320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lastele meeldivad ka tissid
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Käisin ka üle pika aja kinos Bondi James Bondi vaatamas. 3x vaatasin kella, aga mitte seepärast et väga igav oleks olnud vaid noh lihtsalt mulle need 3h seansid eriti ei istu. Film ise oli nagu Bond ikka.
      Ahjaa ma loodan, et antivaxxerid võtavad seda filmi, kui dokumentaali, küll siis saab palju nalja.

      Kommentaar


        Pilguheit Eesti esimesele värvimängufilmile:

        Kommentaar




          Trailer oli küll paljulubav.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust


            Trailer oli küll paljulubav.
            Maitsed nii erinevad. Mulle on noorena Pimeduse rüütli filmid ikka väga sügava jälje jätnud ja ma seda Trailerit ja vaatasin, siis mul oli jälle kindel cancel, et ei lähe selle põhimõttega vaatama, et rikub batmani full ära pärast.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Maitsed nii erinevad. Mulle on noorena Pimeduse rüütli filmid ikka väga sügava jälje jätnud ja ma seda Trailerit ja vaatasin, siis mul oli jälle kindel cancel, et ei lähe selle põhimõttega vaatama, et rikub batmani full ära pärast.
              Marvel on saast.
              DC on hea.

              Ma annaks võimaluse.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Maitsed nii erinevad. Mulle on noorena Pimeduse rüütli filmid ikka väga sügava jälje jätnud ja ma seda Trailerit ja vaatasin, siis mul oli jälle kindel cancel, et ei lähe selle põhimõttega vaatama, et rikub batmani full ära pärast.
                Mind noorena need superkangelase filmid üldse ei kõnetanud, pmst Avengerite saaga oli esimene millest alates ma hakkasin neid rohkem vaatama - kuna ma vaatasin Agents of Shieldi ka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Mind noorena need superkangelase filmid üldse ei kõnetanud, pmst Avengerite saaga oli esimene millest alates ma hakkasin neid rohkem vaatama - kuna ma vaatasin Agents of Shieldi ka.
                  Kas Iron Man on ka Avengersi saaga?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kas Iron Man on ka Avengersi saaga?
                    Jep, need kõik on suht seotud ju?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kas Iron Man on ka Avengersi saaga?
                      Ma vaatasin selle küsimuse peale huvipärast, mis need Marveli filmid kõik on ja värki, et mida ma üldse neist tean.

                      Ma ei suutnud 10 minutit uskuda, et Deadpool ja Venom ei olegi Marveli looming. Ma liigitasin neid ka alati sinna ja need olid kaks ainsat, mis mulle olid meeldinud. Aga nägin, et Marvelil lausa 25 filmi ja kui ma listi läbi vaatasin, siis näinud neist ainult 3.

                      Tekkis küsimus ka, et vaatasin Marvelil ka mingid Spider-Mani filmid. Mis vahe on Marveli spidermanil ja sellel, keda mängis kunagi Tobey Maguire? Kas Endgame tähendas, et rohkem neid ei tule ja hakkavad uusi asju tegema? Sorry boomerite küsimuste pärast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ma vaatasin selle küsimuse peale huvipärast, mis need Marveli filmid kõik on ja värki, et mida ma üldse neist tean.

                        Ma ei suutnud 10 minutit uskuda, et Deadpool ja Venom ei olegi Marveli looming. Ma liigitasin neid ka alati sinna ja need olid kaks ainsat, mis mulle olid meeldinud. Aga nägin, et Marvelil lausa 25 filmi ja kui ma listi läbi vaatasin, siis näinud neist ainult 3.

                        Tekkis küsimus ka, et vaatasin Marvelil ka mingid Spider-Mani filmid. Mis vahe on Marveli spidermanil ja sellel, keda mängis kunagi Tobey Maguire? Kas Endgame tähendas, et rohkem neid ei tule ja hakkavad uusi asju tegema? Sorry boomerite küsimuste pärast.
                        Millises universumis pole Deadpool ja Venom Marveli looming?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Millises universumis pole Deadpool ja Venom Marveli looming?
                          Jah, sama kyss

                          Kommentaar


                            Ärge lihtsalt vaadake neid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ärge lihtsalt vaadake neid?
                              See oli nüüd kellele suunatud?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Ma vaatasin selle küsimuse peale huvipärast, mis need Marveli filmid kõik on ja värki, et mida ma üldse neist tean.

                                Ma ei suutnud 10 minutit uskuda, et Deadpool ja Venom ei olegi Marveli looming. Ma liigitasin neid ka alati sinna ja need olid kaks ainsat, mis mulle olid meeldinud. Aga nägin, et Marvelil lausa 25 filmi ja kui ma listi läbi vaatasin, siis näinud neist ainult 3.

                                Tekkis küsimus ka, et vaatasin Marvelil ka mingid Spider-Mani filmid. Mis vahe on Marveli spidermanil ja sellel, keda mängis kunagi Tobey Maguire? Kas Endgame tähendas, et rohkem neid ei tule ja hakkavad uusi asju tegema? Sorry boomerite küsimuste pärast.
                                Kuna ma olen nohik, siis saan vastata. Ennemuistel ajal oli Marvel pelgalt koomiksivalmistaja ja vaene. Pankrotist hoidumiseks müüdi hulk enda populaarsete tegelaskujude filmiõigusi teistele ettevõtetele. Spider-Man ja seotud tegelaskujud (nt Venom) läksid Sonyle, X-Men, Deadpool, F4 Foxile, Hulk Universalile jne. Toby Maguire-i Spider-Mani filmid ja hilisem Amazing Spider-Man olid puhtalt Sony enda looming. Marvelile jäi posu "prahti". Seetõttu nende enda filmilooming algaski Iron Maniga, kes traditsiooniliselt ei olnud ülipopulaarne tegelaskuju.

                                Kuna Sony põrus Andrew Garfieldi filmidega, siis otsustati Spider-Mani tegelaskuju Marveli filmistuudioga jagada. Sealt ka viimatised filmid. Venom aga on endiselt täielikult Sony toodang.

                                Deadpooli filmid on veel Foxi tehtud. Eelmine aasta ostis Marveli emafirma Disney Foxi ära. Seega kes teab, mis antud tegelaskuju tulevikus ootab. Küll aga on üsna selge, et ühel hetkel liidetakse kõik tõsisemad tegelaskujud Marveli universumiga. Seega Endgame oli ühe perioodi lõpp, aga Marvel toodab neid järjest juurde ja küllap tuleb 10 aasta pärast jälle uus Endgame.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X