320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Vau! Suure õudusfilmide austajana sain eile kinos filmielamuse.

    Saw II

    Eesti keelde tõlgituna \'Saag II\' on siis järg aasta varem ilmunud esimesele osale, mis mul kahjuks nägemata on jäänud. Üritan selle vea kindlasti parandada, sest sõprade juttude järgi oli esimene osa veel parem. No mine sa tea. Igatahes väga pingeline ja huvitav sündmuste arenemine tegi filmist algusest lõpuni hästi nauditava teose. Ei juhtu just tihti, kui filmi lõppedes on sul tunne nagu oleksid kinos olnud vaevalt pool tundi. Väga meeldiv oli see, et nii mõneski kohas selles filmis pakkusin endamisi, mis järgmiseks saama hakkab. Ent eksisin mitu korda ning loobusin sellest. Sellist lõppugi ei oodanud, mida nägin. Mina olen seega ülimalt rahul!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      täna öösel siis oscarite jagamine.
      põhilistest kandidaatidest olen ära näinud \'crashi\', \'good night, and good lucki\', \'brokeback mountaini\' ja \'walk the line\'i\'...
      ennustaks, et ang lee ja brokeback ei tee küll puhast tööd, aga saavad kõige rohkem mehikesi. ise hoian pöialt clooney tööle ehk heale õhtule ja heale õnnele, ka phoenix johnny cashina võiks midagi saada, kahjuks aga ei usu eriti, panustaks pigem heath ledgerile.
      igatahes mina lähen magama ja loen hommikul uudiseid.
      jaksu neile, kes vahtima jäävad.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Heh, ma just vaatasin su postituse aega ja mõtlesin, et ju sa ikka vaatama hakkad, kui sellisel kellaajal veel üleval oled...

        Aga tegelikult tahtsin ma öelda seda, et...REESE
        Ja ka seda, et lugedes Witherspooni kõnet, kus ta tänab J. Phoenixit ja räägib, kuidas mees kogu oma hinge sellesse rolli pani, hakkab Joaquinist muidugi kahju, kuid samas...tema aeg on veel ees.
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Kõige parem mehikestejagamine, mida ma näinud olen. Jon ja George, ma armastan teid!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            täna siis lugesin SLõhtulehete, ja seal tehti minu üllatuseks Jon Stewart maha
            kuidas ta teile endale tundus?
            minuarust oli küll väga hea, naljad olid super
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Minule ka meeldis. Nii naljad, kui ka põhiliselt see, et võrreldes näiteks Chris Rockiga, rääkis tema palju selgemalt ja arusaadavamalt.
              It\\\'s always better on holiday...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                kriss rokil on peenike hääl. kahtlane neeger. aga asjalik.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Billy Crystal oli/on ikka üle kõige See et RotS ei kandideerinud ei Visuaal effektide, filmi muusika ega ka kostüümide kategoorias oli nüüd küll ülekohus Aga Crash võitis küll teenitult parima filmi Oscari
                  The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                  If you're good at something, never do it for free - See above.
                  I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Mis kuradi film on RotS?
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Sithi Tagasitulek, Star Wars, Osa KOLM

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Algselt postitas Jyrka


                        Sithi Tagasitulek, Star Wars, Osa KOLM
                        Tegemist siiski Sithi kättemaksuga. Jedid tulevad tagasi Enne \"Jedi Tagasituleku\" linastumist olid ju väljas ka plakatid kirjadega \"Revenge of the Jedi\" aga tõelised fännid teadsid et see ei saa olla filmi õige pealkiri.
                        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                        If you're good at something, never do it for free - See above.
                        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Ok, see on see, et ühtegi ulmekat, peale Harry Pottery, juba pikamat aega näinud ei ole...vabandust.
                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Ootasin ära, kuni videokassett maksis 50 krooni ja vaatasin alles nüüd sakslaste Hitleri-ekraniseeringut \"Allakäik\". Realistlikult lohutamatu sõjapilt. Kui ikka tahad juurelda ja ennast kurvana tunda selle inimelu totruse üle, siis mõtet vaadata on küll.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              rohkem kui kuu aega pole siia kirjutanud, teen väikese ülevaate vaadatust ja soovitan ka teile.
                              esimesele kohale asetaksin siin foorumis küll juba kiidetud, aga äkki veel mõndadel - nagu mina mõni aeg tagasi - nägemata brasiillaste \'city of god\' ehk \'jumala linna\' pealkirja kandva linateose. fernando meirellesi pooldokumentaalselt, tempokalt ja isikupäraselt ülesvõetud tõsielul põhinev lugu maalib silme ette mõtlemapaneva pildi elust jumala linnas. et suurem osa näitlejaid mängivad praktiliselt iseendeid või nende lähedasi, on tulemus seda mõjuvam. tõepoolest üks film, mida ei tohi vaatama jätta. 10/10.

