320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oot kas keegi kustutab mu postitusi siin?
    Lisatud failid

    Kommentaar


      Jarosh kustutab sinu omasid jah

      Kommentaar


        Algselt postitas raudidas Vaata postitust
        oot kas keegi kustutab mu postitusi siin?
        see mingi troll konto pealt tehtud twiit, miks jagad seda? Kas see esindab kellegi arvamust?

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

          see mingi troll konto pealt tehtud twiit, miks jagad seda? Kas see esindab kellegi arvamust?

          https://twitter.com/Shalila20
          sellised on tüüpilise mustanahalise arvamused ameerikas, sh ka sir lewis hamiltoni

          kas kõik need mustade eest põlvitajad jalgpallimurul põlvitavad ka ukrainlaste eest? ma loodan, et põlvitavad.

          Kommentaar


            Algselt postitas raudidas Vaata postitust
            sellised on tüüpilise mustanahalise arvamused ameerikas, sh ka sir lewis hamiltoni

            kas kõik need mustade eest põlvitajad jalgpallimurul põlvitavad ka ukrainlaste eest? ma loodan, et põlvitavad.
            Sa levitad mingit culture war propagandat mis on kaugel tüüpilise inimese arvamusest. You've been played.

            Kommentaar


              See leht siin: https://objektiiv.ee/ ja see et üks põhivendi seal sama klubi toetab nagu mina.

              Kommentaar


                plasticul öigus. Paned viikingi sarja peale ja loomulikult võid kihla vedada et ka seal minutite pärast vaatab mingi mustanahaline löpuboss-viikingiplika otsa sulle..... 11 sajandi euroopas
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  plasticul öigus. Paned viikingi sarja peale ja loomulikult võid kihla vedada et ka seal minutite pärast vaatab mingi mustanahaline löpuboss-viikingiplika otsa sulle..... 11 sajandi euroopas
                  Explore evidence and myths about racial diversity in the Viking Age. Were there black Vikings? Why is the topic so controversial?

                  Kommentaar


                    Muuseas, minu arust on see kohustuslik rasside esindatus igas seriaalis ka tobe, aga mõnel juhul on meie arvamus kujundatud ka läbi aegade kujunenud stereotüüpidest. No näiteks kasvõi meie tavapärane kujutlus jeesusest kui pikkade juustega pure white lõngusest,kuigi selliseid tegelasi tol ajal lähis idas kindlasti polnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Muuseas, minu arust on see kohustuslik rasside esindatus igas seriaalis ka tobe, aga mõnel juhul on meie arvamus kujundatud ka läbi aegade kujunenud stereotüüpidest. No näiteks kasvõi meie tavapärane kujutlus jeesusest kui pikkade juustega pure white lõngusest,kuigi selliseid tegelasi tol ajal lähis idas kindlasti polnud.
                      No muinasuttude tegelased ongi ju suvalised-päkapikud,ahjualune,kapten neemo,saabastega kass ja jeesus !
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        See ei ole isegi point, et kuskil üks viiking vöis natuke tömmum olla, aga netflixis on konkreetselt mingid rassi ja sookvoodid mis ei esinda absoluutselt reaalsust. Kui ma panen peale filmi Kongost siis ma tahan neegreid näha, kui ma vaatan filmi viikingitest siis seal on valged möirgavad löngused skandinaaviast, sest see oli reaalsus. Jeesus Kristuse argument.....no niipalju kui ma uurinud olen, siis pole üldse kindelgi et selline piibli kirjelduse tegelane eksisteeris, veelvähem milline ta täpselt välja nägi. See on ikka midagi muud.

                        Kusjuures see allikas sul tundub natuke pullikaka, mingit asjalikku viidet pole. Kiire google ütleb, et esimesed mustad saabusid siiakanti 18 saj.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Mind ajab maksimaalselt närvi kui poetakse sõna "poliitika" taha peitu seoses sõda, tapmine, inimõigused, rassism mis iganes krdi sitases situatsioonis. Jah, Tehva ajab veel kolmekordselt närvi kui tema seda retoorikat kasutab, et poliitika ja sport peavad olema lahus. Poliitika otsustab palju sa tont makse peaksid maksma aga prolly ei maksa, mitte seda kellel on õigus elada.

                          Kommentaar


                            Tegelt käib närvi Läänemaailma "mõistame hukka" "tuletame meelde, et tegu on ILMSELT sõjakuritegudega", "kutsume suursaadiku välja", "ei taha konflikti Venemaaga" jms lödipükslus. Eriti just see hukkamõistmine on eriti vedel. Samas eks poliitikud teavad paremini, mis töötab ja sellepärast mina polegi riigijuht.

                            Kommentaar


                              Sa räägid teises teemas endale samaaegselt vastu ju
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Sa räägid teises teemas endale samaaegselt vastu ju
                                see on psyop, et vastaspoolt eksitada...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X