320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Mulle Artur meeldib kui ta muusikast kirjutab, sest siis on olemas Arturi muusika ja s*tt muusika. Väga lihtne on see maailm! Elementaarne, Watson

    Genialistid ütleks midagi sellist (ma muidugi ei kujuta, ette kas Genialistid on hea vöi siis mitte):
    ja vaata!
    on ainult kaks võimalust
    seda teha
    1) sitasti
    2) ja nii nagu mina teen
    kuigi tegelikult
    on see täpselt
    üks ja seesama

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Nonii, aasta 2004 hakkab sulguma ning plaadiriiul ja Winampi playlist vajavad ülevaatamist. Üldiselt peaks mainima, et 2004. aasta muusikamaailm millegi väga erilisega mulle meelde ei jäänud. Vahest Vanilla Ninja edukas minek saksakeelses Euroopas ning paanika USAs Janet Jacksoni paljastatud tissi ümber on jäänud showbisnise maailmast kõlama.

      Aga see selleks, olulisemad on ikkagi need viisid ja sõnajupid, mis jäävad pikemaks ajaks kahe kõrva vahele leierdama. Ülesrivistus!

      Eesti tegijad anno 2004

      Toe Tag ja album \"Legendaarne\" - tundub, et Eesti hiphopil on teine hea aasta järjest ning põranda all nokitsemisest on välja jõutud raadio päevastesse playlistidesse. Kui aastal 2003 sai minu au ja kiituse endale Chalice, siis sel aastal pole Toe Tag\'ile vastast. Paul Oja suurepärased põhjad teevad sellest plaadist täieliku naudingu, lisaks tüüpide osav riimioskus paneb muige suule. Mis seal öelda, \"Legendaarne\" ning \"Deja vu\" on minu jaoks sel aastal päästnud Eesti popmuusika maine.

      Koer \"Pure\" - ülimalt hea meel, et Ruffusest suurt midagi välja ei tulnud ning Claire\'s Birthday tüübid teise nime all end taas kokku kogusid. Olen juba ammu pidanud Vaiko Eplikut Eesti andekamaks meeslauljaks (get lost, Tanel Padar ) ning kitarripopi parimaks esindajaks. Kuna plaat veel üsna värske, siis väga süvitisi ei saa veel minna, kuid seni on ansambli Koer uus haugatus olnud mõnusaks kaaslaseks. Ja tänud tüüpidele loo eest \"Te olete värdjad\", seda lugu saab vajaduse korral ka igapäevaelus kasutada :P

      Peale Toe Tag\'i ja Koera ühtegi superhead albumit nagu ei mäletakski. Ah jaa, Genialistide uuem üllitis on ka OK. Hiphopkogumikud Volüüm 1 ja 2 on küll suht \"pandavad\", ent pole vist nii hiphopi friik, et asja taevani ülistaks. Aasta naljakamad tegijad on aga raudselt MC Wimpel ja Waterboy (lood vastavalt \"Botased kuluvad\" ja \"Laul emale\").

      Ja endiselt suur miinus - mitte ühtegi uut vutiteemalist lugu. On see asi nüüd selles, et Eesti koondisel polnud taas kõige parem aasta? Igal juhul Genialistide uus hitt \"Täna me ei skoori\" oleks väga paslik olnud kõlama Vene-Eestimaa mängu taustaks (\"Miks mulle tundub, et täna me ei skoori\"? )

      Importkraam ehk välismaa tegijad anno 2004

      See aasta jääb mulle meelde kui Franz Ferdinandi aasta. Midagi pole parata, Skint laksis ennist hästi poindi ära \"lihtsalt geniaalne, geniaalselt lihtne\". No võtke \"Take Me Out\", kas keegi oleks osanud arvata, et tavaliste pillidega poisid teevad sellise edeva võnkega loo? Kogu Franz Ferdinandi debüütplaat on parimat kraami täis topitud (\"Darts of Pleasure\", \"Michael\", \"Auf Achse\" jne), igal juhul loodan väga, et aastal 2005 avaneb võimalus neid kusagil ka laivis rokkimas näha.

