320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Köik delfi poolt kinnitatud infokillud on faktid. Lihtsalt osad faktid on natuke vähem faktid kui teised
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Köik delfi poolt kinnitatud infokillud on faktid. Lihtsalt osad faktid on natuke vähem faktid kui teised
      Sa unustasid mainida, et

      Delfil võib ühe nähtuse, asjaolu kohta olla 5 täiesti erinevat fakti, mis kõik räägivad teineteise vastu. Lihtsalt kindel fakt on see, et Delfi on piisavalt pädev otsustamaks, millist kindlat fakti mingil perioodil ja uudisega esitada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

        Sa unustasid mainida, et

        Delfil võib ühe nähtuse, asjaolu kohta olla 5 täiesti erinevat fakti, mis kõik räägivad teineteise vastu. Lihtsalt kindel fakt on see, et Delfi on piisavalt pädev otsustamaks, millist kindlat fakti mingil perioodil ja uudisega esitada.
        delhvi narratiiviosakond ütles, et see laim ja valeinformatsioon

        Selgituseks eelnevale postitusele, et parafraseerisin natuke kuulsat "All animals are equal, but some animals are more equal than others" ütlust
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Delfi ja Kroonika toimetus on sisuliselt ikkagi sama asi, nii et see Delfile apelleerimine on umbes sama argument nagu "Ma ise tulin endale peale."

          Kommentaar


            Selles osas meedia poolt muidugi väga lahe eelis see, et sarnasel levelil/skaalal fuckup (kus vea tegija ikka väga sirge seljaga jookseb lati alt) teiste sektori väliste poolt oleks puruks analüüsitud, kõigile sõna antud ja pildis hoitud. Siin 5 päeva järjest nõuti kellegi päid, sest pension jäi kojukandega 2 päeva hiljaks... Aga enda fuckup on "life happens" ja null vastutust päeva lõpuks.

            Ja siis on suur hala, miks poliitikud ei tee pressiteateid, vaid avaldavad oma mõtteid enda nime alt sotsiaalmeedias. Wonder why.

            Kommentaar


              No eks vaesele veebireporterile saab lõpuks alati kinga anda, vastutus seegi.

              Kommentaar


                Närvi - Meistrite Liigat pole enam kuskilt vaadata nagu

                Kommentaar


                  Minu jaoks alati Delfi suurimaid eeliseid oli, et sai rahus kommentaare lugeda. Mitte, et seal kunagi midagi asjalikku olnud oleks, kuid lihtsalt selline mõnikordne harjumus. Postimeest ma boikoteerin ajast mil nad sidusid selle omal kontoga. Ilmselt nemad igatsevad minu klikke sama vähe kui mina nende uudiseid.

                  Viimasel ajal aga märganud aina enam, et Delfi samuti kinni keeranud need. Isegi mingil mõttetul uudisel nagu Sõnajalgade tuulik, mis ümber kukkus. Kuna anonüümselt netis räuskamine on minu arvates üks põhiõigusi, siis see viimaseaja trend seda piirata on ikka äärmiselt vastukarva. Kui keegi tahab ikka valitsust perse saata selle uudise all, siis lasku käia ja keegi ei peaks kusagil piirama mida mingi uudise all keegi öelda tahab.

                  Võibolla mul liialt nostalgia lihtsalt aja vastu, kui igaüks sai ükskõik mis jama netti panna ja oli inimeste enda asi seda läbi filterdada

                  Kommentaar


                    Sa võid ju siia foorumisse igasugu jama netti panna ja mcni bänn on garanteeritud.

                    Kommentaar


                      See soccerneti reporter, kes viimasel Flora ja Transi mängul intervjuusi läbi viis. Iga kord kui ta intekaid läbi viib, siis ma facepalmin ja mõtlen, et ta on nii cringe vend lihtsalt.

                      Kommentaar


                        Tiksusin sendipanustega veebikasiinot mängida ja tuli miskine 8 eurine võit. No kena on, a paar sekundit hiljem raha kadus ja klienditeenindus ka viga eo näe. Vaatasin mänguajaloo üle, ei ole sellist võitu Hakkan mina lolliks minema ja luulusid nägema või mis keiss sellega võib olla, äkki kellelgi kogemusi

                        Kommentaar


                          Trudeu võttis ära.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Iganädalane panus vanasse teemasse.

                            Inimest tundvad isikud: „Meie selts, austades lahkunu soovi ei ole pannud surmakuulutust lehte. Samuti ei teinud järelhüüet Voldemari soove austades ka Kindlustusseltside Liit. Ka matused toimuvad väiksemas ringis.“

                            Eesti Ekspress: "hold my beer" - teeb 3 lõigulise artikli, mille lõpus võtab siis tagasihoidliku ettevõtja legacy kokku siis selliselt, et räägib mingist kinnisvarast ja majast, mida mees olevat müügis hoidnud ja kus olevat pähklipuust põrand:

                            Vaino oli jõukas inimene. Ta omas laenuvaba korterit Tallinna kesklinnas ja villat Pirital, Andrekse teel. Kinnisvaraportaalidest selgub, et Vaino üritas oma maja müüa 1 070 000 euroga. Nüüd on see müügist maha võetud. Reklaami kohaselt on tegemist eksklusiivse villaga Pirital, mille ruumid asuvad kuuel eri tasandil. 330 ruutmeetrises eluhoones asuvad veinikelder ja bassein. Krundilt avaneb suurepärane vaade merele ja Tallinna siluetile. Ligi 2000 ruutmeetrisel kinnistul on palju rohelust ning kivide vahel jookseb väike allikas. Maja ehitusel on kasutatud väga kvaliteetseid ja kalleid materjale. Põrandad on tehtud eksootilisest puidust - Lapachost ehk Brasiilia pähklist, mis on kuulus oma uskumatu vastupidavuse poolest.


                            Classy, Ekspress.

                            Kommentaar


                              Jutt esimeses paragrahvis kâis ju surmaga seonduva kohta. Kuskil pole sõnagi kadunukese soovist, et ärge palun tema jõukusest rääkige

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                Jutt esimeses paragrahvis kâis ju surmaga seonduva kohta. Kuskil pole sõnagi kadunukese soovist, et ärge palun tema jõukusest rääkige
                                On kahte sorti inimesi. Ühed on normaalsed, kes arvavad, et ei ole hea maitsega kooskõlas inimese surma järel rääkida tema kv.ee kuulutustest vm ja selle detailidest. Ja siis on debiilikud, kes arvavad, et see on jumala okei.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X