320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Selline suhtlus peaks puuduma ka Eesti siseselt.
    Kui ma ei eksi, siis peaks see kehtima eraparklate kohta...ehk neil pole ligipääsu auto andmetele(omaniku nimele).

    Kommentaar


      Algselt postitas miki Vaata postitust
      Pole ma kellelegi midagi öelnud, lipik oli kojamehe vahel. No seda ei ole neil ju raske kindlaks teha, kes on auto omanik. Või puudub selline suhtlus meie sõbralike riikide vahel??
      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Selline suhtlus peaks puuduma ka Eesti siseselt.
      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Kui ma ei eksi, siis peaks see kehtima eraparklate kohta...ehk neil pole ligipääsu auto andmetele(omaniku nimele).
      Selline suhtlus riikidevahel puudub - st eestlased ei saa sommidelt ja lätakatelt trahve kätte ning vastupidi, sest pole teada, kellele trahvikviitung saata. Eraparklad ei saa samuti ligi andmebaasile, mis ütleks, kes on auto omanik. Kui aga saad linnalt viivistasuotsuse, siis pole enam pääsu, sest neil on ligipääsud olemas ning saavad vajadusel kohtuga ähvardada. Lätakate trahv viska aga minema.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Mälusopist meenuks, et see muutub/muutus. Ehk saad saksamaal trahvi saadetakse see sulle eestisse. Guugeldada ei viitsi.

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Mälusopist meenuks, et see muutub/muutus. Ehk saad saksamaal trahvi saadetakse see sulle eestisse. Guugeldada ei viitsi.
          Mulle meenub,et see oli politseiga. Ehk politsei tehtud trahvid liiguvad nüüdseks kodumaale. Aga võin eksida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Mulle meenub,et see oli politseiga. Ehk politsei tehtud trahvid liiguvad nüüdseks kodumaale. Aga võin eksida.
            Vaevalt eksid, kui ikka meie oma erafirmad riiklike baside ligi ei saa, mis otsa pidi välismaised siis veel sinna saama peaksid? Muidugi omaette teea on, kui Lätis trahvib ka kohalik omavalitsus, mis siis saab?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Muidugi omaette teea on, kui Lätis trahvib ka kohalik omavalitsus, mis siis saab?
              Midagi ei saa.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Metronomy - I'm Aquarius
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Metronomy - I'm Aquarius
                  +9000
                  Once a Gooner, always a Gooner

                  Kommentaar


                    Seda Zlatani raamatut on keeruline lugeda, kui seal nii palju pisivigu esineb.

                    Glasgow Celtic muutub Glasgow Celtics'iks.

                    Oktoobris mängisime UEFA Meistrite liiga valikmängu Rasunda staadionil Ungari vastu.
                    MM'i ja EM'i valikmängud on siiamaani alati UEFA Meistrite liiga alla liigitatud.

                    Väidetavalt mängis Rootsi 2002 aasta MMil samas alagrupis Argentiina, Inglismaa ja Nigeriga. Nigerist sai kaks lauset hiljem Senegal. Tegelikult oli see neljas meeskond seal grupis muidugi Nigeeria.

                    Ja oli veel mingeid asju, mis hetkel momendil ei meenu. Van Basteni nimi väikeste tähtedega kirjutada on muidugi ka tase.

                    Ei tea miks, aga tõsiselt häirib. Hakka või inglise keelset versiooni lugema, sest sisu on väga huvitav.

                    Kommentaar


                      See, kui inimesed kasutavad valesti taaraautomaati ja see läheb korrast ära.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Kuidas saab seda valesti kasutada? Täituvuse probleemid on jah sagedased. Endalgi kord juhtum kui läksin jala 3 suure kilekotitäie taaraga, et viin ära ja käin poes ka. Selline nv õhtupoolik oli. Ja otseloomulikult oli see täis. Poes oli vaja käia, poetasin siis kuhugi nurgataha, et siis pärast haaran kaasa kui koju lähen. 10. min pärast poest välja tulles polnud taarat enam kusagil. Hiljem nägin ühte bomsikut minu taarakottidega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          ...poetasin siis kuhugi nurgataha, et siis pärast haaran kaasa kui koju lähen. 10. min pärast poest välja tulles polnud taarat enam kusagil. Hiljem nägin ühte bomsikut minu taarakottidega.
                          Sinisilm
                          Aga seda jah, et asi pole valesti käitumises vaid täituvuses. Rääkides valesti kasutamisest, mul tööl oli üks lift pidevalt korrast ära ja siis üritati selle remondimeeste poolt selgeks teha, et me kasutame seda valesti..
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Taaraautomaatidega seoses. Mõned aastad tagasi oli pikem matk 4 taarakotiga automaadi juurde. Jõudsin kohale, suht kopp ees juba, suur plastpudel sisse, masinas hakkas ilge disko pihta ja error ette. Lugesin paberit seina peal: "Suuri plastpudeleid mitte sisestada!" Libistasin üle huulte paar vulgaarset sõna, taarakotid nurka ja koju tagasi sama targalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Kuidas saab seda valesti kasutada?

                              Aga väga lihtsalt, kui topid neid pudeleid või purke üksteise järel võimalikult kiiresti. Viimase 3 kuu jooksul on minu ees see olukord 3 korda juhtunud. Mehed lihtsalt topivad järgmise pudeli enne, kui eelmine veel läbi löödud sai. Ja oh üllatust- error, error!
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Lugeja kurdab tootukassas keelduti mind vene keeles teenindamast
                                No mida veel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X