      Tegelikult oli mulle kui Briti kitarripopi austajale väga hea aasta. Franz Ferdinandi kontsertturnee soojenduspunt The Futureheads sai hakkama suurepärase debüüdiga (sinku \"Meantime\" läks ka R2 aastahiti konkursile briti roki au päästma), lahedat retro-stiili viljelev The Bees sisustas meeldivalt vihmaseid õhtuid ja kui siia otsa veel mainida ka punte The Music ja The Libertines, siis pean küll Briti saarte suunas suure aplausi tegema. Skandinaavias rokib endiselt The Hives oma \"Tyrannosaurus Rex\" plaadiga.

      Lisaks väärivad ära märkimist:

      Air \"Walkie Talkie\" - prantsuse duo ei-tea-mitmes plaat, mis toimib valuvaigistina. Ei mõista, kuidas need konnasööjatest geeniused suudavad uusi ja uusi rahustavaid elektroonilisi meloodiajuppe välja lasta.

      N.E.R.D. \"Fly Or Die\" - igati edukas teine väljalase superprodutsentidelt, kes päästavad pidevalt nii mõnegi muidu hädise hiphop/r\'n\'b tegija karjääri. Igal juhul \"She want to move\" oma bassikäiguga jaab eluks ajaks meelde.

      Scissor Sistersi debüüt - midagi pole öelda, kui eelmise aasta veidruseks võis pidada The Darknessi, siis sel aastal on need San Fransisco gaytüübid üllatuskülalisteks minu playlistis.

      Aasta comebäkkareid on aga lausa mitu. Ei, ma ei mõtle siin Duran Durani, kes oleks võinud ikkagi pillid kotis hoida ning keskpärase popi tegemisest hoiduda. Valgusvihu suunaks hoopis Morrissey, Beastie Boys\'i ning ka Rammsteini peale.

      The Smithsi liider suutis üllatada kahekordselt: endiselt vaimukad tekstid plaadil \"You Are The Quarry\" ning Eesti mainimine oma albumi avaloos. Igal juhul hoolimata Eesti asetamisest kahtlasesse konteksti, käib iga kord soe judin läbi, kui lugu \"America Is Not The World\" kõrvadesse paiskub.

      Beastie Boysi \"To The 5 Boroughs\" on super. Tüübid on ringi hüpanud, möiranud ning rokkinud juba oma 20 aastat, ent maha pole käinud. Ega neid ilmaasjata MTV European Music Awardsile ei kutsutud, et nooremale generatsioonile näidata, et peale Eminemi on veelgi andekamaid valge nahaga tattipritsijaid.

      Last. not but least - Rammstein \"Reise Reise\". Endiselt suudavad need sakslased teha stiilset asja, lisaks iroonia nii Venemaa (\"Moskau\") kui USA (\"Amerika\") suunas teevad sellest albumist positiivse üllitise.

      Huh, ükski aasta pole vist nii pikaksveninud kokkuvõtet teinud. Seega, aasta oli hea ning plaadikogu täienes.

      edit: ja üks superplaat jäi mainimata - High Contrasti \"High Society\". Trummi ja bassi fännid, ühinege! Ei suuda end ära süüdistada, et ei läinud selle supertegija poolt antud minekule Club Tallinnas. Aasta plaat minu jaoks trammis ja bussis.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Algselt postitas cant kill me


        Oss-id on tglt p6hiliselt need ikkagi.....kes on dumm dumm dumm muusika, AUTOD, JA KES MÖLISEVAD KARVIKUTEGA...........ylej22nud on vast niisama inimesed kui metalistid........
        Veelkord selle teema juurde tagasitulles peaks mainima, et minu arust pole need metali/pungi vms. inimesed nii väga rahumeelsed midagi...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas Jux


          Koer \"Pure\" - ülimalt hea meel, et Ruffusest suurt midagi välja ei tulnud ning Claire\'s Birthday tüübid teise nime all end taas kokku kogusid. Olen juba ammu pidanud Vaiko Eplikut Eesti andekamaks meeslauljaks (get lost, Tanel Padar ) ning kitarripopi parimaks esindajaks. Kuna plaat veel üsna värske, siis väga süvitisi ei saa veel minna, kuid seni on ansambli Koer uus haugatus olnud mõnusaks kaaslaseks. Ja tänud tüüpidele loo eest \"Te olete värdjad\", seda lugu saab vajaduse korral ka igapäevaelus kasutada :P

