mõista, et praegu pole parim aeg Balile mingile elumuutvale reisile minna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Kujuta ette pilti. Sinu elukaaslane üldiselt normaalne ja tore inimene hakkab ühe life coachi juures käima. Kõrvalt natukene näed seda asja ja see on üks-ühele mingi sekti tegevus täiesti. Elukaaslane tuleb lambist töölt ära, sest palgatööga ei jõuda mitte kuskile ja see on vananev süsteem. Best part on see, et ega reaalselt mingit uut tuluallikat juurde ei teki. Selle asemel joonistatakse seinale iluplakateid suunatud universumile oma soovidega ning käiakse kuskil esoteeriku juures seanssidel. Ja siis sina oled see siga, kes tööl käib ja raha üritab teenida ning ei kiida sekti tegevust normaalseks ja annan mõista, et praegu pole parim aeg Balile mingile elumuutvale reisile minna.
                  Tihtilugu jäävad inimesed antud pildi lahti mõtestamisel kinni sellesse, et antud käitumine pole õige ("ajuvaba ju"). Olukorra lahendamiseks on vaja aga jõuda selguseni põhjuses. Kuna aga endal on juba sein ees ("ajuvaba ju"), siis parim lahendus, milleni jõutakse, on keelamine ja nii saadaksegi olukord kontrolli alla... või siis mitte, sest põhjus jääb ja otsib väljundit. Ja nõnda me kanname neid mustreid põlvest põlve, kuniks käib litakas (personaalne või ühiskondlik) või keegi suudab põhjuseni jõuda ja sealt edasi liikuda.
                  See on siis nüüd lihtne üldine olukorra peegeldus.

                  Igaks juhuks mainin ära, et minu arvates inimene, kes peab ennast a la life coach'iks, võiks rahumeeli minna mingiteks aastateks kuhugile üksindusse enda üle mõtisklema.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Aga äkki panustad sinna valguskanali punti? Neil käib seal ikka tõeline lahing.
                    Liialt raju seltskond minu maitsele.

                    Kommentaar


                      Kui hommikul ärkad ja imestad, et mis silmadega lahti. Aga siis saad aru, et oled eile õhtul kuidagi nii sooda olnud, et läätsedega magama läinud. Kogu päevaks enesetunne rikutud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kui hommikul ärkad ja imestad, et mis silmadega lahti. Aga siis saad aru, et oled eile õhtul kuidagi nii sooda olnud, et läätsedega magama läinud. Kogu päevaks enesetunne rikutud.
                        Siin aitab see, lensoril vahepeal -50%. Ostad mingi 12tk kokku. Hommikul võtad vanad silmast ja pesed silmad. Paned uued läätsed ja isegi kannatab olla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Olar Vaata postitust
                          Siin aitab see, lensoril vahepeal -50%. Ostad mingi 12tk kokku. Hommikul võtad vanad silmast ja pesed silmad. Paned uued läätsed ja isegi kannatab olla.
                          Mul õnneks päevased. Aga silmad punetavad ikka.

                          Kommentaar


                            No ilgelt on vaja selfie teha või särk anda mingile debiilikule kes väljakule jookseb. Ei ole ilmselt kaugel need ajad kui 50 matsi jooksevad korraga väljakule särke nõudma.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Need inimesed, kes kasutavad koguaeg väljendit lihtinimene. Näiteks, et ah mis meil lihtinimestel sellest riigisakste palgast. Iga rahateemalise artikli all on sellised nuiad olemas, nad on kohe nagu pisut uhked selle üle, et neil raha üldse pole ja et tonn on taiesti hoomamatu summa. Keskmine vanus Neil tundub olevat siuke 55 pluss, et omalajal sai laudas kõvasti kalõmmi kokku lükatud, aga nüüd neil oskused iganenud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas baller Vaata postitust
                                Need inimesed, kes kasutavad koguaeg väljendit lihtinimene. Näiteks, et ah mis meil lihtinimestel sellest riigisakste palgast. Iga rahateemalise artikli all on sellised nuiad olemas, nad on kohe nagu pisut uhked selle üle, et neil raha üldse pole ja et tonn on taiesti hoomamatu summa. Keskmine vanus Neil tundub olevat siuke 55 pluss, et omalajal sai laudas kõvasti kalõmmi kokku lükatud, aga nüüd neil oskused iganenud.
                                Natukene seotud, aga nädalavahetusel ühe valla FB jagas uudist, et vallavanem hakkab saama palka 3000€. Selle all oli 12 kommentaari. Selle asemel, et edu soovida vms toodi parem välja sellised arvamused: "jah, muidugi, võiks 5000€ palk olla", "3000? samal ajal miinimumpalk on 500€", "Selline palk mitte millegi eest" jne.

                                Närvi ajab see, et (liht)inimesed ei mõista mida tähendab vastutus ja, et mingitel ametitel saadki suure osa oma palgast vastutuse eest.

                                Umbes sama, et mu eelmine amet oli selline, et põhimõtteliselt jagasin infot ülemise ja alumise leveli vahel ja rääkisin telefoniga ning saatsin e-maile. Selle töö eest makstakse 2 keskmist palka. Iga lohh suudaks seda teha onju? Mis siis, et vastutus oli meeletu ja tihti öeldi otse välja kes ma olen ja missugused mehed minuga seksida võiks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X