320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Just vaatasin. Best shit! Ainus häda oligi see, et natuke liiga hea oli pilt ja asjad.
    Helen Kõppi ja mingi transanaise kraam tundub realim shit olevat kui õiglus

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      Helen Kõppi ja mingi transanaise kraam tundub realim shit olevat kui õiglus
      No kaks tundi pikk film ikka liiga vänge kraam on.

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        Helen Kõppi ja mingi transanaise kraam tundub realim shit olevat kui õiglus
        HÖFFil juba robot teadis "Õiglust" parimaks filmiks valida, "Viiruse" film vist oli niivõrd tüütult venivam juba.

        Kommentaar


          Tere
          Pole kaua aega siia kirjutanud, aga see ei tähenda, et ma pole filme vaadanud, vaid lihtsalt pole nagu olnud energiat alati kirjutada. Aga nüüd pean ikkagi sulepea haarama ja kirjutama filmist "Sweet Girl", mis on välja antud Netflixis.

          Jason Momoa naine saab vähi ja alternatiivse geneeriku asemel on turul ainult kallis vähiravim ja selleks pole Mommul rahhi. Noh, naine sureb ära ja Mommu hakkab taga ajama süüdlasi. Kõlab nagu mingi lihtne John Wick kohtub Erin Brockiwichiga, kuid reaalsuses on tegu, noh, John Wick kohtub kõige rändomimalt lolli plottwistiga, mida ma kunangi filmides näinud.

          Film on totaalne sõnnik, aga selle plottwisti pärast soovitan vaadata. Saate ka peaga vastu seina peksta ja küsida "mida vittu!?"

          Tisse põle.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Tere
            Pole kaua aega siia kirjutanud, aga see ei tähenda, et ma pole filme vaadanud, vaid lihtsalt pole nagu olnud energiat alati kirjutada. Aga nüüd pean ikkagi sulepea haarama ja kirjutama filmist "Sweet Girl", mis on välja antud Netflixis.

            Jason Momoa naine saab vähi ja alternatiivse geneeriku asemel on turul ainult kallis vähiravim ja selleks pole Mommul rahhi. Noh, naine sureb ära ja Mommu hakkab taga ajama süüdlasi. Kõlab nagu mingi lihtne John Wick kohtub Erin Brockiwichiga, kuid reaalsuses on tegu, noh, John Wick kohtub kõige rändomimalt lolli plottwistiga, mida ma kunangi filmides näinud.

            Film on totaalne sõnnik, aga selle plottwisti pärast soovitan vaadata. Saate ka peaga vastu seina peksta ja küsida "mida vittu!?"

            Tisse põle.
            Mitmendal mitutil too twist oli?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Mitmendal mitutil too twist oli?
              Kuskil pesapallistatka katusel.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kuskil pesapallistatka katusel.
                See ei aita eriti. Pole näinud filmi ning tahtsin kerida sinna lihtsalt. Aga ok, kui aega saan siis vist proovin üles leida.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  See ei aita eriti. Pole näinud filmi ning tahtsin kerida sinna lihtsalt. Aga ok, kui aega saan siis vist proovin üles leida.
                  my man!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Tere
                    Pole kaua aega siia kirjutanud, aga see ei tähenda, et ma pole filme vaadanud, vaid lihtsalt pole nagu olnud energiat alati kirjutada. Aga nüüd pean ikkagi sulepea haarama ja kirjutama filmist "Sweet Girl", mis on välja antud Netflixis.

                    Jason Momoa naine saab vähi ja alternatiivse geneeriku asemel on turul ainult kallis vähiravim ja selleks pole Mommul rahhi. Noh, naine sureb ära ja Mommu hakkab taga ajama süüdlasi. Kõlab nagu mingi lihtne John Wick kohtub Erin Brockiwichiga, kuid reaalsuses on tegu, noh, John Wick kohtub kõige rändomimalt lolli plottwistiga, mida ma kunangi filmides näinud.

                    Film on totaalne sõnnik, aga selle plottwisti pärast soovitan vaadata. Saate ka peaga vastu seina peksta ja küsida "mida vittu!?"