          Ja endiselt suur miinus - mitte ühtegi uut vutiteemalist lugu. On see asi nüüd selles, et Eesti koondisel polnud taas kõige parem aasta? Igal juhul Genialistide uus hitt \"Täna me ei skoori\" oleks väga paslik olnud kõlama Vene-Eestimaa mängu taustaks (\"Miks mulle tundub, et täna me ei skoori\"? )
          KOER \" PURE \" - sai endalegi too üllitis muretsetud. Pärast esimest kuulamist tundus värk kuidagi imelik olevat. Justkui võõras teema minu jaoks ja kole kauge samuti.
          Aga hetkel on olukord selline, kus iga õhtu on justkui kohustuslik programm need 37minuti ja ...sekundit selle plaadi seltsis veeta. Kuulad ära, siis kuulad mõne loo veel korra läbi ning raibe(heas tähenduses) hakkab öösel unes kummitama...\" Kodu laul\" näituseks. Viisijuppi on edasiarendatud selliseks, mis on kuratlikult sõltuvust tekitav.
          Suvel oli minu jaoks väga koomiline sõita autoga läbi Lasnamäe, kui raadiost lasti parajasti \" Te olete värdjad\" lugu ja küljeaken oli samas alla lastud..Oleksid nad,venkud, vaid eesti keelt õppinud! Siis saanuks nad mu sõnumist aru. ma ei vihka kedagi. Ei. See on raiskamine. ja mind ei ole nii palju, et peaksin end mõttetute tunnete peale jagama.
          Suitsetamise olen maha jätnud, kuid sellest plaadist nii pea lahti ei saa...

          Mu ajusopis on idee uue vutiteemalise loo tegemiseks. Viis on laenatud ja sõnad on osaliselt kirja pandud. Töötame edasi.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Algselt postitas cant kill me


            Oss-id on tglt p6hiliselt need ikkagi.....kes on dumm dumm dumm muusika, AUTOD
            ...
            Ja õnnetud \"karvased\" sõidavad ainult bussi-trammiga?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              kes väidab et karvased on rahulikud loomad? mulle tahtsid küll üks kord kaks nässi kallale tulla aga õnneks oli mul neist täiesti poh*ui sest ega siis üks korralik tehnomees omati karvast ei karda... aga võibolla olin lihtsalt natukene joogine ja seetõttu oli mul täiesti savi mida nad ajasid. igatahes istusid nad tagasi maha ja jõime ühe laua ääres edasi... vist. seega minu kogemused räägivad et karvikud on need kes teravat tõmbavad.

              aga mille järgi üldse liigitatakse ossiks või karvikuks? kui ma täna tööle sõites Vanaviisit (M1ku plaat noh) kuulasin kas see siis tähendab et ma enam ei ) olegi tõsine tehnomees? :O ja kui ma homme hommikul kõigele lisaks Metallicat kuulan kas siis hakkan päris karvikuks muutuma?

              päris asjalik postitus ju, umbes nagu kõik ülejäänudki siin
              panin smailisi ka et juttu illustreerida ja kõigile arusaadavaks teha

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                mai tea,ma nägin ükspäev bussis väga karmi olemisega metallisti,läksin istusin venna kõrvale ja siis kuulsin,et kõrvaklappidest tuli tal madonna.
                haardstail poisid võivad...vahet pole.mai tahtnud üldse sellest rääkida.tglt ma lihtsalt tahtsin öelda,tagasivaatena aastasse 2004,et kuramuse kahju on,et Slide50\'e plaat allest jaanuaris/veebruaris välja tuleb,algselt oli see planeeritud detsembri algusele või isegi varasemasele kuupäevale.damn.
                have a nice day!
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Algselt postitas Undi


                  Algselt postitas cant kill me


                  Oss-id on tglt p6hiliselt need ikkagi.....kes on dumm dumm dumm muusika, AUTOD
                  ...
                  Ja õnnetud \"karvased\" sõidavad ainult bussi-trammiga?

