320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rK stiilis huumorit:

    Supplies!

    Kommentaar


      kui juba koolivägivalla peale läks :

      Nothing Toxic adds new videos, pictures, links, and more 365 days a year. Visit nothingtoxic.com for all of you entertainment needs. Home of extreme entertainment.
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Ei ole küll huumor, aga vahest on päris ebaterve venna juures olla. Nimelt tüüp tuli koju, täiesti maani täis. Jõudis voodise, läks ropsima. Tuli tagasi, ma ütlesin, et ta endale kausi võtaks, ei midagi, üritab edasi magada, möödus vähem, kui minut ning jälle hakkab ropsima, seekord ei jõudnud ta eriti kiiresti reageerida ning lasi omad maomahlad põrandale. Siis oli väga omapärane vaadata, kuidas ta tuikudes seda koristada püüdis. Lõpuks sai ta sellega enamvähem hakkama. Siis läks magama. Möödus minut, ta pani jälle ropsi. Seekord tagasi tulles võttis kaasa ka ämbri. Natukene aega möödus ja kukkus jälle oksendama. Oksendas ja oksendas ja kuni arvas, et aitab. Üritas uuesti magama minna, kuid enne veel ajas oma ämbrikese pikali. Taaskordselt väga naljakas vaatepilt, kuidas ta kõike koristas. Edasi ta magas paar minuti, siis oksendas natukene veel. Ja nii veel mõned korrad, kui lõpuks jäi magama. Magama jäämise juures oli see ebaterve, et ta magas põhimõtteliselt pea ämbris. Käsi oli küll ämbri serval ja pea toetas käele, kuid jah, arvatavasti määris ta ennast ka oksega. Aga nüüd oli umbes pool tundi maganud, kui hakkas oksendama, seekord tegi ta seda magades. Nüüd mõtlesin, et aitan teda ja liigutasin ämbrit, et ta kõike ämbrist mööda ei paneks. Enamus läks anumasse. Ja nüüd mõned sekundid tagasi ärkas ta hetkeks, rebis madratsi pealt lina üles, pühkis suud ja nuuskas haledalt oma linasse. Masendav. Ühesõnaga on lugu väga ebaterve ning mina lahkun. Head ööd!
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Ei ole küll huumor, aga vahest on päris ebaterve venna juures olla. Nimelt tüüp tuli koju, täiesti maani täis. Jõudis voodise, läks ropsima. Tuli tagasi, ma ütlesin, et ta endale kausi võtaks, ei midagi, üritab edasi magada, möödus vähem, kui minut ning jälle hakkab ropsima, seekord ei jõudnud ta eriti kiiresti reageerida ning lasi omad maomahlad põrandale. Siis oli väga omapärane vaadata, kuidas ta tuikudes seda koristada püüdis. Lõpuks sai ta sellega enamvähem hakkama. Siis läks magama. Möödus minut, ta pani jälle ropsi. Seekord tagasi tulles võttis kaasa ka ämbri. Natukene aega möödus ja kukkus jälle oksendama. Oksendas ja oksendas ja kuni arvas, et aitab. Üritas uuesti magama minna, kuid enne veel ajas oma ämbrikese pikali. Taaskordselt väga naljakas vaatepilt, kuidas ta kõike koristas. Edasi ta magas paar minuti, siis oksendas natukene veel. Ja nii veel mõned korrad, kui lõpuks jäi magama. Magama jäämise juures oli see ebaterve, et ta magas põhimõtteliselt pea ämbris. Käsi oli küll ämbri serval ja pea toetas käele, kuid jah, arvatavasti määris ta ennast ka oksega. Aga nüüd oli umbes pool tundi maganud, kui hakkas oksendama, seekord tegi ta seda magades. Nüüd mõtlesin, et aitan teda ja liigutasin ämbrit, et ta kõike ämbrist mööda ei paneks. Enamus läks anumasse. Ja nüüd mõned sekundid tagasi ärkas ta hetkeks, rebis madratsi pealt lina üles, pühkis suud ja nuuskas haledalt oma linasse. Masendav. Ühesõnaga on lugu väga ebaterve ning mina lahkun. Head ööd!
          Vana su vend on???? 12 ja jõi esimest korda??

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Vana su vend on???? 12 ja jõi esimest korda??
            Kaugeltki mitte. Ise ta süüdistas mitmeid, mitmeid erinevaid jooke ja väitis, et ta pole varem nii täis olnud.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Kaugeltki mitte. Ise ta süüdistas mitmeid, mitmeid erinevaid jooke ja väitis, et ta pole varem nii täis olnud.
              Mul oli just vastupidine eksperiment. Jõin mis ma jõin, vastutusest vabaks ei suutnud (ja eriti enam ei suuda end) juua. Ikkagi tuli automaatrežiim peale, mis Miku koju suunas. Nalja ja segadust vähem, seletamist/suhtedraamat samas kah. Oska sa nüüd öelda, kas see hea või halb on.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                oksendamisega seoses meenus üks lugu. mingil saunaläbul jäi üks vend lava peale magama ja oksendas sinna samasse lava peale. seal kõrval oli veel tuhatoos konidega ja kuidagi suutis ta oma juustega seal püherdada nii, et hommikul oli hunnik konisid ropsiga juuste külge kuivanud ja loomulikult keegi ei öelnud talle seda ning nii läks ta ka koju
                ½121½

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    http://www.dralban.net/ jessuke!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      mine perse!! jumala kõva ju!!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Täitsa hea lugu, mulle meeldis.
                        Kõik ei peagi Koera kuulama.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          noh, kas nali ei tulnud eriti hästi välja?

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                http://www.youtube.com/watch?v=7-NOZU2iPA8 veel üks krdi dr. alban teile rsk!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X