                    Tisse põle.
                    Vaadatud ja polnud paha ühekordne ajaviide...
                    The One and Only

                    Kommentaar


                      Ma olen täiesti vale inimene kommenteerima filmi Candyman, sest sellest võiks räntida kaala, kui ta enne õigetest kohtadest õigeid seisukohti loeb, tõmbab selle pagulaste ja Bideni peale, aga üleüldiselt oli film ikka üks paras bullshit. No muidu kõlab reklaamis hästi, et ütled viis korda peeglisse candyman ja saabub kole must mees konkskäega, kes su tükkideks rapib.

                      Ühesõnaga kõik õudsed kohad on treileris esitatud, muus osas koosneb film mingite kunstnik-poserite juramisest, et kuidas musti diskrimineeritakse ja kuidas see on paha. Ise elavad tegelased enamjaolt ikka vingelt läikivas kunstimaailmas. Esiteks ma ei saanud filmist pooltest teemaarendustest lihtsalt aru. Et miks oli see röövitud beebi oluline, mis värk selle pesumaja mehega oli ja üleüldse.

                      Aru sain ainult nii palju, et kõik valged olid vapsee trossid ja neid tappis salapärane must mõrvar, kelle juured pärinevad mustadele suunatud ajaloolisest vägivallast. Kõik politseinikud on valged ja lasevad kõik mustad valimatult maha. Ja, noh, see oligi kõik, millest ma aru sain. Montaaž oli kohati täiesti ebaühtlane, siis peategelane muundus mingil põhjusel mingi mesilashammustuse tõttu imelikuks ja nii edasi.

                      Mu jutt on täiesti arusaamatu, aga film oli veelgi arusaamatum. Tisse ka polnud. Dafuq, Jordan Peel, dafuq?

                      Kommentaar


                        "Pig" Nicolas Cage viimane film. Päris huvitav vaatamine ja ma ei imestaks, kui mingi gloobuse või muu auhinna võidaks. Ei hakka sisu spoilima, aga selline tundeküllane draama kriminaalse elemendiga.

                        Nicolas Cage nailed it: https://www.youtube.com/watch?v=3SzCyhI0pl4

                        Kommentaar


                          Vedasin end õhtul tõuksi selga ja kärutasin Solarisse, et vaadata ära Hjüü Džäkmäni uus film Reminiscence. Üleujutatud Miami elab kliimakatastroofi järel, kus rikkad elavad kuival maal ja Hjüü pakub teistele teenust kogeda enda mälestusi. Siis tuleb klient, kellesse Hjüü armub ja siis kaob naine ära. Esimene tund aega ei saa üldse aru, mis värk on. Hjüü ja naisisik justkui flingivad, aga ta olla nagu veidi paheline ja shit.

                          Siis hakkab Hjüü tõde otsima ja läheb kuskile mälestustesse ise sisse, et leida, mida naine tahtis kah. Noh, kõik näeb enamvähem ilus välja, aga film hüppab ühelt ideelt teisele ja alles viimase poole tunni jooksul saad aru, et mis värk oli kah. Kuskil IMDB-s öeldi ilusti, et sellest oleks saanud hea minisarja, aga filmina väga ei tööta. Lõpp oli sentimentaalne ja veidi iluski, aga enne seda pead ligi kaks tundi vastu pidama.

                          Tisse peaaegu lubas, aga ikka null. Vägivallatseti üsnagi normaalselt. Ajuga on pahasti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma olen täiesti vale inimene kommenteerima filmi Candyman, sest sellest võiks räntida kaala, kui ta enne õigetest kohtadest õigeid seisukohti loeb, tõmbab selle pagulaste ja Bideni peale
                            Nii ütleb mees kes näeb "Gone Girl"`s ja "House of cards"`s ka seda öiget ja söltumatut ajakirjandust
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Schumacher. Mulle meeldis. Tuletas meelde, et olin alati tema vastaste poolt. Algas see Hilli rammimise pärast, sai hoogu Villeneuve rammimisega ja nii jäigi. Aga tegelikult oli Schummi erakordne sportlane. Hea film neile, kes 90ndate ja 00 alguses elasid ja F1 jälgisid.
                              Düün. Ulmekirjanduse ja -filmide fännidele kohustuslik film. Väga meeldis.
                              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                              Kommentaar


                                Mulle tundus et 2h raisatud oma elust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X