320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://uudised.err.ee/index.php?06190041 vot tak

    Kommentaar


      Nähtud ka nüüd see paljukõneldud Avatar. Minu jaoks kujunes põhiküsimuseks filmi jooksul, et kui suur on siin ikkagi lavastaja roll? Cameroni käekiri on muidugi selgelt äratuntav, aga arvestades, et üle poole filmist moodustab CGI, on tema osa raske ülehinnata. Hea küll, korralik AD peab ju olema, muidu toodavad ka kõige andekamad disainerid kräppi, aga see film on mõistagi ennekõike monument 3Dkunstnikele ja efektimeistritele. Ja just korraliku AD-töö eest, aga ilmselt mitte enamat, võibki siin Jamesile õlale patsutada. Natuke PR-poiste tööd ka veel juurde ja ongi saavutatud oluline võit sõjas piraatidega ja rahvas voolab tagasi kinodesse, sest nihujaa sa sellist asja kodus arvutist vaatad, eks. Hollywood strikes back!

      Teine asi tõepoolest, et kas Avatari üldse on vaja traditsiooniliseks filmiks pidada ja teda selle kriteeriumite järgi hinnata? Nagu te siin ütlete, et peaasi, et on ägedad efektid ja punkt. No kui selle määratluse järgi võtta, siis hea termini leidsin kuskilt imdb boardist. Visual Entertainment. Mitte küll enam uus, kuid ühes tehniliste võimaluste arenguga üha jõudu koguv alaliik või lausa žanri laiendus, mis ei pea üldse klassikalise filmiga võrduma, lisaks Avatari-taolistele projektidele võib sinna alla rühmitada arvutimänge või 4D-simulaatoreid. Ja ma kirjutan sellele hea meelega kahel käel alla. Sest vahel võib ju meelt ka lasta omal lahutada, lõbustuspargis käia, 3Dprille kanda ja suhkruvatti süüa, aga pärast seda kuluks kinnituseks ära üks pits viina, kiluvõileib ja üks sisukas vanakooli film, muidu jääbki süda läikima. Ja ma loodan südamest, et nad nüüd edaspidi kõiki filme ei hakka 3D peale üles ehitama.

      Muide, kui siin ja mujalgi on juba välja toodud juba terve rida filme, kust Avatar oma sisu on kokku on laenanud, siis mulle meenusid hoopis Eesti rahva ennemuistsed jutud (muidugi Kivirähki vahendusel). Kuidas see tuulispasaks käimine nüüd oligi? Jätad oma tühja ihulise kesta kuskile võsa vahele, kuniks ise pasana mõisa põllult rukist kokku krahmad ja seda oma aita kannad, pärast aga naased ja ajad oma keha jälle selga nagu kasuka. Hoidku aga, et keegi su kere võsast üles ei leia ja teistpidi keera, siis ei oska hing enam tagasi pääseda ja oledki omadega vahel.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Visual Entertainment sobib küll. Jääme ootama, kes selle sõnaühendi väärtused korraliku stsenaariumi ja muu hea filmi tunnustega ühendaks.

        Kommentaar


          The Jacket. Tõeliselt huvitav film, kindlasti soovitaks.

          Kommentaar


            Kes visuaali kõrgelt hindavad siis neile peaks meeldima ka Yann Arthus Bertrandi dok. film "Home". Kogu film on filmitud õhust ja muidu fotograafina tuntud mees toob vaatajate ette suurepäraseid kaadreid. http://www.home-2009.com/us/index.html

            Kommentaar


              Sherplock Holmes vaadatud ja ma usun, et kes vähhegi armastas Conan Doyle raamatuid ja kellele ajastu ja London imponeerivad, siis on must see. Ülejäänudele kärab kah.. Mulle siis meeldis väga. Meeldisid peaosatäitjate rollid.


              Jacket oli pärisd OK film ja Home on tõesti ülikaunis. Maagiline suisa.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                Sherplock Holmes vaadatud ja ma usun, et kes vähhegi armastas Conan Doyle raamatuid ja kellele ajastu ja London imponeerivad, siis on must see.
                Doyle`i raamatutest oli see film päris kaugel. Pigem oli tegu Surmarelva filmiga, mis oli viidud paarisaja aasta tagusesse keskkonda. Selline laadna ja lõbus andmine.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Doyle`i raamatutest oli see film päris kaugel. Pigem oli tegu Surmarelva filmiga, mis oli viidud paarisaja aasta tagusesse keskkonda. Selline laadna ja lõbus andmine.
                  Jah, saab ka nii asjale vaadata - suht sarnaseid koostisosasi leiab. Ent, tosinate jagu ka ainult Sherlock Holmesi lugudesse kuuluvatele detailidele. Ja neid ikka oli.

                  Kommentaar


                    Kui siin juba eelmine nädal kubernerist juttu oli, siis tegelasest on juba ka mingi autobiograafiline film vändatud. Praegu Kanal 2-st tuleb. Peaosatäitja aktsent on üpris koomiline. Kuskilt Shoti mägedest pigem, kui Austriast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Peaosatäitja aktsent on üpris koomiline. Kuskilt Shoti mägedest pigem, kui Austriast.
                      20. või 21. sajandi Arnoldi? Krdi naljakas film oli küll, 73. aasta poiss oli päris täkk, aga kubernerikandidaadi varrukatesse oleks võinud küll mingit vatti vms toppida, Schwarzil praegu musklit küll.

                      Kommentaar


                        See viimane pilt on fake.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Mõtle ise... Saab seda kuidagi lihtsamalt välja kirjutada? Võibolla on eesti keel hakanud ununema. Ei tea, pole minu asi ka.
                          ma n6ustuks sinuga, kui sa oleks 8elnud, et see on sinu fantaasia maailm, aga seda sa ei v2itnud.

                          Minu v6it.

                          Kommentaar


                            Ei no kus sa võitsid. Sa oled ikka päris rumal.
                            Minu fantaasiamaailmaga pole seal mingit pistmist. Tõsiselt soovitan eesti keele alaseid tunde hakata võtma.

                            Kommentaar


                              Film

                              Vaatan ka filme
                              Enda lemmikud on Goali kolm osa.
                              Bend it like beckham peale ei läinud. Ise kasutan kodukino-.-

                              Kommentaar


                                guy ritsie mine perse. milline võimalus oli ja tegid hunniku sitta. well done. näitlejatööd näitlejatöödeks (ja ma ei läheks ka siin eriti märjaks), kogu see filmitükk oli täis arusaamatult debiilseid stseene. võid ju väristada oma kaamerat nagu langetõbine, aga kui tulemus on roppigav, siis ei ole midagi teha. elementaarne.

                                P.S. See nahktagis põhipaha pidamas parlamendile kõnet tuhandeaastasest riigist oli ikka päris naljakas. ei tea kas oli naljakana ka planeeritud.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X