320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Off Topic videod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hmm... pigem kasvab finantsiliselt kõige kiiremini ning on meie tsivilisatsiooni märkimisväärsem leiutis Westons.

    Meie.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Hmm... pigem kasvab finantsiliselt kõige kiiremini ning on meie tsivilisatsiooni märkimisväärsem leiutis Westons.

      Meie.
      Kusjuures ma pean nüüd ausalt tunnistama, et yolovana paneb vahel suht huvitavat kraami. Tema probleem on vähene introduction teemasse. Aga kui kuidagi ära harjuda sellega, siis... miks mitte kuulata (kiirendusega, sest enamus youtube videod on TV (tm) = täitsa vittus, aeglaselt ülesse ehitatud ja sisse kõneldud).

      Et kui teema ei huvita, siis savi, aga kui huvitab, siis u 2 minutiga saab ju selle teada. Ja 2 min on see aeg, mis sa kulutad minimaalselt iga tund kihnu saarte teemade peale. Valikute küsimus, eksole.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Aus küsimus, aga kas keegi peale JuriM-i vaatab Jõuluvana postitatud videosid siin foorumis? Või nagu, kellel oleks selline aeg, et vaadata nii palju random videosid päevas?
        What? Ma pole vist kunagi isegi top20 aktiivsusest olnud. Ja kohe kindlasti pole jõudnud kõiki asju vaadata.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Et kui teema ei huvita, siis savi, aga kui huvitab, siis u 2 minutiga saab ju selle teada. Ja 2 min on see aeg, mis sa kulutad minimaalselt iga tund kihnu saarte teemade peale. Valikute küsimus, eksole.
          Vaevalt, et nendes videodes Manu üle nalja heidetakse. Seega pole nagu midagi valida.

          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Kusjuures ma pean nüüd ausalt tunnistama, et yolovana paneb vahel suht huvitavat kraami. Tema probleem on vähene introduction teemasse. Aga kui kuidagi ära harjuda sellega, siis... miks mitte kuulata (kiirendusega, sest enamus youtube videod on TV (tm) = täitsa vittus, aeglaselt ülesse ehitatud ja sisse kõneldud).
          Mhmh. Spetsialisti kutsehaigus.

          Oled kunagi teinud YT video järgi origamit? Või mingit tehnika vidinat lahti võtnud, parandanud, kokku pannud? Siis saad aru, kui kiired need videod on.
          Samas PH videod on pigem aeglased (had to be said).
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar



            Taurasi (Phoenix) ja Bird (Seattle) vahetavad särke
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar




              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Mitu head põlvkonda on üles kasvanud lausa legendaarseks muutunud Nõukogude Eestis toodetud sisutihedate õpetlike-kasvatuslike lastelavastuste, -filmide ja multifilmide seltsis.

                1970ndad ja 80ndad olid selles suhtes lausa ületamatud. Õnneliku kokkusattumusena tegutsesid siis korraga andekad lavastajad, režissöörid, näitlejad, stsenaristid, kostüümikunstnikud. Kõik see vormus ületamatuteks meistriteosteks. Neil aegadel suudeti luua palju meeldejäävaid tegelaskujusid.

                Paljudes lastesaadetes oli keskseks teemaks hea ja kurja võitlus. Millised olid nende aastakümnete kõige enam õudusvärinaid, hirmuvõbinaid, kabuhirmu, kõhedust ning muid negatiivseid emotsioone tekitavad tegelased?

                Järjestame neist kuus esileküündivaimat.
                 

                Kommentaar

                Working...
                X