320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Algselt postitas norsk


    Matthew Herbert \"Plat Du Jour\" - minu jaoks kindlalt aasta album 2005. Kogu plaat keerleb ümber söögiteema ja sisaldab massiliselt huvitavaid helisid õuna haukamisest kanade kaagutamiseni välja. Veel jäävad sellest aastast meelde Daft Punk \"Human After All\", Animal Collective \"Feels\" ja Röyksopp \"The Understanding\". White Stripes jääb vist ka meelde, aga seda negatiivse poole pealt. Võrreldes \"Elephant\" \'iga on selle aasta üllitis ikka väga lahja.

    Ja veel üks küsimus dannarile, nimelt mainisid sa siin teemas millalgi mingit seitsmekümnendate elektroonikut, kes kõlavat nagu Kraftwerki ja Daft Punki hübriid ning kuna ma tõesti ei viitsi antud teemat läbi lapata, siis äkki värskendad mu mälu? Tänks.
    Bruce Haack.

    Daft Punki plaat oli tõesti suurepärane. Animal Collective oli selline keskmine. Aga White Stripes mulle tglt meeldis. Elephant mulle jälle ei meeldind, sest see tundus samamoodi White Blood Cellsi hale vari olema.
    Aga enda selle aasta lemmikplaadid olid:
    LCD Soundsystem, Sigur Ros, Ladytron.
    hetkel jätan poolikuks postituse sest Birmingham-Charltoni mäng algab

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Natuke tähenärimist ka: pidasid ilmselt Birminghami - West Hami mängu silmas
      Ladytron läks mul täitsa meelest ära, päris kuulatav teine. Eelmine oli muidugi tunduvalt seksikam, aga seda oled sa ka vist siin kuskil juba maininud.
      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        R2 valib 12. korda Aastahitti ning mina saatsin juba täna enda valikud ära.
        Eesti:
        Rock Üllatus - Ma tulen tagasi
        Eha Urbsalu - Gotta Go
        Popidiot - Microsoft
        Välismaa:
        Bloc Party - Positive Tension
        The Libertines - Can\'t Stand Me Now (kuigi oli 2004. aasta lugu, aga minul püsis ta 9 kuud mängitumana.)
        LCD Soundsystem - Yeah!

        Lisaks panen siia kirja mõned selle aasta huvitamad plaadid:

        Antony and The Johnsons - I\'m A Bird Now
        Naiseriietes Ameerika meeslaulja suurepärane ja imeilus plaat. Prooviks võiksite kuulata laule Is There Someone, Bird Thug või Hitler In My Heart.

        Ariel Pink\'s Haunted Graffity - Worn Copy
        Lo-fi meistriklass. Kõlab nagu oleks tüüp pannud vana raadiomaki record-funktsiooni tööle ning koguy muusika niiviisi otse teind. aga üligeniaalselt seejuures. Kindel soovitus laul nimega Jules Lost His Jewels.

        Daft Punk - Human After All
        Pärast interstellat taas üks õnnestunud plaat. Vahele jäi täielik flop Daft Clubi nimelise plaadiga. Soovituslaulud oleks Technologic (eriti mõjuv koos videoga) ning Robot Rock.

        Mint Royale - See You In The Morning
        Tüüpiline briti bigbeat-house, kuid siiski on neis midagi enamat. Kasvõi täiesti suurepärases kaverloos Singing In The Rain.

        The Russian Futurists - Our Thickness
        Üliarmas indie-plaat. Soovitada üht laulu on väga raske. Endale läks väga hinge These Seven Notes näiteks.

        Architecture In Helsinki - In Case We Die
        Austraalia ülimitmeliikmeline indierühm, kes tegi samaarmsa plaadi kui Russian Futurists. Ausalt öeldes ka üsna sarnase. Töiesti jabur laul on It\'s 5, kus teema käib.. khm. matemaatika ümber. ja muidugi eriliselt armas laul on Wishbone

        The White Stripes - Get Behind Me satan
        Nagu ma eelnevalt ütlesin, meeldis mulle see plaat. Rohkem kui Elephant, aga muidugi vähem kui White Blood Cells (no olid ajad kunagi). Samas pean tõdema, et Satana plaadiga mängib rolli ka suurepärane kontsertelamus, mida mul juuni lõpul Hollikas näha õnnestus. Pärast seda üritust sattusin sellest kaheiniemsebändist siirasse vaimustusse. Ja Meg White on niiiii kena

        Adult - Gimmie Trouble
        tõneäoliselt kõige vulgaarsema Electroclash bändi üks vihasemaid plaate. Samas jääb alla Anxiety Always plaadile. Minu jaoks liiga palju kitarre ja liiga vähe elektroonikat. Kuid äramärkimisvääriv plaat siiski.

        Mu - Out Of Breach (Manchester\'s Revenge)
        Jaapani noor daam tuleb ja karjub sulle näkku. Nii tund aega järjest. ja oi kui mõnus see on. Lugu We Love Guys Named Luke, või Stop Bothering Michael Jackson jms. Meeletult võimas energiapomm.