                  EI metalile pole FUCKING.........TUUNITUD AUTOD JUMALAD:............
                  ja mingi perseaugust v2lja tulnud muusika träääääns träääänsträääääns.........fuck off trääääänsssssss
                  R.I.P Dimebag Darrell


                  WE ARE BORN TO DIE

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas ek


                    kes väidab et karvased on rahulikud loomad? mulle tahtsid küll üks kord kaks nässi kallale tulla aga õnneks oli mul neist täiesti poh*ui sest ega siis üks korralik tehnomees omati karvast ei karda... aga võibolla olin lihtsalt natukene joogine ja seetõttu oli mul täiesti savi mida nad ajasid. igatahes istusid nad tagasi maha ja jõime ühe laua ääres edasi... vist. seega minu kogemused räägivad et karvikud on need kes teravat tõmbavad.

                    aga mille järgi üldse liigitatakse ossiks või karvikuks? kui ma täna tööle sõites Vanaviisit (M1ku plaat noh) kuulasin kas see siis tähendab et ma enam ei ) olegi tõsine tehnomees? :O ja kui ma homme hommikul kõigele lisaks Metallicat kuulan kas siis hakkan päris karvikuks muutuma?

                    päris asjalik postitus ju, umbes nagu kõik ülejäänudki siin
                    panin smailisi ka et juttu illustreerida ja kõigile arusaadavaks teha
                    no j2relikult poel sa OSS siis............
                    aga tglt need inimesed kes ytlevad et nad kuulavad k6ike ......... otsustusv6imetud..........
                    R.I.P Dimebag Darrell


                    WE ARE BORN TO DIE

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Panen teile siia imestamiseks oma lemmikud aastast 2004. Mingis paremusjärjestuses pole see kõik siin mitte ja ega ei pruugi kõik \"uued\" lood/albumid olla ka just 2004 avaldatud. Mõni kindlasti 2003. Peaasi, et lõppeval aastal neid kuulasin ja nautisin.

                      Kui viitsid mõnega alltoodud artistidest lähemat tutvust teha, siis võin vast lubada, et pettumus sind ei taba. Vähemalt mitte siis, kui su elu aluseks on va rock ja va roll. Nagu minul. Enjoy!

                      Aasta albumid:
                      Jim White – Drill A Hole In That Substrate and Tell Me What You See
                      Secret Machines – Now Here Is Nowhere
                      Brian Wilson – Smile
                      The Shins – Chutes Too Narrow
                      Thea Gilmore – Avalanche

                      Aasta laulud:
                      Jim White – Static On The Radio
                      Los Lobos – Somewhere In Time
                      Leonard Cohen – Undertow
                      The Jeevas – Ghost
                      John Fogerty – Honey Do
                      Renaud – Baltique
                      Wir Sind Helden – Rüssel an Schwanz
                      Max Herre & Joy Denalane – 1ste Liebe
                      Prince – Musicology
                      Razorlight – Rock’n’Roll Lies
                      Secret Machines – Nowhere Again
                      The Killers – All These Things That I’ve Done
                      The Futureheads – Decent Days And Nights
                      The Subdudes – The Rain
                      Wilco – The Late Greats
                      Toots and the Maytals – Time Tough
                      The Shins – So Says I
                      Rosie Thomas – I Play Music
                      Belle and Sebastian – I’m A Cuckoo
                      Thea Gilmore – God Knows
                      Lambchop – Steve McQueen
                      T-Rio – (Choopeta) Mamae eu quero
                      Vasco Rossi – Rock n Roll Show
                      Fatboy Slim & Damon Albarn – Put It Back Together
                      Terry Hall & Mushtaq – The Hour Of Two Lights
                      Dover – Honest
                      Badly Drawn Boy – Year Of The Rat
                      Rodney Crowell – Earthbound
                      Ron Sexsmith – Wishing Wells

                      Aasta oldie’d:
                      The Faces – Pool Hall Richard/You’re So Rude
                      Badfinger – No Matter What
                      Grateful Dead – Playin’ In The Band
                      Smithereens – Too Much Passion
                      The Lilac Time – The Girl Who Waves The Trains
                      John Martyn – Sweet Little Mystery
                      Del Amitri – Be My Downfall
                      Love – Alone Again Or
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Minu aasta #1 playlist.............

