320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Kellegi facebooki kontot veel häkitud on vms ? Kiievist üritas keegi sisse logida, väitis mulle mu hea sõber facebook ja otsustas, et meil on uut passwordi vaja.
    mul vist eelmisel aastal tokyost tahtis keegi sisse logida...

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Kellegi facebooki kontot veel häkitud on vms ? Kiievist üritas keegi sisse logida, väitis mulle mu hea sõber facebook ja otsustas, et meil on uut passwordi vaja.
      Welcome to the club.

      Kommentaar


        Fakk, eile "leidsin" TKTK juures Pärnu maanteelt nii "ilusa" augu, et mõlemad parempoolsed ilukilbid lendasid. Hommikul ilukilpe tagasi sättides avastasin esimese velje servalt päris "kena" mõlgi
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Harlem Shake ...

          Igasugu internetinaljade vastu in general pole midagi ning igast meemist või hullusest on alati olemas nauditavaid versioone aga ... selle asja huumorit ma lihtsalt ei mõista.

          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Fakk, eile "leidsin" TKTK juures Pärnu maanteelt nii "ilusa" augu, et mõlemad parempoolsed ilukilbid lendasid. Hommikul ilukilpe tagasi sättides avastasin esimese velje servalt päris "kena" mõlgi
            TallinnaTV's uus saade: "Tallinn otsib superauku". Iga lõhutud auto annab augule boonuspunkte. Esimesed 50 auku saavad auhinnaks asfalttäidise. Järgmised 4000 auku saavad lohutusauhinnaks 30 km/h kiirusepiirangu nende piirkonnas või hoiatava märgi. Ülejäänud peavad ennast edasi arendama järgmise aasta saateks ja neile liiklusmärke ei jagu rahapuudusel.

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Igasugu internetinaljade vastu in general pole midagi ning igast meemist või hullusest on alati olemas nauditavaid versioone aga ... selle asja huumorit ma lihtsalt ei mõista.
              kamoon, sa oled selles foorumis kõige intensiivsem miimide ja internetinaljade tootja
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                kamoon, sa oled selles foorumis kõige intensiivsem miimide ja internetinaljade tootja
                Internetinaljad on sitaks head asjad suuremas enamuses kuna enamasti on nende point olla "clever and witty". Harlem Shake seda minuarust ei ole, seega on ta kategoorias 'meh'.

                E: Korrigeerisin mõtet
                E2: Kas ma tõesti olen juba Jasperist ka ees?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Fakk, eile "leidsin" TKTK juures Pärnu maanteelt nii "ilusa" augu, et mõlemad parempoolsed ilukilbid lendasid. Hommikul ilukilpe tagasi sättides avastasin esimese velje servalt päris "kena" mõlgi
                  Variant oleks olnud ka selline pilt, mida juhtusin nägema - mõlemad rehvid puru.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    TallinnaTV's uus saade: "Tallinn otsib superauku". Iga lõhutud auto annab augule boonuspunkte. Esimesed 50 auku saavad auhinnaks asfalttäidise. Järgmised 4000 auku saavad lohutusauhinnaks 30 km/h kiirusepiirangu nende piirkonnas või hoiatava märgi. Ülejäänud peavad ennast edasi arendama järgmise aasta saateks ja neile liiklusmärke ei jagu rahapuudusel.
                    See on ikka tõesti päris sürr juba . Ise olen jalamees, aga sõitsin ühe sõbraga ka mööda Pärnu mnt'd ja järsku hüppas eikusagilt meie teele üks väga meelas löökauk... paar minutit hiljem tuli kõva vibra sisse... parempoolne esirehv oli täiesti tühi. Swell. Aga noh, rehviparandused täidavad ikkagi linnaeelarvet. Nagu ka uued ilukilbid. Ja sildade remont ja kõik selline. Seevastu teede korrastamine viib raha välja. Miks sellega siis vaevata.

                    Kommentaar


                      ma ei saa sellest aru, et mis kuradi moodi saavad mõned aastad tagasi ehitatud teed nii rämedalt laguneda (nt. vabakas, millele pandi täiesti uus kate ca 4-2 aastat tagasi).

                      Kas teekatte eluiga peabki olema 2 aastat ja siis vaja uuesti lappima hakata?

                      Mis oleks lõpuks odavam... kas teha korralik tee, mida ei pea 10-15 aastat surkima või teha paska ja iga aasta lappida?

                      Türa... minupoolest valagu need teed kasvõi armeeritud betoonist... peaasi, et kestaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        ma ei saa sellest aru, et mis kuradi moodi saavad mõned aastad tagasi ehitatud teed nii rämedalt laguneda (nt. vabakas, millele pandi täiesti uus kate ca 4-2 aastat tagasi).

                        Kas teekatte eluiga peabki olema 2 aastat ja siis vaja uuesti lappima hakata?

                        Mis oleks lõpuks odavam... kas teha korralik tee, mida ei pea 10-15 aastat surkima või teha paska ja iga aasta lappida?

                        Türa... minupoolest valagu need teed kasvõi armeeritud betoonist... peaasi, et kestaks.
                        Kas alles nüüd taipasid,et viimasel 5-10 aastal toodetaksegi ainult esemeid/objekte, mis kestavad täpselt garantii aja ja mitte sekundi rohkem.

                        Mitte, et ma nüüd neid auke naudiks aga teise nurga alt lähenedes.. Teed lagunevad - teetöölised teevad lisatunde - suurem palk - parem elu - suudavad rohkem tarbida - saavad teised ettevõtted kasu - nende omanikud saavad suurema tulu - suurendavad oma tootmist - pakuvad rohkematele inimestele tööd - saad SINA tööd - suudad auto osta.

                        Ehk siis tänu teeaukudele suudad sa üldse omada autot, mida lõhkuda!

                        Kommentaar




                          elagu Norra

                          Kommentaar


                            Päris asjalik mõttekäik.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              See, et Smart saadab pea iga päev oma promosõnumeid selle kohta kust tasuks omale kõneaega laadida kui soovid saada mingi raha eest 20% rohkem kõneaega vms.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                ma ei saa sellest aru, et mis kuradi moodi saavad mõned aastad tagasi ehitatud teed nii rämedalt laguneda (nt. vabakas, millele pandi täiesti uus kate ca 4-2 aastat tagasi).
                                Vabaduse pst. renoveeriti kümmekond+ aastat tagasi, kui linnaosavanemaks oli keegi Paet, kes armastas lasta end Nõmme ajalehe tarvis igas numbris teerulli taustal pildistada. Kangelane ikkagi

                                Nimetatud teelõigu puhul on üks lagunemise põhjus ülekatte pindamise tegematta jätmine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X