        Devendra Banhart - Cripple Crow
        Ladytron - Witching Hours
        Sigur Ros - Takk

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas dannar


          Rock Üllatus - Ma tulen tagasi

          ma olen päris kindel, et R2 aasta hiti valimisel ei ole nn. kuldvaarika kategooria esindatud...
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Algselt postitas fitti


            Algselt postitas dannar


            Rock Üllatus - Ma tulen tagasi

            ma olen päris kindel, et R2 aasta hiti valimisel ei ole nn. kuldvaarika kategooria esindatud...
            Samas pole ma kunagi midagi nii naljakat ja head tuju tekitavat eesti muusikast leidnud.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Algselt postitas dannar
              R2 valib 12. korda Aastahitti ning mina saatsin juba täna enda valikud ära.
              Tegin ikka ilusa lehe küll.
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Algselt postitas fitti


                Algselt postitas dannar


                Rock Üllatus - Ma tulen tagasi

                ma olen päris kindel, et R2 aasta hiti valimisel ei ole nn. kuldvaarika kategooria esindatud...
                mulle ausõna meeldib see laul juba igate pidi...leian, et selle laulu taga on nagu midagi, mis teeb asja realiks erinevalt enamusest eesti smilers-terminaator jampsist(selle üle ei viici vaielda nagu minu arvamus lihtsalt)
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  härrad härrad
                  ei saa lugu loosid tõmmata kazaa või emule või mõne muu programmiga (blokid on peal)
                  saan vaid \"save target as\" ja siis alla tõmmata, aga tean selliseid linke vähe, kus nii saab teha
                  äkki mõni targem härra viskab siia ülesse mõne lingi
                  arvutis tunnen täiega puudust chop suey,st
                  aitäh
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas EgoTrip


                    härrad härrad
                    ei saa lugu loosid tõmmata kazaa või emule või mõne muu programmiga (blokid on peal)
                    saan vaid \"save target as\" ja siis alla tõmmata, aga tean selliseid linke vähe, kus nii saab teha
                    äkki mõni targem härra viskab siia ülesse mõne lingi
                    arvutis tunnen täiega puudust chop suey,st
                    aitäh
                    võid siia vaadata, chop suey on täitsa olemas.


                    metal up your ass

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      tunnistan ausalt,et jõime kambas õlut ja käisime vanilla ninja kontserdil.ja siis jõime veel õlut ja ta tundus rootslaste kunagise europe\'i sarnane.ja siis jõime veel õlut ning suundusime sossi klubisse smilers\'ile,sest naabrimees ja lapsepõlvesõber on nende helitehnik ja sebis meid tasuta sisse...seal jõime juba fernet branca\'t-põrandalakki meenutav bitter-likerkaar,kohutav elamus tegelikult.kuid kui võrrelda,et sommid panid metsmaasikat viinaga,võis meie valikut kiita isegi...inimesed teevad purjasena igast asju,ainuke asi,et nad ei tohi takkatraavi kahetseda midagi.ma ei kahetsendki:P
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Pole hullu, ma saatsin oma vanemad kah, kuigi oli ka endal tiba plaani Ninjasi ja Slidet kuulama minna. pole teisi vist kunagi laivis näinud.
                        Aga vanemad kannatasid soendusbändid ära ja pool Ninjade kontserti ning siis tulid ajama :P.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Algselt postitas Devil


                          Pole hullu, ma saatsin oma vanemad kah, kuigi oli ka endal tiba plaani Ninjasi ja Slidet kuulama minna. pole teisi vist kunagi laivis näinud.
                          Aga vanemad kannatasid soendusbändid ära ja pool Ninjade kontserti ning siis tulid ajama :P.
                          mina olen paar korda Slide 50-t laivis näind ning see on üks jubedamaid kogemusi, mis mul laivide seas olnud on. Tüübid ajavad sellist 4. klassi teksti ning muusika on ka nagu kuskilt odavast USA kolledžifilmist. Õudne.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Eks ma tahan kah seda kogemust kätte saada.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Lisan veel Dannari selle aasta elektroonilise tantsumuusika plaadi nr. 1. Milleks on Modeselektor \"Hello Mom!\". Täiesti kohustuslikult soovitav inimestele, kellele meeldib elektro ning sinna kanti kanduv muusika. Dancing Box on täiesti geniaalne lugu. Ka Silikon. Tervikuna ka super. Mõmmu ja muud tobedad sõnad ka.

                              Laulus Die Clubnummer käib selline mõnusalt mahlane ja mulksuv madalelektrokäik sees, mis teeb tuju väga heaks. Teine lugu Tetrispack meenutab jubedalt vanasid 8-bitiseid videomänge, vähemalt sündikäik on nagu kuskilt IceMan/IceClimber ist välja hüpanud. Laulus Kill Bill vol.4 lastakse mõnuga träänsimeeste ning nende stereotüüpse elektroonilise muusika kujutluspildi peale. uhh liiga hea plaat ikka


                              Lisaks veel ühe tõeliselt nummi laulu et Diplo - Lady Killer (Diplo mix)

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Öelge paar head trance\'i lugu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X