320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lugesin täna postimehe lisast Indiana Jonesi uue filmi tutvustust
    ning see tutvustus oli peaaegu samasugune kui Kreisiraadio tehtud filmitutvustus
    "vanaema pärandatud kuldne tordilabidas", "alaska forever"
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Vaatasin lõpuks ka "300" ära. Väga kõva film on.
      slimm.ee

      Kommentaar


        vaatasin ka just "Magnuse" ära. täitsa okei film oli, amatöörnäitlejate kohta väga korralik töö. lõpp oli aint veits wtf.
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          Vaatasin Indiana Jonesi - tundub, et Spielberg on vahepeal Tulnukat vaadanud. Lõpp peaaegu samasugune ju, ainult et Tulnuka ufo oli kõvem...

          Kommentaar


            Wazzzzzzzzzzzzzzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uppppppppppppppppppppp

            Keegi vaatas ka seda paroodiaklassikat?
            slimm.ee

            Kommentaar


              mina vaatasin...Carmen Electra oli kunagi ikka (y)

              Tehku ruttu tütar valmis ja siis ma napsan ta ära nii 20 aasta pärast

              Kommentaar


                No Indiana Jonesi realistlikus sinnapiaka jäta, siis iseenesest väga viga polnud.

                Iseenesest väga tore on see, et film näeb välja nagu ta oleks samal ajal filmitud nagu vanemadki osad ning teise plussina on üsna tihe sündmustik. Aitas vaadata küll.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                  Tehku ruttu tütar valmis ja siis ma napsan ta ära nii 20 aasta pärast
                  Õeh, selline pervert.

                  Mina oma last küll sulle ei anna.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Oot sa plaanid Carmen Electraga last saada ve?

                    Kommentaar


                      bob dylani eluloo film oli päris huvitav. raske kohati aru saada milline tegelane millist periood tema elus mängib. aga lineup oli päris kõva filmil, ning pikemas perspektiivis võibolla isegi vaataks uuesti.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Just millalgi mõtlesin, et pole ammu kinos tõeliselt halba filmi näinud. No täna tuli siis jälle ära. "The Happening". Shyamalan on ikka täiesti alla käinud, kui "Kuues meel" ja "Unbreakable" olid veel suht lubavad, siis "The Signs" oli temalt viimane enam-vähem talutav film, edasi on ainult sõnnikut tootnud. Seekord on tegu mingi hädise paranoiatripiga, mis ajab suuremalt jaolt lihtsalt haigutama. Mingi idee on isegi olemas, aga teostus on ikka nii nüri, et Tomi ja Jerry seiklustes on ka rohkem pinget. Kui ma näen õuduspõnevikus ennast oksa tõmmanud inimesi ja esimesena tuleb pähe Kreisiraadio sketš ("Siin on poodud inimene." - "Lase ripub, see on sport, raisk!"), siis on midagi ikka väga mööda. Ja filmi haripunkt läheb juba päris naeruväärseks - sõna otseses mõttes, õige mitu inimest lihtsalt hirnus saalis selle peale. Hale.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Walk Hard: The Dewey Cox Story

                          soovitati seda filmi mingi kuu aega tagasi
                          vaatasin seda algul mingi 1o minti, tundus jama, ning panin kinni
                          täna aga ei olnud midagi teha, ning hakkasin siis seda vaatama
                          ei mäletagi millal viimati sellist filmi nägin, mõte jookseb pidevalt kokku, ning naerda saab palju
                          filmist jooksevad läbi sellised mehed nagu - lennon, mccartney, starr, harrison, elvis, buddy holly jne

                          ja nüüd väike dialoog kanepi kohta:
                          T - no Dewey, you dont want this, go out of here
                          D - you no what, I dont want no hangover, I can get no hangover
                          T - It DOESNT give you a hangover
                          D - I get addicted do it or smth
                          T - Its NOT habbit forming
                          D - Oh, ok well. I dont know. I dont wanna overdose on it
                          T - You CANT overdose on it
                          D - Its not gonna make me wanna have sex. is it?
                          T - It makes sex EVEN better
                          D - Sounds kinda expensive
                          T - Its the CHEAPEST drug there is. you DONT want it

                          E : video ka selle kohta olemas http://www.youtube.com/watch?v=mo4Sj...eature=related
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            80-dal Soome TV näidis seeriafilmi "Ritariassa" (sü˛ee: superauto vs. kurjategijaid).
                            Mis on mainitud seeriafilmi original name (inglise keeles) ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                              80-dal Soome TV näidis seeriafilmi "Ritariassa" (sü˛ee: superauto vs. kurjategijaid).
                              Mis on mainitud seeriafilmi original name (inglise keeles) ?
                              Knight Rider.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                                80-dal Soome TV näidis seeriafilmi "Ritariassa" (sü˛ee: superauto vs. kurjategijaid).
                                Mis on mainitud seeriafilmi original name (inglise keeles) ?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X