                              alfred hitchcocki kolm teost võlusid mind. kronoloogilises järjekorras sai vaadatud \'rear window\' (1954), \'vertigo\' (1958) ja \'north by northwest\' (1959). punkte ma ei hakka panema ja võrdlema ka mitte, lihtsalt ütlen, et hitchcock on number üks meelelahutaja maailma kinos ja seda on võimatu parandada. tõenäoliselt olete neid kolme näinud, aga kui ei, siis kibekiiresti laenutusse või kusagile.

                              vanematest filmidest veel ulmeklassika \'day the earth stood still\' 1951. aastast. \'iseseisvuspäev\' ja \'marss ründab!\' sarnaste selge eelkäija. tänapäevaks on see tuumasõjasõnum nii ära leierdatud, et tollega ta enam ei üllata, küll aga on loodud lahedad karekterid ja peaosaline michael rennie mõjub vägevalt. eriefektidki on selle aja kohta korralikud, lendav taldrik on uhke ja mõjus. 8/10.

                              sürrealismi austajatele fellini \'satyricon\', mis räägib esimese sajandi roomast, kahe sõbra suhetest ja nende rännakust. lugu kui selline puudub, fellini on pentroniuse kuulsa loo tükkideks lõiganud ja nende ühendamisega jätnud tegelemata. seega mõnus tükk tüki kõrval, aga uhkelt üles seatud ja ekraanile võetud väikesed muinasjutulised lood. palju võimsaid stseene, tekste, lugusid, osatäitmisi ja rohkelt grimmi. 8,5/10.

                              \'shame\' ingmar bergmanilt aastast 1968. täpsustamata kohta ja põhjuseid, räägib bergman kahest inimesest keset sõda ja kuidas see inimloomuse vinti liialt ühele või teisele poole keerab. suurepärased osatäitmised liv ullmanni ja max von sydow\' poolt, läheb \'paths of glory\' kõrvale kui üks vägevamaid sõjadraamasid minu silmis. bergmani kohta palju tegevust, palju sõdimist ja küllaltki kiire tempo, kuid kurta ei saa. 9/10.

                              tänapäeva liikudes pakkus meeldiva poolteisttunni darren aronofsky (\'requiem for a dream\') \'pi\'. seal gullette\'i perfektselt mängitud peaosatäitja, haige matemaatikageeniuse hullunud elust pi numbritejada loogika otsimisest, kui väga lihtsalt ümber seletada. nagu \'requiem for a dream\', on ka siin esikohal omapärane filmitegemine, hullunud seisund ja samas, väga huvitavad dialoogid. 9/10.

                              michael haneke (\'cache\') töö \'time of the wolf\' jättis külmaks. oligi külm film, aga külmaks jättis ikka. seletamata olukorda, räägib ta elust tänapäeva maailmas, kus midagi totaalselt valesti on läinud, näitamata detaile, midagi selgitamata. lugu inimestest keset kaost. ilusti üles võetud, aga kohale, siia pähe vähemalt, ei jõudnud. 6/10.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Alustasin eile algusest peale Losti vaatamist. Sain enda valdusesse Losti esimese ja teise hooaja. Hetkel olen vaatamisega 10 osa juures ning võin öelda, et tõsiselt hea on! Lausa nauditav on vaadata, kui tead, et järgmise osa vaatamiseks ei pea järjekordset nädalat ootama ning, mis peamine - nõmedaid reklaamipause pole!

                                Lost ise on ülimalt hea! Mulle igaljuhul meeldib!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X