                        Chimaira - Down Again
                        Chimaira - Pure Hatred
                        Chimaira - Options
                        Chimaira - Army Of Me
                        Chimaira - Dead In Side
                        Chimaira - The Impossibility of Reason
                        Chimaira - The Dehumanizing Process
                        SlipKnoT - Purity
                        SlipKnoT - Gently
                        SlipKnoT - Vermillion Pt.2.
                        Soulfly - Prophecy
                        Soulfly - Seek \'n\' Strike
                        From Private Letters - Agnus Dei
                        Mudvayne - Death Blooms
                        Deftones - MX
                        Deftones - Passenger
                        Deftones - My Own Summer
                        Deftones & KoRn - Wicked
                        KoRn - Somebody Someone
                        KoRn - Got The Life
                        KoRn - Did My Time
                        KoRn - Falling Away From Me
                        KoRn - Yall Want A Single
                        Depoo - Hiyo
                        Ill Nino - When It Cuts
                        Ill Nino - What Comes Around
                        Machine Head - Crashing Around You
                        Machine Head - Silver
                        Pantera - I\'m Broken
                        Pantera - Suicide Note Part 1
                        Pantera - 5 Minutes Alone
                        Pantera - Revolution Is My Name
                        Qbo - Sangre De Tu Sangre
                        Resorte - Brota
                        Resorte - Caliente
                        Resorte y Control Machete - Radical Testa
                        Spineshank - If It Breathes
                        Stone Sour - Black Heart
                        Stone Sour - Cold Reader
                        GodSmack - Awake
                        GodSmack - I Stand Alone
                        GodSmack - Straight Out Of Line
                        Killswitch Engage - When Darkness Falls
                        R.I.P Dimebag Darrell


                        WE ARE BORN TO DIE

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Algselt postitas Artur
                          yhtin Yheksa ja eki arusaamadega, ent see pole absoluutselt see, mida ma seletada yritasin, umbes selliseid vastukajasid isegi ootasingi, eriti yheksalt.
                          Aitäh Artur

                          ..aga miks nii tobe näide mingite peksa saamiste ja kallale tulemistega? See on nii kole.

                          Kui sa aru ei saa, siis ma niisama ironiseerin. Väidan endiselt, et inimesi selle järgi jagada, mis muusikat ta kuulab on tobe. Et see, kes kuulab Genialiste nagu mina on hirmus mönus tüüp ja see, kes Genialiste ei kuula ei ole üldse lahe tüüp. No ei ole nii noh, ei ole

                          Aasta album ongi Genialistid. Ja aasta lugu Genialistid - Sõbrad!
                          Mis te siis arvasite?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Algselt postitas Artur
                            ..aga miks nii tobe näide mingite peksa saamiste ja kallale tulemistega? See on nii kole.
                            senikaua kui Sulle mingit kymnemehelist rullnokakampa vastu ei tule ja yks neist sulle niisama äkki litti silma alla ei anna, on see tõesti tobe näide... ja seda ei ole juhtunud mitte ainult minuga, vaid päris mitme väga hea sõbraga.
                            Ja see ei ole teps mitte seotud muusikalise maitsega vaid nende rullnokkade hallolluse puudulikkusega.
                            Harituse asi vöinii.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Algselt postitas yheksa
                              Ja see ei ole teps mitte seotud muusikalise maitsega vaid nende rullnokkade hallolluse puudulikkusega.
                              Harituse asi vöinii.
                              muusikalise maitse kvaliteedi ja hallolluses olevate käärude arvu vahel on korrelatiivne seos. mõnes mõttes on see hea. saab lihtsamini hinnanguid anda.


                              loodan, et mcn ei hakka mind selle seisukoha eest materdama.

                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Küsiks siia vahele rumala küsimuse. Kunagi sattusin sellisele leheküljele kus oli kõvasti eesti muusikat. Alla tõmmata ei saanud, kuulata küll. Aga mitte ei tule meelde kus see oli. Oskab keegi aidata?
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X