320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ütleme nii, et kerget meelelahutust mother!-ist oodata seega ei ole kinno tasuks ikka minna spektaakli pärast, filosoofilisi hõllandusi võib koduekraanilt ka vaadata.

    Kommentaar


      Mu lemmik review on muidu see: http://observer.com/2017/09/darren-a...e-of-the-year/

      Nothing about mother! makes one lick of sense as Darren Aronofsky’s corny vision of madness turns more hilarious than scary. With so much crap around to clog the drain, I hesitate to label it the “Worst movie of the year” when “Worst movie of the century” fits it even better.

      Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
      ütleme nii, et kerget meelelahutust mother!-ist oodata seega ei ole kinno tasuks ikka minna spektaakli pärast, filosoofilisi hõllandusi võib koduekraanilt ka vaadata.
      Ei tea. Ma ei ütleks, et mother! raske meelelahutus oleks. Nii mina kui Mõnu saime asjadest enamvähem aru ju!

      Kommentaar


        Algselt postitas Rohtaed Vaata postitust
        Ei ole, aga see pidavat jah juba parem olema.

        Kubrick on selles suhtes huvitav kuju, et ta on teinud filme paljudest erinevatest žanritest, mis, vähemalt tema puhul, on pigem positiivne.
        Vist kunagi mämmutasin siin teemas sellest juba, aga just seepärast on ta mu meelest kõige parem režissöör, kuna pea kõik filmid on nii erinevast žanrist ja vastavalt ka erinevalt tehtud (v.a. vb on ära tuntav teatav kaameratöö) ning pea kõik täielikud klassikud. See mitmekülgsus on mu jaoks täiesti hämmastav, kuigi mu jaoks pole tema filmide hulgas ühtki isiklikku läbiaegade top 5 või isegi top 10 filmi. Ehk jah, pigem positiivne
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Coco. Aplaus.
          Lastel tore, naine ulgus.
          Viimati oli Inside Out multikamaailmas sama hea.
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
            Coco. Aplaus.
            Lastel tore, naine ulgus.
            Viimati oli Inside Out multikamaailmas sama hea.
            http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=ulguma&F=M

            pead oma naisest hästi lugu vist.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
              http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=ulguma&F=M

              pead oma naisest hästi lugu vist.
              b. (inimese kohta kisendama, röökima. Ulgus viha, pahameele pärast. Hull oli koleda häälega ulgunud. Pealtvaatajad ulgusid vaimustusest, naerust. Naised ulgusid laulda mingit venivat laulu. Teistele märguandmiseks oli tarvis hundi moodi ulguda. Kui oled huntide hulgas, siis pead nendega ühes ulguma. || kõva häälega nutma. Naine ulgus metsiku valu pärast. Pahateolt tabatud poiss pistis, pani, kukkus haledasti ulguma. Ulub ja nuuksub südantlõhestavalt, lohutamatult. Laps ulub täiest kõrist, mis kole. Tüdruk ulgus nutta. Kui üks hakkab nutma, uluvad varsti teisedki kaasa. Jäta nutt, mis selle tühja asja pärast nii kaua ulguda! Kummuli voodis, ulgus ta padja sisse, et nuukseid lämmatada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                Coco. Aplaus.
                Lastel tore, naine ulgus.
                Viimati oli Inside Out multikamaailmas sama hea.
                Ma läheks isegi veidi kaugemale ja ütleks, et alates Upist nii head pole olnud. See Inside Out oli veidi, noh, kummalisem võrreldes sellega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust

                  pead oma naisest hästi lugu vist.
                  Ninatark muna.
                  Aias sadas saia.
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar




                    Palju eesti filmide tegemisse panustati raha eelmisel aastal? Kui mitu € kulutati ühe € teenimiseks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      Vaatasin ära sellise laheduse nagu The Lobster
                      Väga originaalne ja omapärase huumoriga film
                      Samalt tegijalt uus kraam. Tahaks öelda, et minge vaatama, kuid...see võib vaimule tiba raskeks osutuda (mõistagi sõltub asjaoludest). Igatahes väärt kraam.

                      The Killing of a Sacred Deer
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Samalt tegijalt uus kraam. Tahaks öelda, et minge vaatama, kuid...see võib vaimule tiba raskeks osutuda (mõistagi sõltub asjaoludest). Igatahes väärt kraam.

                        The Killing of a Sacred Deer
                        Mõnugarantii.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust


                          Palju eesti filmide tegemisse panustati raha eelmisel aastal? Kui mitu € kulutati ühe € teenimiseks?
                          Raha jagatakse aastas kusagil 3,2m, lisaks ka erasektori panus ja välismaised fondid.

                          1,5 miljonist saavad peale makse ja erinevaid tasusid tegijad kätte veidi alla poole milli. Seega avaliku sektori raha kulutati kusagil 6,5 eurot ühe teenimiseks. Lisame siia varem mainitud muud panustajad, siis on see kindlasti >10.

                          Happy?

                          Kommentaar


                            "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri "-faking hea raisk!

                            Kommentaar


                              Jaanuarikuust mainiksin kindlasti ära Kieslowski kolme värvi triloogia - igas osas on tal õnnestunud teha mõningaid täiesti uskumatuid, imelisi asju. Ja dekaloog samuti - suurepärane.
                              Veel mõned prantsuse klassikad: Duvivier´ Pépé le moko, Carné Le jour se lève - mõlemad Gabiniga eesotsas. Keatoni The General ja meelt lahutav College samuti.


                              Kolm värvi: valge

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tarry Vaata postitust
                                "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri "-faking hea raisk!
                                Julgen ka soovitada. Geniaalne film!
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X