320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahelduseks ka minu poolt valik viimastel kuudel enim meeldinud lugudest (jep, lugudest, sest ükski plaat vist tervikuna pole vahepeal meeldima hakanud)

    The Brian Jonestown Massacre - Hold That Thought
    Need USA indierockiveteranid on minust üldiselt mööda läinud ja seegi plaat on räigelt hüppava tasemega, kuid plaadi avalugu Hold That Thought litib räigelt. Selline eriti melanhoolne, kuidas samas räigelt kaasahaarav südamevalulugu. Miskipärast lugu, mis toimub eriti hästi hämaras. Olgu selleks jalutamine või kodus diivanil tiksumine (eriti pohmelliga). Kahtlustan, et lugu mis vahepeal ära kaob ja siis kaamos-ajal novembris tagasi tuleb.


    Shannon & the Clams - The Boy
    Shannon & the Clams - Backstreets
    Shannon & the Clamsist polnud ma enne midagi kuulnud ja ega kriitikud neid vist suurt ei hinda ka. Kuid mulle meeldib. Selline lahe 50-aasta taguse vaibiga lood. Ei midagi liiga uuenduslikku, aga ega päikselise ilmaga sa ei tahaga klappidest Deafheavenit kuulata, vaid pigem ikka sellist nunnut ja lihtsat värki.



    Therese Lithner - Eye
    Therese Lithner - Drown
    Räägi veel, et Spotifyst kasu pole või see kuidagi tapab muusikatöösust. Ma muidu ever ei teadnuks, et Rootsis on olemas keegi Therese Lithner, kes andnud välja nelja looga minialbumi. Kummalisel kombel on kõik neli lood äärmisel erineva kõlaga ja kummalisel kombel meeldivad nad kõik. Eriti kaks eelpool mainitut.


    The Cleaners From Venus - Only Living a dream
    Veel üks näide kuidas Spotify vahest toodab. Võimalik, et pidanuks teada, et on olemas 65-aastane legendaarne DIY härrasmees, kes peitab nime taha Cleaners from Venus. Aga ei teadnud. Ei teagi, miks antud lugu klikkis, aga ega muusikast ei peagi nüüd üle mõtlema. Ega ma kriitik pole või midagi. Taaskord muidugi keiss, et kogu ülejäänud plaat oli suht saast.


    Nine Inch Nails - Shit Mirror
    Üldiselt NINi uus 6 looga miniplaat on minu meelest üsna rõlge oma saksofonidega. Et kellele see Bowie Blackstar meeldis need äkki võivad terve asja üle kuulata. Kuid teisalt ainus plaadi nö klassikalise ühisehitusega lugu on vist ainus Reznori lugu, mis viimasest 10 aastast meeldib. Positiivne nähe. Ei teagi, kas düüd uuesti narksi hakanud panema või mis keiss on, aga sellist asja võiks rohkem tulla.

    Kommentaar


      Soovitan eikal kõrv peale panna ka hilisemapoolsetele Massacre plaatidele Third World Pyramid ja Mini Album Thingy
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Nublu - öölaps. Tüüp lendab ikka kõrgelt.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Nublu - öölaps. Tüüp lendab ikka kõrgelt.
          Näide sellest, et mida pasemat sitta sa toodad, seda rohkem feimi sa saad. Jube haip.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Nublu - öölaps. Tüüp lendab ikka kõrgelt.
            kelle flow'd see (mulle) meenutab? Waterboy? Busta?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              kelle flow'd see (mulle) meenutab? Waterboy? Busta?
              Ma ei oska niimoodi öelda, kuna ma pole väga hiphopiga sinapeal. Aga ta on vaimukas, ta on neetult catchy, tüüp teeb väga lahedat viralkampaaniat ja hetkel tundub, et on kõige kõvema superstaaripotentsiaaliga (eesti mastaabis) noor tegija. Ja see on tore, et kõige kuulatumad jorsid ei tule sest faking superstaarisaatest.

              Kommentaar


                kampaaniat?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  kampaaniat?
                  Jup, ma olen nii eksklusiivne, et keegi ei tea, kes ma olen, kuigi tegelikult pmst kõik teavad. Hea ja lihtne.

                  Kommentaar


                    väga levinud kampaania soundcloud räpparite hulgas, siis.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      ma olen liiga vana, et sellest Nublu värgist leili minna?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        ma olen liiga vana, et sellest Nublu värgist leili minna?
                        Sa oled ju must noorem?

                        Kommentaar


                          Dunno. Moskva olümpia väljalase.

                          Kommentaar


                            See mõminaträpp on sitt nali mis on liiga kaugele läinud. Lõpetage ära.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Nublu rmx
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                ma olen liiga vana, et sellest Nublu värgist leili minna?
                                Sama siin, omal ajal olid "karu püksid" küll naljakad, aga praegu ei saa absull sellest fenomenist aru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X